W ekologach widział siły szatana. Dyrektor Generalny Lasów Państwowych odwołany

Konrad Tomaszewski został odwołany ze stanowiska Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych przez nowego ministra środowiska.

Konrad Tomaszewski nie jest już - zgodnie z decyzją nowego ministra środowiska - Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych. Odwołanie dotychczasowego szefa Lasów Państwowych potwierdził rzecznik prasowy resortu środowiska, Aleksander Brzózka.

- Konrad Tomaszewski jest już byłym Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych - powiedział Brzózka. Rzecznik dodał, że nazwisko nowego dyrektora zostanie ogłoszone w piątek.

Konrad Tomaszewski: Szyszko walczy z ideologią szatana

Konrad Tomaszewski został powołany na Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych w 2015 roku. Lasami zarządzał także w latach 1998 - 2001. Był znany z kontrowersyjnych wypowiedzi.

Na uroczystości Lasów Państwowych tłumaczył zebranym, na czym polega konflikt w Białowieży, przywołując Boga:

Pan Bóg powiedział czyńcie sobie ziemię poddaną, człowiek ma z tego korzystać i leśnicy wykonują boży testament. Ekolodzy wystąpili przeciwko naturze.
Ministrze Szyszko, pan wystąpił przeciwko złu, pan wystąpił przeciwko ideologii szatana. Pan trzyma moralność, pan broni wartości człowieka, dlatego pana tak atakują. Zwyciężymy.

Oko.press cytowało jego słowa o ludziach "z których mózgów wymyto te podstawowe wartości, że kobieta to kobieta, mężczyzna to mężczyzna, że nie warto kochać się z kozą, dlatego że z tego dzieci nie będzie".

Ekolodzy też nie pałali do niego miłością.  - Przyroda (przynajmniej na chwilę) odetchnie z ulgą. To za jego urzędowania rozpoczęto wycinkę drzew w Puszczy Białowieskiej. Dyrektor zasłynął też pomysłem otwierania sklepów z dziczyzną - opisuje Akcja Demokracja.

Tomaszewski miał za to poparcie części leśników oraz... Rodziny Radia Maryja.

Nowy minister środowiska Henryk Kowalczyk

Minister środowiska Henryk Kowalczyk zastąpił skompromitowanego Jana Szyszkę.

Jednym z najważniejszych wydarzeń dla nowego ministra środowiska ma być organizacja grudniowego szczytu klimatycznego ONZ w Katowicach. Nowy minister środowiska w przeszłości współpracował z Andrzejem Lepperem, był również sekretarzem stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w pierwszym rządzie PiS. Sprawował rolę pełnomocnika rządu do spraw kształtowania ustroju rolnego w latach 2006-2007. Karierę zawodową zaczynał jako nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Rolniczych w Golądkowie.

Więcej o:
Komentarze (244)
Dyrektor Generalny Lasów Państwowych odwołany
Zaloguj się
 • mirarob

  Oceniono 53 razy 51

  siła szatana... idiotyzm pierwszego sortu

 • alejagwiazd

  Oceniono 49 razy 47

  cytuje prazydenta Kaczynskiego: "spieprzaj dziadu"

 • def11

  Oceniono 38 razy 36

  "Ministrze Szyszko, pan wystąpił przeciwko złu, pan wystąpił przeciwko ideologii szatana. Pan trzyma moralność, pan broni wartości człowieka, dlatego pana tak atakują. Zwyciężymy."

  No i nie zwyciężyliście, musi boleć, no bo, to nie jest jak prezes mawia " inni szatani tam są czynni", to wasi, swoi was pokonali :)

 • antepavelic69

  Oceniono 39 razy 33

  Ci co wysadzają się w powietrze,tez widza wszędzie siły szatana.Jedni i drudzy są bardzo religijni.

 • batura3

  Oceniono 33 razy 31

  I Pan Szatan go załatwił - alleluja:)))))

 • krynolinka

  Oceniono 32 razy 26

  Szatan pewnie maczał w tym kopyto..
  Szkoda, że nie wcześniej .
  Ale to i tak pudrowanie. Jeszcze chwila i do zarządzania stadnin wezmą fachowców bo się znajomki nie sprawdziły.

 • czechy11

  Oceniono 24 razy 24

  Mam nadzieje ze został wprowadzony ba listę dokumentowania nadużyć reżimu aby w chwili kiedy zakończy się hucpa zwana nierządem PiS zbyt długo nie czekał na rozliczenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX