Donald Tusk z okazji Dnia Matki pokazał wyjątkowe zdjęcie. "Klasę miał pan od zawsze"

Okulary przeciwsłoneczne, elegancko zaczesane blond włosy i zadziorna poza. Tak wyglądał kilkuletni Donald Tusk. Szef Rady Europejskiej z okazji Dnia Matki opublikował urocze zdjęcie zrobione dekady temu.

Przewodniczący Unii Europejskiej w kwietniu założył konto na Instagramie. Regularnie publikuje tam swoje zdjęcia, niektóre z nich zyskują dużą popularność. Tak było w przypadku słynnej już fotografii, którą zrobiono Donaldowi Tuskowi podczas kwietniowej wizyty w Belgradzie.

 

Na zdjęcie jako jeden z pierwszych zwrócił uwagę Michał Kolanko z "Rzeczpospolitej", który stwierdził, że to "fotografia w stylu prezydenckim", a ktoś, kto prowadzi to konto "wie co robi".

Donald Tusk opublikował zdjęcie ze swoją mamą

Były premier nie zawiódł także w sobotę. Z okazji Dnia Matki opublikował zdjęcie, na którym widzimy jego mamę oraz dwoje dzieci. "Najlepsza Mama na świecie" - napisał Tusk.

 

Domyślamy się, że chłopcem ze zdjęcia jest właśnie obecny szef Rady Europejskiej. Zdjęcie wywołało falę pozytywnych komentarzy. Według jednej z użytkowniczek Instagrama Donald Tusk jest bardzo podobny do swojej mamy. "Panie Premierze, widać tę klasę, miał Pan od zawsze" - napisała jedna z komentujących osób.

Kochamy nasze mamy! Laurka dla wszystkich mam

Więcej o: