Andrzej Duda na spotkaniu z reprezentacją. "Nagle krzyknął Grzegorz Krychowiak: 'Rób zdjęcia!'"

Andrzej Duda przyjął piłkarzy reprezentacji Polski w swojej rezydencji na Helu. Prezydencki fotograf szykował wszystkich do pamiątkowego zdjęcia grupowego, kiedy wydarzyła się okazja do innej, nietypowej fotografii.

Andrzej Duda zaskoczył własnego fotografia. Sytuacja miała miejsce podczas spotkania prezydenta z reprezentacją Polski w piłce nożnej.

Andrzej Duda zaprosił reprezentację Polski

Piłkarskie gwiazdy odwiedziły Andrzeja Dudę na Helu. Prezydent zapewnił, że w czasie Mundialu 2018 w Rosji będzie trzymać za nich kciuki. - Trzymam kciuki i niezależnie od wszystkiego możecie być pewni, że jestem z wami. Wy będziecie walczyć na boisku, my będziemy walczyć z różnego rodzaju emocjami - mówił. 

Później przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie. Fotograf zaczął wszystko szykować, gdy nagle... - Ustawiam wszystkich do zdjęcia grupowego. Nagle krzyknął Grzegorz Krychowiak - "Rób zdjęcia. Prezydent pomaga znosić wózek!". W sumie to już nie pierwsza taka sytuacja (dla PAD to norma) ale widać, że ciągle zaskakuje - opisał osobisty fotograf prezydenta, Jakub Szymczuk. 

Andrzej Duda nie pierwszy raz pospieszył z pomocą w oficjalnej sytuacji. W 2015 roku prezydent wziął udział w obchodach Święta Dziękczynienia w warszawskim Wilanowie. Gdy wiatr porwał hostię podczas nabożeństwa, Andrzej Duda rzucił się by ją podnieść, po czym zaniósł kard. Kazimierzowi Nyczowi.

W 2016 r. Andrzej Duda w czasie uroczystości odpowiedział na prośbę uczestniczki Powstania Warszawskiego. - Może przyjdzie jakiś harcerz i przeczyta, bo nie widzę… Na ochotnika, chłopcy! - apelowała weteranka. Wtedy podszedł sam Andrzej Duda.

Mundial 2018

Piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji rozpoczną się 14 czerwca i potrwają do 16 lipca. Polska w fazie grupowej zmierzy się z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Na mundialu biało-czerwonych nie było od 2006 i turnieju w Niemczech.

Sądowa ustawa PiS znowu do poprawki. Zmiany mają zadowolić Komisję Europejską, ale opozycja krzyczy: 'niechlujstwo'

Więcej o: