Brudziński przypomniał wpadkę kolegi z PiS. Później prosił, by "nie doszukiwać się zdrady"

Wymyślenie państwa "San Escobar" było największą wpadką Witolda Waszczykowskiego. Joachim Brudziński zdecydował się o niej przypomnieć, gdy były szef MSZ nazwał Twittera "prymitywnym narzędziem".

Czy były szef MSZ założy konto na Twitterze? Witold Waszczykowski rozwiał wątpliwości i przyznał, że "Twitter go nie kręci". - Wydaje mi się, że jest zbyt prymitywnym narzędziem. Mam więcej do powiedzenia, niż dwie linijki, a poza tym jest zdradliwy - mówił w rozmowie z Radiem RMF.

Na wypowiedź Waszczykowskiego odpowiedział Joachim Brudziński, sam bardzo aktywny na Twitterze. Przypomniał, że konta na w serwisie mają m.in.prezydent USA i papież. Dalej żartował, przypominając byłemu szefowi MSZ jego największą wpadkę:

Ja jako „prymitywny” i namiętny użytkownik TT zastanawiam się czy lapidarność to aby na pewno przejaw prymitywizmu. Wydaje mi się ,że jak ktoś za długo gada to do San Escobar może trafić

Gdy wymianę zdań zauważyli inni użytkownicy i zastanawiali się, czy w PiS dochodzi do "bratobójczej walki, Brudziński przekonywał, że bardzo się z Waszczykowskim lubią, a jednocześnie często sobie dokuczają. Zaznaczył, że nie należy tego traktować jako wojny wewnątrz PiS.

Pozwólcie na TT wrzucić odrobinę luzu,nie doszukujcie się błagam wszędzie "zdrady", "wojny", "frakcji", "podgryzania", "wygryzania", "przegryzania", "dowalania", wyzłośliwiania" itp. My w PIS w przeciwieństwie do naszych totalnych oponentów mamy poczucie humoru

- pisał szef MSWiA.

Więcej o:
Komentarze (55)
Joachim Brudziński przypomniał wpadkę Witolda Waszczykowskiego
Zaloguj się
 • calidris

  Oceniono 22 razy 18

  Niestety nie wiem co to jest Twitter, ale do San Escobar jadę na wakacje (wynająłem śliczny pokoik w Santo Subito) i proszę Pana Ministra nie obrażać.

 • jackanapes

  Oceniono 16 razy 14

  Szczególne poczucie humoru tej formacji politycznej przejawia się w tym, że z duperelka, który z trudnością wyplątał się z fałd matczynej spódnicy uczynili proroka.

 • lica79

  Oceniono 19 razy 13

  Bredzinski i jego kloaczne poczucie humoru idealne dla cyrku zwanego dla niepoznaki PiSem

 • jxl82

  Oceniono 15 razy 11

  "My w PIS w przeciwieństwie do naszych totalnych oponentów mamy poczucie humoru". Wasze "nagrody" to też żart czy czarny humor? Jojo osiągną orgazm totalny.

 • whufan

  Oceniono 13 razy 11

  Jesli chodzi o swiatowe firmy kreci go Adidas, Puma, Nike oraz Reebok.

 • shtalman

  Oceniono 7 razy 7

  Jojo, wybitny intelektualista okraszający swoje wypowiedzi emotikonami jak 15-letnia galerianka. Banda politycznych amatorów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX