Komentarze (397)
Macierewicz mówi o przywróceniu obowiązkowej służby wojskowej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hunkyyankee

  Oceniono 12 razy 12

  Bardzo dobrze. Niech tępy elektorat piSSu z wytatułowanymi kotwicami i swastykami poczuje co znaczy dla swojego ukochanego rządu.

 • horatio_valor

  Oceniono 11 razy 11

  Różnie można mówić o rządach PO, ale zniesienie poboru to był jedyny niekwestionowany, historyczny sukces tej formacji na drodze cywilizacyjnego awansu Polski. Jeśli czymś się PO zasłużyła, to właśnie tym, bo pisieruchy z całą pewnością tego by nie zrobiły. Teraz mamy dowód.

  Myślę zresztą, że Macior to mówi w akcie zemsty na PiS-ie za pamiętny kopenwdupen, jaki od swojej partii niedawno otrzymał. Przecież jasne jest, że to zniechęca setki tysięcy młodych mężczyzn (oraz sporą liczbę matek młodych mężczyzn) od popierania PiS.

  Dlatego takich Maciorów nam dziś potrzeba jak najwięcej. I niech gadają jak najgłośniej.

 • darzyz

  Oceniono 23 razy 11

  Dlaczego jeszcze nikt go nie związał w kaftan bezpieczeństwa ???

 • loneman

  Oceniono 10 razy 10

  Ciekawe bo o koniecznosci lecznie chorob psychicznych - zwlaszcza u czlonkow rzadu i poslow zapomnial ten wizjoner i "medrzec & egzperd" od 7bolesci :/..

 • kater-11

  Oceniono 10 razy 10

  Tylu młodych chłopców do ......wykorzystania . Księża i Antoni już się ślinią .

 • Jacek Bal

  Oceniono 10 razy 10

  Armia z poboru po krótkim przeszkoleniu to zwykle mięso armatnie na współczesnym polu walki. Liczą się tylko zawodowcy i logistyka.

 • dynac

  Oceniono 10 razy 10

  bujaj się zajobie

 • vomitorium1

  Oceniono 12 razy 10

  "Obowiązkowa służba wojskowa powinna zostać przywrócona jak najszybciej."
  tak jest
  i przywrócić jak najszybciej
  obowiązkowe dostawy
  zbóż ziemniaków i zwierząt rzeźnych
  (które komuchy
  zlikwidowały 25 października 1971 roku)

 • Eulalia Szczotka

  Oceniono 9 razy 9

  faceta wyzłomowali,a on uważa ze nadal jest najważniejszą personą-jest,ale NON GRATA z podkreśleniem'grata'-a gdzie jest ta szafa w ktorej siedzial przed wyborami?tymczasem niech sra w to gniazdo...

 • kocurimysza

  Oceniono 9 razy 9

  Chyba przeklety idioto przez Ciebie Antek bo caly swiat nczobku obraziles . Czemu ten wariat chodzi wolno??.

 • realistas

  Oceniono 9 razy 9

  USA potrzebują mięsa armatniego w Azji? Będziemy ich wspierać w Iraku, Syrii czy Afganistanie?

 • gibbonzlodzi

  Oceniono 9 razy 9

  A także dziesięcina dla proboszcza, prawo pierwszej nocy dla dziedzica itp.

 • kristina2121

  Oceniono 9 razy 9

  Smolenski nie daje o sobie zapomniec . bedzie glosil te swoje brednie dotad dopoki go nie wyniosa kopytami do przodu , na zajoba tez mozna kopyta wyciagnac - czyz nie ?

 • 7rybek

  Oceniono 9 razy 9

  Jak najbardziej, brać co najmniej na 3 lata. Tam karmić nową historią, nową religią, co miesięczne warty pod pomnikiem wyzwoliciela Gruzji. Jak również obowiązkowa religia i pogadanki o żołnierzach wyklętych.

 • dziad60

  Oceniono 9 razy 9

  Mówi to facet, ktory nie byl.dnia w wojsku.
  Złożył czarne okulary i udaje komandosa.
  A on nawet jeździć na rowerze nie potrafi.
  Wot Saszka kamandir. Parodia

 • a.k.traper

  Oceniono 9 razy 9

  Kibole i narodowcy nie chcą służyć w OT, kto by pomyślał?

 • Zbigniew Dutkowski

  Oceniono 9 razy 9

  Jak Antoś tak bardzo chce walczyć to trzeba go wysłać na pierwszy ogień...chociaż pewnie by uciekł. Skoro można młodych poświęcić, to czemu stary ma dupę narażać...lepiej się zajmować swoimi chłopcami...

 • agonda

  Oceniono 9 razy 9

  Rok wojska dla kiboli wyklętych, młodych kupisowców itp. prawackich zboków to świetny pomysł na zagospodarowanie czasu, który i tak marnują. Za to w miarę normalni, ale olewający, w końcu się obudzą i ruszą zwiotczałe zady na wybory. Może nawet ci z "Miastka" się obudzą, jak zamiast dorabiać u Niemca czy Anglika przekiblują rok na oliwieniu karabinów i szorowaniu podłóg w koszarach.

 • Wojtek A

  Oceniono 15 razy 9

  A spierydalaj gamoniu obrzydliwy. Mamy (_Y_) nadstawiać za takich pogibów genetycznych, jak ty? Takiego, jak Batorego komin.
  Jak ty i twoja rodzina + posłowie, senatorowie, wojewodowie, sędziowie, członkowie partii rządzącej i partii opozycyjnych, europarlamentarzyści, prezydent, premier, ministrowie, kurdupel i jego przy(_Y_)sy, banksterzy i rodziny wcześniej wymienionych staną w pierwszym szeregu i madstawią (_Y_) za ojczyznę i to, co nabydlili kretyńskim zarządzaniem, to ja stanę w drugim szeregu. W przeciwnym wypadku pocałujcie mnie w dziurkę od 8==D.

 • cezar85

  Oceniono 17 razy 9

  tchórz świroni ile lat spędził w kamaszach w służbie Polsce, że zapytam?

  bo, że jest pierwszy do wydawania kasy podatników, to już wiemy

 • maxthebrindle

  Oceniono 8 razy 8

  Antek, a gdzie te helikoptery, co to najpóźniej do grudnia 2016 miały być?

 • Lester Greelack

  Oceniono 8 razy 8

  Powinno także wrócić przymusowe osadzanie psychicznie chorych w szpitalach psychiatrycznych. Przynajmniej nie musielibyśmy cię już Antek oglądać.

 • Sam Sliding

  Oceniono 8 razy 8

  Czy prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie marnotrawienia przez jego ministerstwo publicznych pieniędzy?

 • plastikpiokio

  Oceniono 8 razy 8

  tak samo jak obowiązkowe badania swirów co pół roku i ich obowiązkowa izolacja w osrodkach zamkniętych ----a zwłaszcza tych ktorzy maniakalnie zajmują się katastrofami lotniczymi.

 • a.k.traper

  Oceniono 8 razy 8

  Jako były żołnierz służby zasadniczej uważam, że to głupota, co najwyżej przeszkolenie 3 miesięczne, co do polityków to nich wystawią swoje dzieci i wnuki do tej służby. Reszta na ochotnika. Macierewicza uważam za kundla i niech mi stanie naprzeciw.

 • andrzej-49

  Oceniono 8 razy 8

  A Macierewicz to w ogóle był w w wojsku, czy migał się od służby ojczyźnie?

 • radar5

  Oceniono 8 razy 8

  No takżeś armię Antonio dozbroił, ze teraz tylko mięso armatnie zostało...

 • jiddu

  Oceniono 8 razy 8

  Cholerni komuniści wrócili jak nic. Co za syf, a myślałem, że komuna zdechła. Dobrze, że te typki już stare, długo nie będą już mieszać.

 • shtalman

  Oceniono 10 razy 8

  Ty skoorwysynie świrze, kłamco i tchórzu, nigdy mojego dziecka nie dam na łup takim parszywym ludziom i władzom jak ty!!

 • Jarek Pawlega

  Oceniono 10 razy 8

  Wychodzac troszeczke poza ten konkretny przypadek, chcialem zwrocic uwage na pewna prawidlowosc, ktora polskie panstwo wydaje sie niezmiennie kierowac od lat. Chodzi mi o, niepojete dla mnie, podejscie panstwa do obywateli jak do jego wlasnosci. kiedys kontrolowalo prawo do wyjazdow zagranicznych, wpdowadzalo pojecie towarow luksusowych, naturalnie obowiazkowe wojsko tez sie do tego zbiiru zaliczalo, ale i sporo wiecej innych rzeczy. pochodnymi tego stanu rzeczy byly takie zjawiska jak arogancja i bezkarnosc urzednikow, w tym milicji i potem policji, bezkarnosc urzedow skarbowych, sadow, nawet kontrolerzy biletow czuli wladze nad ogolem spoleczwnstwa w ramach swojej pojemnosci intelektualnej.
  Ten stan rzeczy trwa, prawie nidzmiennie, rowniez i dzisiaj. i to mnie przeraza. pis, ze swoja ofensywa przywracania modelu socjalismu realnego, naturalnie wpisuje sie w ten schemat w calosci, wiec wyskoki takie jak klinicznego wrecz przypadku jakim jest biedak macierewicz, w sumie nawet nie dziwia.
  Dziwi caloksztalt. I to wlasnie w kontekscie generalnej niezmiennosci tego zjawiska przez wszystkie mijajace lata.
  Ktos zapomnial po drodze wyartykulowac wyraziscie elementarna definicje tego, czym jest koncepcja panstwa i czemu, a raczej komu ono sluzy.
  Dla mnie panstwo, to umowa spoleczna grupy ludzi, ktorym po drodze jest razem ich forma samoidentyfikacji, jezyka, kultury, mentalnosci, kuchni itp, i panstwo to jest struktura, ktora ma sluzyc ich wygodzie. komfortowi życia. A nie narzucac paraascetyczbe rygory, gnebic, podejrzewac itp.
  Polacy, przez stulecia, mimochodem nauczyli sie, z obserwacji i z doswiadczenia, ze owo panstwo, przewaznie sila z obcego nadania, wlasnie takie ma byc. gnebic, represjonowac, podejrzewac, zmuszac itp... Nie miesci im sie to w pale, ze panstwo moze i powinno byc struktura, ktora ma SLUZYC obywatelom, a nie stawiac sie ponad nimi. Cale te patetyczne pustoslowie ostatnich kilkudziesieciu lat ma sie NIJAK do tego, co wybierani przez wyborcow ludzie w ogole rozumieja przez swoje zadania.
  Urzad, zamiast pomagac, sciga. Sad, zamiast rozstrzygac, szuka sposobu na beneficjowanie panstwa. urzednik ma interesanta za natreta. zus buduje sobie palace za pieniadze, ktore nie powinny byc dla niego w ogole dostepne. i na to wszystko leje sie zasmazke z bozi i ojczyzny, samookalecza sie patosem, stawia pomniki, burzy pomniki, stawia kolejne, znowu burzy i tak dalej. Final jest taki, ze drobny cwaniaczek zostaje prezydentem, a lider i przywodca duchowy narodu daje przyklad brakami we wszystkim co sie da, od kultury osobistej po uzebienie i sznurowadla.

  cos z wami jest nie tak, Polacy, skoro tego nie widzicie.

 • troque

  Oceniono 8 razy 8

  Napisałbym ...wypp....aj siwy kretynie, ale może nie ....lepeij by PIS to wdrożył i miłość młodego pokolenia maja zagwarantowaną ...do grobowej deski Jareczka

 • Michał Narożniak

  Oceniono 10 razy 8

  Ale dlaczego ktoś miałby marnować młodość w imię jakiś dziwnych ambicji Macierewicza? Ja tam, jako człowiek żywo zainteresowany historią wiem, ile konflikty zbrojne zrobiły złego w historii świata. Ludzie walczyli ze sobą od zawsze i zabijali się dla ziemi, idei etc. Kolejnym krokiem ewolucyjnym ludzkości będzie całkowite usunięcie armii - stanie się to kiedy ludzie przestaną widzieć cel w uśmiercaniu innych istot. Już w tej chwili wydajemy bardzo dużo z państwowego budżetu na armię, która jest nie używana, a przecież pieniądze mogłyby być przeznaczone na dużo lepsze cele.

 • zenekciec

  Oceniono 8 razy 8

  Obowiazkowe badania psychiatryczne dla tego swira .

 • turkiestan

  Oceniono 10 razy 8

  Antoś!!! Powiedz Polakom w jakiej jednostce wojskowej służyłeś przez 2 lata lub po studiach 1 rok???Za twoich czasów służba wojskowa była obowiązkowa dla każdego chłopaka który posiadał 2 ręce,2 nogi i 2 jaja.Kategoria A i do woja!!!Tylko resortowe dzieciaki nie musiały iść do wojska.Powiedz nam Antosiu gdzie ty byłeś w wojsku??????Bardzo jestem ciekawy!!!!!

 • jego-wysokosc

  Oceniono 14 razy 8

  Dlaczego los pokarał nas tym kretynem...

 • bugaboo

  Oceniono 10 razy 8

  Jako pierwszy do woja pójdzie Jarosław i jego klika. OD razu na poligon i czołganie przez pełzanie przez dwa tygodnie.

 • 99venus

  Oceniono 7 razy 7

  Głos z Tworek.

 • eti.gda

  Oceniono 7 razy 7

  "Syn przyjechał na urlop z wojska. Ojciec pyta:
  - I co tam się nauczyłeś?
  - No, umiem słać łóżka, sprzątać, myć posadzkę, obierać ziemniaki, przyszywać guziki...
  - Widzisz? Mówiłem ci, że dopiero wojsko zrobi z ciebie mężczyznę!"

 • kastor58

  Oceniono 7 razy 7

  Natchniony przez toruńską " świętą telewizję " Macierewicz znowu popisuje się swoją wątpliwą inteligencją . Szkoda czasu żeby udowadniać jak błyskotliwym jest były minister wystarczy przytoczyć fakty które nie miały pokrycia w rzeczywistości . Jest też dobrym finansistą co udowodnił wydając 15 milionów . A może zapłacił ludziom potwierdzającym zamach . Jest jeszcze jedno uzasadnienie wydatków . Ostatnio " ojciec dyrektor " domagał się pieniędzy . Może tam zostały ulokowane pieniądze MON . Wniosek jest jeden . Czas pozbawić władzy PIS , to jedyny ratunek dla naszego kraju .

 • forsberg77

  Oceniono 9 razy 7

  Maciarewicz... Wypie*dalaj do Rosji.. Swej ojczyzny której sluzysz

 • antrop

  Oceniono 7 razy 7

  Każdy oddział wojskowy to nowy kapelan na etacie! W tej chwili bez reformy zwiększającej liczebność armii potrzeb Kościoła (indywidualnych księży) się nie zaspokoi. To tak samo jak z noworodkami, upośledzone ale ochrzczone! i gitara!

 • ewa5.0

  Oceniono 7 razy 7

  Obowiązkowe to powinny być badania psychiatryczne wszystkich osób na stanowiskach państwowych ,2 razy do roku!!!

 • bezkasy

  Oceniono 7 razy 7

  On ma racje, na 1 linie frontu prosze wyslac dzieci politykow

 • flemming

  Oceniono 7 razy 7

  W komisji wojskowej będzie maciora, w ten sposób wybierze sobie kolejnych młodych atrakcyjnych seksualnie Misiewiczów. Świetny pomysł na zaspokojenie erotycznych obsesji świra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX