Jarosław Kaczyński za "kilkanaście dni" opuści szpital. "Ma podawane leki, jest leczony"

- W ciągu kilkunastu dni pan prezes powinien opuścić szpital - powiedział w rozmowie z Moniką Olejnik wicemarszałek Senatu, Adam Bielan.

- W kontuzji Jarosława Kaczyńskiego nie ma żadnej tajemnicy. W ciągu kilkunastu dni wróci - wyjawił Adam Bielan w "Kropce nad i". Prezes PiS boryka się z urazem kolana. - Miał zabieg, po tym zabiegu musi mieć trochę czasu, żeby dojść do siebie. Ma podawane leki, jest leczony. W ciągu kilkunastu dni opuści szpital - dodał wicemarszałek Senatu.

Bielan uważa, że podsycanie plotek na temat stanu zdrowia Kaczyńskiego jest niepotrzebne. - Sam słyszałem rozmaite plotki. Tak naprawdę od wielu, wielu lat. O tym, że Jarosław Kaczyński ma cierpieć na jakąś śmiertelną chorobę. I próbowano uprawdopodobnić te plotki, podając miejsce, w jakim leży w szpitalu czy w jakim się bada itd. - mówił polityk.

Jak dodał, jego zdaniem takie plotki rozsiewają środowiska nieprzychylne Jarosławowi Kaczyńskiemu i PiS. - Kiedyś nawet złapałem pewnego byłego lidera opozycji na rozsiewaniu tych plotek - stwierdził. 

Awantura o banner. Próbowali powiesić go za oknem Sejmu, interweniowali strażnicy