Dobrzyński zawieszony przez Kaczyńskiego. Senator PiS miał pijany awanturować się na dworcu

Senator PiS Jan Dobrzyński zawieszony w prawach członka PiS - podaje PAP. Polityk pod wpływem alkoholu miał awanturować się na Dworcu Centralnym. Decyzję osobiście podjął Jarosław Kaczyński.
Decyzją prezesa Jarosława Kaczyńskiego senator Jan Dobrzyński został zawieszony w prawach członka PiS oraz klubu parlamentarnego PiS

- poinformowała na Twitterze polska Agencja Prasowa.

Jan Dobrzyński zawieszony decyzją prezesa PiS

Jan Dobrzyński w poniedziałek trafił do jednego z warszawskich szpitali. Jak twierdzą dziennikarze, senator PiS miał pod wpływem alkoholu awanturować się na Dworcu Centralnym. Polityk twierdzi z kolei, że miał zawał i że ktoś podstawił mu nogę.

Parlamentarzysta PiS trafił wczoraj do jednego ze stołecznych szpitali. Miał złamany nos, rozcięty luk brwiowy, blisko 3 promile alkoholu i jeszcze się awanturował! Jak widać dla niektórych rocznica tragicznej śmierci 96 osób, w tym prezydenta RP, nie ma żadnego znaczenia! Szok..

- napisał dziennikarz Piotr Nisztor, który jako pierwszy poinformował o całym zajściu.

Na pytanie dziennikarzy Wirtualnej Polski, czy był pod wpływem alkoholu, senator PiS odpowiedział:

Ale co to znaczy pod wpływem alkoholu? To była niedziela, myśmy byli po obiedzie, ale też nie można mówić, że ja byłem pijany, czy coś w tym rodzaju… Nie jechałem do pracy, to był mój prywatny czas

- stwierdził Dobrzyński. Senator potwierdził, że miał szwy na twarzy i dodał, że sam poprosił o wezwanie policji, bo był przekonany, że ktoś podstawił mu nogę.

Czekamy na Wasze opinie pod adresem: listydoredakcji@gazeta.pl

Kaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody, senatorowie i posłowie z pensją mniejszą o 20 proc.

Więcej o: