Komentarze (332)
Jan Żaryn krytykuje słowa ambasador Izraela. Mówi o wydalenie z Polski
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • munaciello

  Oceniono 13 razy 11

  Stanisław Karczewski: "Takie słowa nie służą budowaniu porozumienia..."
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Karczewski, wybitny reprezentant partii, która specjalizuje się w nawiązywaniu porozumienia.
  To ty kazałeś wyrzucić straży marszałkowskiej w grudniu 2017 kobiety protestujące w obronie demokracji i wolnych sądów pod salą obrad Senatu?
  To ty, Karczewski, obłudniku, złożyłeś donos na redaktora Stasińskiego, bo cytował hasła wulgarne hasła skandowane przez nacjonalistów, których skandowanie w ogóle ci nie przeszkadzało?
  To ty, Karczewski, obrzydliwy manipulatorze, wzywałeś Różę Thun do wycofania się z polityki, po tym gdy twój partyjny kolega zrównał ją ze szmalcownikami?
  To ty, Karczewski, załgany hipokryto, już po podpisaniu przez rezydenta, mówiłeś o zamrażaniu nowelizacji ustawy o IPN, a wcześniej w trymiga przepchałeś ją przez Senat, zakazując wszelkiej dyskusji i mówiąc, że to dobra ustawa?
  I ty, załgany robaku, śmiesz jeszcze pouczać innych, jak ma wyglądać porozumienie?!
  Chyba że chodzi ci o Porozumienie Centrum oraz wzorce zachowań i wartości panujące w tej partii...

 • Stan Majewski

  Oceniono 17 razy 11

  PIS - Partia Idiotów Samobójców. Wariaci ! Ambasadorzy Izraela i USA na Madagaskar !!! Nie będzie Trump i Tillerson pluł nam w twarz. Rodacy !!! Na barykady. Zesramy się a nie damy się. !!! Uraaaaaa !!

 • flemming

  Oceniono 19 razy 11

  Żaryn, ty nacjonalistyczny tępaku, przy tobie zenon kliszko był gentelmenem.

 • marple_jane

  Oceniono 19 razy 11

  Jak się spuszcza wodę w klozecie to w zawirowaniu, takim jak teraz w PISiarni, na wierzch wypływają ekskrementy, Jaś Żaryn przykładowo.Ma teraz chłopak swoje 5 minut :)

 • stanislaw.sk

  Oceniono 13 razy 11

  senator PiS Jan Żaryn ma wiadomość dla pani ambasador Izraela: "Może trzeba poprosić, by opuściła państwo".
  Jest postęp w savoir-vivrze, bo za Gomułki w 1968 wyrzucając z kraju pozbawiali Żydów polskiego obywatelstwa i dawali "one way ticket" --> do Izraela.

 • tacx

  Oceniono 21 razy 11

  I wyszło z pisowskiego skur..syna antysemickie bydle. Mamy profesorka antysemitę. Skąd takie skur...syny się biora to nie mam pojecia. Moze jego nalezy z tego kraju usunąć? Banicję... najlepiej wygonić go do Izraela tam go rozumu nauczą.

 • tomtg123

  Oceniono 12 razy 10

  W tej sprawie PiS jest sam swoim najgorszym wrogiem. Baron Munchausen podobno sam siebie z bagna za włosy wyciągnął, no to ciekawe czy Jarosław Kaczyński sam siebie wyciągnie za włosy z szamba ? Nie sądzę.
  PiSowcy są za głupi, żeby zrozumieć że tacy jak Żaryn czy Bonkowski tylko zwiększają ich problemy. Każda ich wojownicza wypowiedź tylko ich na dłuższą metę pogrążą, bo kopią się z koniem i im dłużej to trwa, tym więcej kopów zainkasują.
  I nikt w PiSie, z Kaczyńskim na czele, nie ma pomysłu ma jakikolwiek sensowny ruch. Są między młotek a kowadłem i ciężki młot wali z całej siły w pisowską dudę, że aż huczy...

 • 174pit

  Oceniono 16 razy 10

  A kto szanujący się zechce tobie rękę podać?

 • krywit

  Oceniono 15 razy 9

  Czytając wypowiedzi na forum jasno widać, że p.ambasador miała rację, a Żaryn to porażka

 • krzywelustro

  Oceniono 11 razy 9

  Przepraszam, czy leci z nami pilot?

 • zenler

  Oceniono 10 razy 8

  Pani ambasador Azari ma racje. Rzeczywiscie, kazdy mogl sie latwo przekonac, obserwujac polska polityke w ciagu ostatniego poltora miesiaca, " jak łatwo w Polsce obudzić i przywołać wszystkie demony antysemickie - nawet, kiedy w kraju prawie nie ma Żydów".
  Antysemicki smrodek, podobny do tego od PZPR z 1968, rozprzestrzenia obecnie PiS. Dzieki temu partia ta bije w sondazach na leb opozycje. Podobnie wzrosla popularnosc Gomulki i PZPR w 1968 roku. Widac suweren lubi ten smrodzik.

 • wolak_pospolity

  Oceniono 10 razy 8

  W 68 twoi koledzy też wyprosili wielu Żydów z kraju - ćwoku Żaryn.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 10 razy 8

  A wydalajcie Azari frędzle, wydalajcie. To wam Departament Stanu nałoży embargo na sprzedaż uzbrojenia i zacznie publicznie rozważać wycofanie wojsk USA z Polski.

  Po trzech miesiącach tagiego grillowania nic z was w sondażach nie zostanie. Nawet tych sfałszowanych na zamowienie z CBOS.

 • obidient1

  Oceniono 10 razy 8

  Zastanawiam się, czy pan Żaryn nie potrzebuje pomocy lekarskiej - psychiatry.

 • Stan Majewski

  Oceniono 14 razy 8

  Zerwać stosunki dyplomatyczne !!! Kraj genetycznych antysemitów nie będzie pozwalał żeby o tym otwarcie mówić ! Dosyć mówienia prawdy oświęcimskiej. Jest tylko jedna prawda - PISSprawda.
  Rodacy - czy to jest powszechny amok ? Gdzie koorva wy idziecie ? Co za kraj debili. Musi być kara boska bo innego wytłumaczenia nie ma żeby tak sobie szkodzić.

 • mirek76pl

  Oceniono 16 razy 8

  Wow, widze ze powolana przez PiS w 50 rocznice Marca grupa rekonstrukcyjna na powaznie zabrala sie do pracy

 • loneman

  Oceniono 16 razy 8

  To nie tylko : dojna, podla i chamska ale i - bezdennie glupia zmiana - do tego niezwykle zarazliwa i nie tylko na rzadowe rewiry ale kazde podatne na to grupy, glownie panstwowe instytucje plus do tego cala patologia z marginesu ma teraz ucieche mogac wykazac sie tymi nowymi "wartosciami".....

 • 99venus

  Oceniono 18 razy 8

  Osobiście wolałbym się pozbyć Żaryna.Prostaków ci u nas dostatek ale jeden mniej zawsze cieszy.

 • 92ilme

  Oceniono 14 razy 8

  Niedlugo ma byc pod sejmem aukcja baranow. Moze wystawic tego senatora.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 9 razy 7

  niech to indywiduum wyniesie się z Polski - i nie mam wcale na myśli ambasador - może przy okazji zabrać ze sobą swój brunatny elektorat

 • slav_

  Oceniono 15 razy 7

  To jest dopiero 'samozaoranie'. Żaryn własnymi słowami potwierdza praktykę której chce zaprzeczyć...

 • antyqrdupel

  Oceniono 9 razy 7

  skąd oni biorą w tej pisbolszewickiej partii tylu chamów, idiotów, złodziei, szumowin, qtasów, złamasów, psycholi kłamców, lizydo.opów ? co jeden to lepszy, nie ma dnia żeby jeden drugiego nie przegonił , próbują się łasić gnomowi żoliborskiemu i swemu elektoratowi Ciemnemu Ludowi , jak ten kraj upadł !! Boże dlaczego tak nie lubisz normalnych Polaków że nas pokarałeś tymi gnojami ?

 • tedj

  Oceniono 11 razy 7

  Wywalenie ambasadora Izraela z Polski w niczym nie nawiązuje do hucpy żydowskiej, prowadzonej przez aparat partyjny ‘68 roku, prawda panie Żaryn (właśnie mija 50 lat od zerwania przez Polskę stosunków dyplomatycznych z Izraelem).

 • kali23

  Oceniono 15 razy 7

  Czy w tej PiSowskiej KLOACE jest ktoś normalny?
  PiSowska KATO BOLSZEWIA nie będzie trwała wiecznie.
  Rozliczymy kiedyż " żarynów".

 • justas32

  Oceniono 19 razy 7

  Po wyborach IPN powinien zostać natychmiast zlikwidowany a wszystkie chamy odcięte od koryta ...

 • faustxyz

  Oceniono 10 razy 6

  Żaryn to bydlak i kretyn w jednym, smuta że sporo u nas takich pseudo prof., cóż pisiory nienawidzą prawdy, nic nowego. Tak, tak idioto, a kler to odwieczny przeciwnik antysemitów i odwieczny krzewiciel praw kobiet. Kościół z ONR i pisuarem to taki tercet całkowicie wolny od antysemityzmu :D

 • gacek1947

  Oceniono 8 razy 6

  Kolejny superidiota w szeregach partii pełnej idiotów.

 • uo.rety

  Oceniono 8 razy 6

  Jeszcze trochę i wypowiedzą wojnę Izraelowi…

 • kroliklesny

  Oceniono 14 razy 6

  Hucpa? Hucpa to sie dopiero odbedzie! Taka wypowiedz bedzie przyczyna zaostrzenia konfliktu i Polska bedzie nie tylko non grata w USA, ale w calym cywilizowanym swiecie. Czy sie to wolakom podoba, czy nie, ale Izrael ma calkowite poparcie w USA, a w reszcie cywilizowanego swiata bycie antysemita to jest tak jak bycie oficjalnie rasista i antyfeminista. Wolactwo moze sobie myslec co chce, ale Polska spadla wlasnie na pisk i dluugo sie nie podniesie, chocby i chciala. Po prostu teraz i najblizsze pare lat nikt z wolactwem nie bedzie chcial miec nic wspolnego, nawet Republika Tonga-Tonga!

 • Janusz Zub

  Oceniono 12 razy 6

  I znowu budzimy demony. pis powinnosie zastanowić co robi.
  Najpierw skłócili Polaków teraz wrogami POLSKI jest cały świat.

 • teacher

  Oceniono 12 razy 6

  Co się dzieje z tym Żarynem? Przecież Azari powiedziała tylko, że rozumie, jak łatwo jest wzbudzić antysemickie nastroje, ludzie PIS to sami to pokazali, teraz niby gaszą pożar, ale co chwila wbiega jakiś idiota z butelka benzyny i dolewa....... Co to ma być?

 • imagistyk

  Oceniono 9 razy 5

  Nie można czcić NSZ-u i obrażać się na rzeczywistość.
  Setki lat Kościół Kat. siał nienawiść do Żydów i nie da się tego wyplenić przez kilka lat.

 • wiktor_jerofiejew

  Oceniono 5 razy 5

  I ta kasta polglowkow rządzi Polską, strach tam jechać...

 • hrabia_wronski

  Oceniono 15 razy 5

  Polska dyplomacja zmierza niechybnie do poziomu wiejskiej pyskówki garstki podchmielonych i dracych sie wieśniaków.
  To sie źle dla Polski skonczy .

 • stanislaw.sk

  Oceniono 7 razy 5

  @W P
  Wczoraj Gowin w "1 na 1" powiedział, że myśli o reinterpretacji(?) i EWENTUALNEJ korekcie". A po tym przemyśleniu albo się wstrzyma albo - po korekcie - zinterpretuje czyli zagłosuje tak jak PiS chce...

 • krywit

  Oceniono 9 razy 5

  Ten Żaryn to historyk jak z koziej d..y trąba. To była Polska nie Sowieci kazali, ale sami Polacy w walce o władzę wywołali marzec 68, a antysemityzm w Polsce jest ogromny.

 • tornato2

  Oceniono 9 razy 5

  To mam zgodę z Panem Żarynem - też bym mu ręki nie podał.

 • Stan Majewski

  Oceniono 9 razy 5

  Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości że w Polsce rządzą antysemici, rasiści, chamy i IDIOCI to teraz już nie ma. Profesor ? Taki sowiecki. Jedź z wykładami do Rosji. Tam cię będą oklaskiwać. No won !

 • pokon

  Oceniono 9 razy 5

  To takich kretynów jak Zaryn i resztę PiS dzielczej bandy powinno się wywakić z Polski. Nawek komuniści tak ie pdzill narodu jak ta anda.

 • obecny.tutaj

  Oceniono 8 razy 4

  Antysemityzm jest wszechobecny. Wystarczy spojrzeć na komentarze

 • konfuziussagt

  Oceniono 8 razy 4

  Idzcie za ciosem i wydalcie tez ambasadora USA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX