Jarosław Kaczyński po operacji. "Prezes nie jest tancerzem, więc nie potrzebuje kolana do pracy"

- Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja - poinformowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Jarosław Kaczyński jest chory. Na co? Spekulacji na ten temat nie brakowało. Politycy PiS postanowili powiedzieć więcej o pobycie prezesa w szpitalu.

- Jarosław Kaczyński od ponad 10 lat jest pod opieką Wojskowego Instytutu Medycznego, główną przyczyną problemów zdrowotnych, w tym obecnie trwającej hospitalizacji, jest choroba zwyrodnieniowa stawów - powiedziała rzeczniczka PiS. Beata Mazurek przyznała też, że "prezes przeszedł zabieg na kolano".

- Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja. Jak długo to wszystko będzie trwało, zdecydują oczywiście lekarze - dodała.

Jarosław Kaczyński w szpitalu też pracuje

Pytany przez reportera Polsat News o stan zdrowia prezesa PiS Adam Bielan podkreślił, że Jarosław Kaczyński jest wciąż aktywny.

Istnieją telefony, jest odwiedzany przez najważniejszych polityków więc pracuje cały czas, przypominam, że nie jest tancerzem, nie jest piłkarzem, więc nie potrzebuje kolana do pracy

- powiedział wicemarszałek Senatu podczas wizyty w Radomiu.

Jarosław Kaczyński - kiedy wróci do polityki?

- Zależy nam na tym, żeby porządnie się zrehabilitował, żeby te problemy związane z urazem kolana się w przyszłości nie odnawiały. Wolelibyśmy, żeby był dłużej w szpitalu i porządnie się wyleczył, niż żeby wyszedł przedwcześnie - podkreślił Adam Bielan.

Jarosław Kaczyński przedstawił nazwiska kandydatów na prezydentów miast

Więcej o: