Radny odpowiedział na życzenia wielkanocne: "Ch** ci w d***". Później dodał, że były szczere

Jeśli nie ma się pomysłu, to na życzenia wielkanocne można zareagować po prostu odpowiedzią: "nawzajem". Radny z Bolesławca uznał jednak inaczej i na życzenia od przewodniczącego odpowiedział: "ch** ci w d***". Później wyjaśnił, że były one jak najbardziej szczere.

Ostatnia przed świętami wielkanocnymi sesja Rady Miasta Bolesławiec (woj. dolnośląskie) zakończyła się życzeniami z tej okazji ze strony przewodniczącego rady Jarosława Kowalskiego. - Zamykam dzisiejszą sesję i jednocześnie składam wszystkim: Wesołych Świąt - powiedział Kowalski, a radni zaczęli wstawać z krzeseł.

Jednak jeden z nich, Dariusz Mucha, nie zdając sobie sprawy, że mikrofony wciąż są włączone, po kilku sekundach od życzeń rzucił: "ch** ci w d***", co nagrały kamery na sali z urzędu miasta.

 

Przyłapany w ten sposób radny został zapytany przez lokalny portal o to, dlaczego tak się zachował. - To są moje szczere życzenia dla przewodniczącego rady Jarosława Kowalskiego - stwierdził w rozmowie z Bolec.info. Dodał, że nie zamierzał nikogo urazić swoimi słowami, a jeśli jednak tak się stało, to przeprasza.

Więcej o: