Rzeczniczka SLD w trzech słowach o programie Nowoczesnej. Jednego nie możemy dać do tytułu

SLD wraca nie tylko w sondażach, ale też do dyskusji publicznej. Rzeczniczka prasowa partii szybko zrobiła furorę komentując w dobitny sposób jedno z wystąpień szefowej Nowoczesnej.

Na Twitterze pojawiło się podsumowanie rozmowy z programu #RZECZoPOLITYCE "Rzeczpospolitej" i fragment wypowiedzi Katarzyny Lubnauer, szefowej Nowoczesnej.

"Na wybory w 2019 roku powinno powstać szerokie porozumienie opozycji od wartości liberalno-lewicowych aż po wartości nawet konserwatywne" - brzmiał cytowany fragment.

Zareagowała na to rzeczniczka Sojuszu Lewicy Demokratycznej Anna-Maria Żukowska, która krótko skomentowała takie stanowisko Lubnauer:

Lewicowo-ch*****-nie-wiadomo-jakie

Później rzeczniczka SLD, które w ostatnim czasie w sondażach notuje nawet 10 proc. poparcie, wdawała się w dyskusje na temat swojego wpisu.

Paulina Hennig-Kloska z Nowoczesnej także zabrała głos, pisząc, że wpis jest "żenujący". Na co Żukowska, z błędem (być może celowo) odpisała: "pszykro".

Krótka pamięć Magdaleny Ogórek. Twierdzi, że nigdy nie miała nic wspólnego z SLD

Więcej o:
Komentarze (326)
Rzeczniczka SLD o programie Nowoczesnej: "Lewicowy, ch*****"
Zaloguj się
 • kataryniarski

  Oceniono 72 razy 42

  Fakt faktem konstatacja trafna!

  lewicowo-liberalno-konserwatywno-chrześcijańskie porozumienie każdego z nikim i wszystkich bez nikogo... BZDURA i tyle.

 • gorillaglu

  Oceniono 51 razy 33

  SLD gratuluję znalezienia rzecznik, która umie używać social media, i wznoszę toast tostem z awokado. Reszcie opozycji współczuję, bo nadal nie umieją się znaleść w post-Pisowskim świecie, gdzie nie ma już "trzeciej drogi" i trzeba znowu mieć (albo chociaż deklarować) jakiś światopogląd. Nadal nie rozumieją, i niestety prze...lecą im kolejne wybory koło nosa, bo Schetynki i inne jakimtamy z pozostałego planktonu tkwią w roku 2006 mentalnie.

 • momma-sed

  Oceniono 35 razy 25

  Prawdę powiedziała, co kontrapunktują wypowiedzi adwersarzy o formie, a nie treści.

 • pissucks

  Oceniono 35 razy 17

  Czego to się nie zrobi aby zaistnieć, choć na trzy sekundy. Prymitywne to było ....

 • wooki74

  Oceniono 27 razy 17

  A co tu się dziwić? Granica jest małymi kroczkami ciągle przesuwana. Nie zdziwię się jak za kilka badź kilkanaście lat słowo"k**wa" na antenie iw piśmie będzie czymś normalnym, a wulgarne wyzwiska na porządku dziennym. Coś takiego jak klasa umarło..... nie ma już polityków, tylko zbieranina prostackich mniej lub bardziej indywiduów, zajętych głównie swoim interesem za każdą cenę, nawet skłócenia ze sobą ludzi. Oni nawet się już nie wstydzą jak ktoś im wytknie kłamstwo. No bo coż z tego, jak nie ponoszą żadnej odpowiedzialności ani za słowa ani za obietnice, ani za czyny? Moralne dno

 • janek58kos

  Oceniono 30 razy 16

  Najglupszym pomyslem tandemu Lubnauer/Gasiuk -Pihowicz bylo wyslizganie z przywodztwa w Nowoczesnej Ryszarda Petru.Te zmije ,ktore wyhodowal na swojej piersi p.Petru, staly sie grabarzami(grabarkami?) Nowoczesnej.Ten ich niby-progrogram to wlasnie element procesu grzebania partii.

 • lablabi

  Oceniono 28 razy 14

  Jak mawiają starzy górale -lepiej głośno kląć,niz być małym,cichym sk...ielem

 • eend

  Oceniono 20 razy 12

  Rzeczywiście mentalnie klasa premium... Za taki rynsztok w publicznej przestrzeni, zwolniłbym panią rzecznik z dnia na dzień. To jest nie do zaakceptowania. Knajactwo było , jest i będzie knajactwem a język jakim się posługuje ... no cóż jeżeli władze będą akceptować ......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX