Jarosław Kaczyński w szpitalu. Prezes PiS polecił przekazać kilka słów na Twitterze

Jarosław Kaczyński nie udziela się publicznie. Pobyt w szpitalu i choroba prezesa PiS nie pozwoliły mu na udział w partyjnym zebraniu, ale właśnie po raz pierwszy przekazał krótkie podziękowania przez swoją rzeczniczkę.

Jarosław Kaczyński od 8 maja przebywa w warszawskim szpitalu Wojskowego Instytutu Medycznego na Szaserów, przeszedł zabieg. Szczegółów na temat jego choroby PiS nie zdradza. Partia ucina wszelkie plotki o tym, że prezesowi dolega coś poważnego. Oficjalnym powodem hospitalizacji jest problem ze stawem kolanowym, z którym prezes PiS borykał się od pewnego czasu. 

- Niedługo (Jarosław Kaczyński) będzie z nami - zapewniał minister Marek Suski.

- Prezes ma się dobrze, nic się nie dzieje - zapewniała Beata Mazurek. Rzeczniczka PiS przekazała później na Twitterze kilka słów od prezesa. Napisała: 

W imieniu Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego chciałabym Państwu podziękować za kierowane do niego ciepłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia. 

Pod jej wpisem szybko pojawiły się kolejne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Jarosław Kaczyński chory, ale pracuje

O tym, że Jarosław Kaczyński mimo pobytu w szpitalu nie traci wpływu na partię pisały niedawno tabloidy. Potwierdziła to rzeczniczka PiS, która przyznała, że nic nie dzieje się bez wiedzy prezesa. W ten sposób skomentowała wybór kolejnych kandydatów PiS w wyborach samorządowych. Partia ogłosiła w środę listę osób, które będą ubiegać się fotele włodarzy miast, m.in. Grudziądza, Puław, Zamościa, Ciechanowa, Radomia czy Siedlec.

Wsparcie dla matek, proporcjonalny ZUS i obniżenie CIT. Deszcz obietnic PiS-u

Więcej o: