Komentarze (370)
Agencja towarzyska w mieszkaniu Stanisława Gawłowskiego?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • typowynazista

  Oceniono 25 razy 9

  Jak dla mnie sprawa jest nieoczywista.

  Bardziej prawdopodobna wersja jest, że o niczym nie wiedział, bo zyski z małego bordello są niczym w porównaniu ze skandalem, jaki on wywoła dla osoby publicznej. Aż taki głupi/pazerny raczej nie jest.

  Mniej prawdopodobna wersja jest, że to jego bordello, a czynsz za wynajem to tylko czubek góry lodowej jego dochodów z tego lokalu - ot żeby coś zadeklarować. Ale w coś takiego uwierzę dopiero po wyroku skazującym za sutenerstwo.

  Póki co - poseł ma wybitnego pecha.

 • coztego123

  Oceniono 16 razy 8

  A co to za problem przekupić podnajmujacą 50-latkę, podstawić prostytutkę, i upublicznić sensację? To stare ubeckie chwyty

 • staryapacz

  Oceniono 13 razy 7

  Program Rachonia to zwykły ściek i pisowska propaganda.

 • Wieslaw Kwiecien

  Oceniono 11 razy 7

  1. Z przedstawionego scenariusza wynika że Radio Szczecin wcześniej wiedziało że tam działa agencja skoro wysłała tam swojego reportera. Ten dziwnym trafem wybrał to jedno ogłoszenie, zadzwonił i bingo.Moja rada jest taka: niech reporter gra w Lotka skoro ma takie szczęście. Wygląda mi to na nieudaną, sfingowaną akcję agencji tyle że to tej państwowej.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 11 razy 7

  Tylko dlaczego w tym burdelu pracowały działaczki PiS :-)

 • jolars1

  Oceniono 12 razy 6

  A od kiedy to 3 pokojowe mieszkanie jest "apartamentem"? Wychodzi na to, że 90% Polaków mieszka w "apartamentach" wybudowanych za Gierka. Chichot historii!
  A tak na marginesie - czy każdy wynajmujący mieszkanie komukolwiek ma obowiązek sprawdzania codziennie kto i w jakim celu w nim przebywa? Nie!

 • 55kris

  Oceniono 10 razy 6

  Kłamstwo i Upierdliwość. Dodatkowo zupełny brak rozumu, panowie pislamiści. Amen

 • Atanazy Bazakbal

  Oceniono 14 razy 6

  a co z Barbarą Blidą, którą zamordowaliście. mieliście dostarczyć "dowody jej winy". gdzie te dowody? teraz następnego chcecie zamordować? zajmijcie problemami kraju. co z (dziećmi) niepełnosprawnymi? co z polską dyplomacją, którą zniszczyliście rękami macierewicza...

 • Edek Zkrainykredek

  Oceniono 12 razy 6

  Uuu pisie szambo bulgocze. Miliony lecą na rydzyka, czarne pedofile grasują, kaczogród każe rodzić chore dzieci a niepełnosprawnych mają w d.u.p.i.e, premier przyznaje sobie premie, 32 tyś policjantów ochrania miesięcznice na koszt podatnika, kierowca kaczego tchórza zarabia 14 tyś, a ochrona tego jarosławowego gówna kosztuje 120 tyś podatników miesięcznie. A tu lament o jakiś wynajem mieszkania, który został jeszcze zgłoszony do urzędu skarbowego. Jesteście ułomni, tępi i intelektualnie upośledzeni. Idźcie na inne forum, tutaj są inteligentni ludzie nie patologia.

 • kuma1

  Oceniono 11 razy 5

  PIS to gangrena pożerająca zdrową tkankę naszej demokratycznej Polski. Takie metody pomawiania , oszczerstw i bezprawne odbieranie obywatelom wolności to jedna z metod zastraszania i narastającej dyktatury.

 • kuma1

  Oceniono 11 razy 5

  Z dwóch kryminalistów zrobiono małych świadków koronnych , po czym oświeceni uświadomili sobie ,że mają dowody na przestępczą działalność ważnego posła opozycji. Policja i Prokuratura oraz Sędzia bez sprawdzenia ich "nagłego oświecenia pomroczności jasnej" , sprawdzenia poszlak , zamykają ważnego polityka z partii opozycyjnej. Czy tak ma teraz wyglądać przestrzegania prawa w Sądach . Wystarczy wskazać palcem , drobne kłamstewko być może za skrócenie wyroku lub kasę i już. Tak sobie pan Prezes wyobraża państwo prawne, będąc samemu prawnikiem.!!! Ogłosić w radiu , nakazać poszczuć dziennikarzowi , opublikować anonim czy fałszywkę itd. to teraz mają być normy moralne i postępowanie etyczne dobrej zmiany.

 • kuma1

  Oceniono 11 razy 5

  Ciekawe że w tej sprawie i po wyjaśnieniu zainteresowanej żony pomówionego, milczy Prokuratura i Policja . Czyżby tak trudno było pod adres wysłać patrol i sprawdzić 50 latkę i wydać oświadczenie.?

 • izabelin56

  Oceniono 11 razy 5

  Jakoś rewelacje pisowskiego radia nie wzbudzają mojego zaufania

 • kuma1

  Oceniono 13 razy 5

  Czym PIS wojuje od tego zginie.! Już wiemy, że Amber G. w czasie rozwoju firmy był finansowany przez Skoki a wiemy, kto tam miał polityczne i biznesowe wpływy w Skokach. Wiemy też jak zachowała się Prokuratura sterowana z tylnego siedzenia gdy wpłynęło do niej pismo z KNF. Dziś te metody są na porządku dziennym a obrazują je skokowo zarabiana kasa, odprawy i nagrody przez dygnitarzy i pociotków dobrej zmiany w tym słowa ważnego członka partii ,która sama sobie przydzieliła kilkadziesiąt tyś zł…...bo nam się należało.!!!!

 • 55kris

  Oceniono 9 razy 5

  pislamsko-ubolskie metody, znane z lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Chichot historii, panie zero.

 • jamsir80

  Oceniono 7 razy 5

  18,6 podzielić przez 12 miesięcy to daje 1,55 na miesiąc. Jeżeli za takie pieniądze miałby wynajmować dla burdelu ważny polityk 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecin, to faktycznie trzeba go usunąc bo nie umie liczyć. Za mało !!! choc z drugiej strony moznaby to poczytać za prowokacje ...

 • grosz-ek

  Oceniono 9 razy 5

  Jakoś dziwnie to sprawdził. Gdyby poszedł, skorzystał, porobił zdjęcia, itd. To może by coś z tego było. A tak, ktoś rzekomo podający się za profesjonalistkę, telefonicznie pokierował dziennikarza pod adres lokalu, który ponoć profesjonalistka wynajmuje i w którym świadczy usługi.

 • awm10

  Oceniono 9 razy 5

  No i mamy pisowski magiel, gdy niepełnosprawni koczują w sejmie już chyba 25 dni.
  Jak w starym dowcipie o Wani, zamieszanym w kradzież roweru na placu Czerwonym.
  Capi mi to Sawicką, aferą gruntową z Leperem,..., agentem Tomkiem i ułaskawionym Kamińskim.
  Coż to bowiem za problem wynająć od posła mieszkanie i powiesić tam różowe firanki.
  A potem go opluć w TV ku...kim.

 • francek4

  Oceniono 9 razy 5

  przecież ten szmatławiec radio szczsecin to jest tylko papier toaletowy partii PIS-du i jest na usługach ukochanego prezesunia ...

 • kuma1

  Oceniono 13 razy 5

  Szczecin miastem cudów . Grasują kieszonkowi dziennikarze dobrej zmiany wraz z oddziałami UB PIS i specami od wysyłania w teren TW PIS.. Ciekawe kiedy oficjalnie zaczną szkolić i wysyłać kapusiów, na tej samej zasadzie co w Sejmie podnoszą łapy w górę .

 • jackie53

  Oceniono 9 razy 5

  Co tam mieszkanie... PiS dzierżawi (mam nadzieję że chwilowo) polski Sejm i robi z niego burdel - to dopiero jest afera!!!

 • czechy11

  Oceniono 9 razy 5

  Typowe dla pitinowskipofobnych dyktatur szukanie dętych zarzutów. Zaraz pewnie podrzuca film porno z Gawlowdki jak kiedyś Putin z Prokuratorem Generalnym. A ze fałszywka co tam.

 • maks1956

  Oceniono 13 razy 5

  no tylko wynajmuje jak płaci podatek od najmu i nie ma skarg ze strony sąsiadów to wam nic do tego miernoty dziennikarskie szukacie przekrętów w waszych pisowskich szeregach

 • niko8472

  Oceniono 19 razy 5

  Och to juz bylo, klasyk: wynajmuje, nic mnie obchodzi co wynajmujacy/a tam robi i z kim.

 • przemysl_to

  Oceniono 8 razy 4

  najpierw alimentowiec tera sutener

  oto idole lemingów

  hahahahaahahaha

 • kuma1

  Oceniono 10 razy 4

  Wyborcom PIS przypomnę, że są jeszcze w Polsce obywatele, którym wydawało się, że popieranie władzy ludowej ,która na początku uczestniczyła w świętach kościelnych i zapewniała o lepszej przyszłości , trzeba dać szansę.! Przekonali się szybko, że fałszerstwo wyborcze i policja polityczna UB to nie więcej chleba w domu i wolności na ulicy w pracy i urzędzie. Kto dziś patrzy na poczynania PIS i Prezesa z zrozumieniem widzi do czego dążą politycy tej partii. Jak przyjdą po Twojego sąsiada, będzie już za późno.!

 • miszka_szyfman

  Oceniono 10 razy 4

  Pewnie jeszcze tam seks uprawiają , afera nie z tej ziemi.

 • katarzyna.xyz

  Oceniono 10 razy 4

  to chyba powinnien być od razu pozew przeciwko radiu szczecin jesli to nieprawda. To przecież łatwo udowodnić, kto klamie.

 • kuma1

  Oceniono 8 razy 4

  A PIS zapomniał, że miał przestępcę prawomocnie skazanego pana Kamińskiego w zarządzie partii a pan Prezydent Duda go ułaskawił.! Czy członkowie PIS wiedzą lub chcieliby wiedzieć dla czego został skazany.? Czy wiedzą jakie obecnie sprawuje państwowe stanowisko . ?Jeżeli już tak pragną być uczciwymi Polakami i katolikami przestrzegającymi praw bożych to najpierw powinni zacząć przestać rzucać kamieniami z za węgła na opozycję ale zacząć od swoich ludzi na świecznikach i ich metod działania. A jak wiedzą na szczytach władzy jest co najmniej dwóch ich członków, których działalność można spokojnie ocenić jako bezprawne demolowanie państwa z zdiagnozowanym przestępstwem notorycznego łamanie Polskiej Konstytucji.

 • konigin

  Oceniono 10 razy 4

  Sprawdzcie co sie miesci w budynkach spolki "Srebrna".
  Stare sb-ckie metody (dezawuowanie opozycji poprzez rozsiewanie fejkow na tle obyczajowym) z powodzeniem powielane przez pisszambo.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 10 razy 4

  pomijam że trudno stac z batem nad wynajmujacym i kontrolowac co robi

  ale skoro to była prawda, to czy dziennikarz poszedł tam i sprawdził czy to FAKTYCZNIE PRAWDA?

  bo może to była zwykła ustawka?

 • kuma1

  Oceniono 8 razy 4

  Kieszonkowy dziennikarz chciał za darmo. ? Z zemsty pomawia.. Zapomniał biedaczek czyja to działka w Szczecinie . Znowu wystawił swoich. Zawsze tak jest, gdy wrzeszczy PIS to jest umoczony po szyję.!

 • 41janina

  Oceniono 12 razy 4

  Facet wynjal komus trzypokojowe mieszkanie za 1550 Pln miesiecznie w centrum Szczecina.
  Jak jestem ogolnie tolerancyjny to w tym wypadku nalezy sie kara smierci.

 • c.t.k

  Oceniono 14 razy 4

  Proponuję przeprowadzić kwerendę wśród nieruchomości będących kleszą własnością.Szukać agencji towarzyskich,rozlewni alkoholi,nielegalnych podłączeń prądu

 • dyskootantka

  Oceniono 16 razy 4

  Kiedy jest Cyryla i Metodego? Bo te metody to na ziobrowskie tylko pasują. Niedługo znajdą jeszcze wymyślą, że robił zakupy w sklepie, w którym tydzień później był napad. I to będzie jego wina, skoro nie może być winaTuska.

 • raxell

  Oceniono 7 razy 3

  Jeden pislamski troll dał więcej komentarzy niż wszyscy razem wzięci,...do kościoła, a nie czytać informacji nie przeznaczonych dla parafian.

 • erte2

  Oceniono 11 razy 3

  To się wszystko kupy nie trzyma. No bo jeśli rzeczywiście Gawłowski brał wielkie łapówki (o co jest oskarżany) to łakomiłby się na jakieś marne grosze za wynajmowanie mieszkania ana burdel? To raz.
  A drugi - oczywiście nie ręczę za uczciwość Gawłowskiego - może i ma za uszami jakieś przekręty czy łapówki. Ale jedno wiem - nie jest idiotą i nie wystawiałby się świadomie na taki strzał jak wynajmowanie chałupy na burdel.
  A po trzecie - ziobro, kamiński i cała ta pisia mafia już w latach 2005 - 2007 fabrykowaqli fałszywe oskarżenia wobec ówczesnej opozycji (i nie tylko - wystarczy wspomnieć doktora Garlickiego), więc dzisiaj po prostu są niewiarygodni.

 • proth

  Oceniono 9 razy 3

  A jaka jest wina człowieka, ze wynajął mieszkanie, a ten ktoś kto jest najemcą postanowił utrzymywać się z prostytucji i zaprasza klientów do siebie? Oświećcie mnie...

 • ete22ch

  Oceniono 9 razy 3

  Takie rzeczy zdarzają się bez udziału i wiedzy właściciela mieszkania. Przychodzi lokatorka, np. nobliwa pani lat 50 i wynajmuje mieszkanie. Płaci czynsz i wszystko wygląda ok przez rok. Potem albo przestaje płacić, ucieka, a przy czyszczeniu mieszkania po niej okazuje się, że bez wiedzy właściciela organizowała tam "panienkom" schadzki, ogłaszając je w internecie. Lub (druga wersja) oburzeni sąsiedzi dzwonią z awanturą do właściciela mieszkania i w ten sposób dowaiaduje on się, komu wynajăł mieszkanie.

 • zlociutki2

  Oceniono 7 razy 3

  Pis z modlitwą na ustach jak mu wygodnie kazdemu łatkę przyczepi,gorzej ze ciemny lud we wdzydtko uwierzy nawet w klamstwa grubą nicią szyte.Co mozna to mozna

 • Helena Stanek

  Oceniono 7 razy 3

  jest to nic innego jak kopanie dołków fałszywymi oczernieniami, metodami stosowanymi przez pis-owców. Dlaczego reporter nie poszedł pod wskazany adres?

 • ba1944

  Oceniono 7 razy 3

  Prostytucja to zajęcie jak inne.To co opisane,, to prostytucja politykierów i ich sługusów,""""""""""""prawdziwych patriotów""""""""""

 • 3-kuleczka

  Oceniono 11 razy 3

  no i ???????????????
  czy to temat na pierwszą strone, pytam sie? co nas to obchodzi???czy to, że poseł PO został wrobiony zmieni fakt ze pis rozpieeeprza Polske, daje klerowi miliony a jarek to stary dyktatorek?

 • zigzaur

  Oceniono 9 razy 3

  Wynajmując mieszkanie, trzeba uważać. Lokator może robić inne niedobre rzeczy:
  1. Wykorzystywać zarejestrowane na właściciela łącze internetowe do torrentowania czy pisuarsko-olginowego trollowania albo nawet do ściągania pedoporno.
  2. Uprawiać w mieszkaniu różne ziółka a nawet przechowywać mocniejszy stuff.
  3. Przechowywać w mieszkaniu przedmioty z kradzieży.

  Dlatego też umowę najmu należy opatrzyć odpowiednią klauzulą i pobrać kaucję, która może zostać zdeponowana np. u notariusza.

  W tym przypadku gospodarzowi grozi postępowanie karne z powodu czerpania korzyści z nierządu. Odpowiada się tak jak w przypadku alfonsowania. Jeśli dochody z wynajmu były ponadprzeciętnie wysokie, to są podstawy do podejrzeń, że gospodarz wiedział, do czego naprawdę mieszkanie było używane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX