Wulgarny atak posła Tarczyńskiego na dziennikarza. "Nie pouczaj wnuka Wyklętego"

Dziennikarz "GW" Bartosz Wieliński zwrócił uwagę Dominikowi Tarczyńskiemu, że jego wypowiedzi są cytowane przez jeden z prorosyjskich portali. W odpowiedzi poseł PiS zareagował stekiem obelg, wyzwisk i gróźb. Było nawet podpieranie się argumentem pt. "jestem wnukiem Wyklętego".

Wieliński udostępnił na Twitterze zrzut ekranu z konta "Voice of Europe", które agresywnie promuje w mediach społecznościowych prokremlowską narrację, a także często wieszczy upadek Europy. Dziennikarz napisał: "Rosyjska propaganda odkryła potencjał Pana Posła Tarczyńskiego".

Taki tweet wywołał ogromne niezadowolenie posła Prawa i Sprawiedliwości Dominika Tarczyńskiego, który od razu ruszył do ataku.

Ochotnik, przodownik i złoty chłopiec zjednoczonej medialnej armii antypolskiej stara się mnie obrazić. Fejmu szukasz na moim nazwisku? Sprzedaż wam pada. Wiem. Mówiłem już kilku twoim kolegom aby mnie nie zaczepiali

- napisał Tarczyński.

Na to zareagował Wieliński, który po wulgarnej reakcji parlamentarzysty stwierdził:

"Dostajesz pensję z moich podatków więc będę pisał do ciebie i o tobie kiedy uznam to za stosowne. A teraz odpowiedź mi na pytanie: jesteś dumny z tego, że wykorzystuje cię rosyjska propaganda?".

Tweety posła Tarczyńskiego do dziennikarza 'GW'Tweety posła Tarczyńskiego do dziennikarza 'GW' Twitter

Wtedy Tarczyński już całkowicie wyszedł z siebie.

Nie jestem posłem zawodowym. Nawet tego nie wiesz szechterowy sługusie. Taki z ciebie dziennikarzyna. A na jakiej służbie ty jesteś wszyscy wiedzą. Ja nie muszę pytać - taka miedzy nami różnica. Dno

- napisał.

Tarczyński zapomniał jednak dodać, że posłem zawodowym nie jest dopiero od tego roku. W latach 2015-2017 jak najbardziej pobierał uposażenie poselskie.

ZOBACZ TEŻ: "Śmierdzące kłamliwym łajnem opozycyjne hieny". Poseł Tarczyński uruchamia TVP, prokuraturę i sądy

Dziennikarz stwierdził wtedy, że takimi słowami poseł "kompromituje Sejm RP".

Odejdź ze służby szechtera, przeproś, zadośćuczyniając Polsce i nie pouczaj wnuka Wyklętego. Wtedy podam ci dłoń. Ale dopóki na żołdzie szechtera jesteś i bronisz zdrady nie zaczepiaj mnie. Dobrze ci radzę...

- wypalił na koniec Tarczyński (pisownia oryginalna).

Tweety posła Tarczyńskiego do dziennikarza 'GW'Tweety posła Tarczyńskiego do dziennikarza 'GW' Twitter

Ataki Tarczyńskiego na dziennikarzy są już nagminne. Nie tak dawno zaczął interesować się tym, kim byli dziadek i ojciec Janusza Schwertnera z Onetu. Tarczyński zresztą groził dziennikarzowi:

"Nie zaczepiaj mnie, bo już kilku takich jak Ty przekonało się, że to antyskuteczne i nieprzyjemne. Wstydu przy ludziach mam Ci narobić? Skończyła się dyktatura łżemediów. Nikt się Was nie boi".

ZOBACZ TEŻ: Tarczyński nie odpuszcza dziennikarzowi. "Chcę wiedzieć, kim był jego dziadek. Jego ojciec..."

Więcej o: