Wicepremier w rządzie Tuska nie wiedziała, że mikrofon jest wciąż włączony. Z impetem rzuciła mięsem

Elżbieta Bieńkowska zasłynęła nie tylko pełniąc wysokie urzędy państwowe. Kilka wypowiedzi byłej wicepremier pamięta chyba każdy, m.in. słynne "sorry, taki mamy klimat". Do jej niechlubnych wpadek językowych dołączyła kolejna.

Parlament Europejski debatował nad zakazem testowania kosmetyków na zwierzętach. Jedną z przemawiających osób była Elżbieta Bieńkowska, Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług, a w latach 2013-2014 wicepremier oraz minister infrastruktury i rozwoju. 

- Uważam, że testy na zwierzętach są złe i musimy robić wszystko, żeby ich unikać. Dziękuję - podsumowała Bieńkowska. Następnie wygłosiła komentarz, który prawdopodobnie nie miał zostać usłyszany, ale mikrofon nadal był włączony:

K***a, nienawidzę tego.

Czego nienawidzi komisarz Bieńkowska? Z całą pewnością nie chodzi o zwierzęta, bo te była wicepremier uwielbia. Gdy obejmowała ministerialne stanowisko w 2014 roku, mówiła "Dziennikowi Zachodniemu", że ma w domu dwa psy, świnkę morską i żółwia, że najbardziej lubi wilki i świnie, bo są inteligentne oraz, że zwierze czuje jak człowiek.

Może więc chodzi o to, że komisarz nienawidzi testowania kosmetyków na czworonogach? A może nienawidzi przemówień? Tego się nie dowiemy. 

Więcej o:
Komentarze (260)
Elżbieta Bieńkowska przeklina w Parlamencie Europejskim
Zaloguj się
 • lodzermensz1

  Oceniono 142 razy 100

  Łojejku...
  No wolę jak Bieńkowska rzuci mięchem w sprawie testów na zwierzętach, niż kiedy pan Żalek, z tym swoim uśmieszkiem na ustach, kulturalnym językiem wyrazi swoją opinię o karaniu rodziców niepełnosprawnych dzieci protestujących w sejmie.
  Ale najwyraźniej mam spaczone poczucie estetyki...

 • lubat

  Oceniono 56 razy 46

  Dlaczegoż to k***a dziwi kogoś, że ktoś używa słowa bardziej powszechnego w Polsce, niż słowo "proszę" czy "dziękuję". Słyszałem już na własne uszy, jak k***ami rzucają 7-8-letnie dziewczynki.

 • glencok

  Oceniono 77 razy 45

  Pani Bieńkowska jest 100 razy bardziej wartościowym politykiem niż np wiecznie uśmiechnięty Karczewski, z tym wstrętnym uśmiechem tłumaczący każde ku.estwo swojego prezesa

 • krynolinka

  Oceniono 60 razy 32

  Kto nie lubi sobie pod nosem przekląć ? Ten od mikrofonu włączania i wyłączania się zagapił. Jakiś taki powolniak..

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 41 razy 29

  Przynajmniej z krwi kości człowiek, a nie lalka w rękach lalkarza, jak tego z Żoliborza.
  Klnie, ale nie obraża.

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 29 razy 25

  Powiedziała "kulson", wyraźnie to było słychać przecież.

 • mmeydey

  Oceniono 38 razy 24

  o co się oburzamy?? wszyscy klną, policja chroni marsze nazistów wynosząc kobiety w ciąży blokujące przejście takiej manifestacji, nakładane są mandaty za mówienie "Lech Wałęsa", w trybunale konstytucyjnym zasiadają dublerzy a ktoś ekscytuje się jednym przekleństwem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX