"Śmierdzące kłamliwym łajnem opozycyjne hieny". Poseł Tarczyński uruchamia TVP, prokuraturę i sądy

"Śmierdzące kłamliwym łajnem opozycyjne hieny produkują fałszywą grafikę!" - grzmi na Twitterze poseł PiS Dominik Tarczyński. Zapowiada, że sprawa trafi do prokuratury. I sądów.

Co tak wyprowadziło z równowagi posła Dominika Tarczyńskiego? Otóż na popularnym satyrycznym profilu "SokzBuraka" na Facebooku opublikowano grafikę, na której widać posła Tarczyńskiego w TVP Info z przerobionym paskiem o treści: "Dominik Tarczyński: Zakaz aborcji to początek. Zamkniemy sex-shopy i burdele, wytępimy pornografię, przywrócimy obyczajność na plażach".

Pod zdjęciem zamieszczono fikcyjnego tweeta Tarczyńskiego o treści "Tak, jestem za tym, by zrobić porządek na polskich plażach. Opalanie ma swoje granice, nie damy cofnąć Polski wstecz do czasów Sodomy i Gomory".

Post okraszony był charakterystycznym komentarzem: "mamy styczeń, a #Jenot już szykuje się na letnią walkę o moralność narodu". "ROZBIERANIE NA PLAŻACH BĘDZIE ZAKAZANE... Za wyjątkiem posłów pis" - dodano.

Tarczyński uruchamia TVP i zawiadamia prokuraturę

Posła Dominika Tarczyńskiego najwyraźniej nie rozbawiła powyższa grafika. Zareagował ostrym wpisem na Twitterze.

"#FakeNews. Śmierdzące kłamliwym łajnem opozycyjne hieny produkują fałszywą grafikę!" - grzmiał. "Zapłacą za to te medialne psy! Proszę TVP Info o oświadczenie potwierdzające fejk, a do prokuratury składam doniesienie" - napisał Tarczyński.

Tarczyński: będą procesy i ustawa o fake newsach

Zareagował także serwis wPolityce.pl, który opublikował wywiad z Dominikiem Tarczyńskim. 

Tam poseł PiS poszedł jeszcze dalej.

Moją odpowiedzią będą: po pierwsze proces karny i proces cywilny, a po drugie przyspieszenie prac nad ustawą o fake newsach

Poseł Tarczyński żalił się, że materiały przygotowywane przez autorów "manipulacyjnej grafiki" są coraz bardziej „subtelne”, przez co niektórzy w nie wierzą:

Nawet moi znajomi dali się nabrać i byli zbulwersowani, jak mogłem wypowiedzieć takie słowa

Zapowiedział, że twórcy grafiki zapłacą za to. - Dla nich wartości – prawda czy kłamstwo – nie mają żadnego znaczenia. Najważniejszy jest budżet. I to ich najbardziej zaboli. Zapłacą za to prędzej czy później. Zadbam o to - zadeklarował.

Dominik Tarczyński - poseł legenda

O pośle PiS Dominiku Tarczyńskim jest regularnie głośno. Czasami za sprawą podobnych interwencji. Niedawno radził tureckim dziennikarzom użyć "Google i mózgu", gdy pomylili na zdjęciu Jarosława z Lechem Kaczyńskim.

Reporterowi Gazeta.pl Tomkowi Golonce złożył w Sejmie oryginalne życzenia świąteczno-noworoczne: "Żebyście w końcu upadli".

ZOBACZ TEŻ: Poprosiliśmy posła Tarczyńskiego o świąteczne życzenia. Dla nas miał wyjątkową wiązankę

Dominik Tarczyński został wybrany do Sejmu po raz pierwszy w 2015 roku. Od tamtej pory "zasłynął" m.in. wypowiedzią skierowaną do byłego prezydenta Lecha Wałęsy. "Bolek mówi przez media do posła na Sejm RP, że ‘wyrwie mnie z korzeniami’. Zapraszam cię na solo, bydlaku” - pisał wówczas na Twitterze. Za wpis przeprosił dopiero pod wpływem krytyki.

ZOBACZ TEŻ: Poseł PiS znów chwali się luksusami. "Umieszczanie takiego tweeta jest nieco samobójcze"

Poseł bardziej niż z pracy parlamentarnej znany jest z aktywności w mediach społecznościowych. Kiedyś wrzucił zdjęcie w futrze z jenota (stąd jego oryginalne przezwisko), innym razem fotografię z jacuzzi w ekskluzywnym hotelu.

W przeszłości Tarczyński był asystentem egzorcysty, o czym opowiadał kilka lat temu w telewizji. Nakręcił o tym nawet własny film dokumentalny.

ZOBACZ TEŻ: Nieznana przeszłość posła PiS: egzorcyzmy. "Rzeczy, które widziałem, są sprzeczne z naturą"

Więcej o:
Komentarze (341)
Poseł Dominik Tarczyński: "Śmierdzące kłamliwym łajnem opozycyjne hieny"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 96 razy 78

  Sam jesteś jakimś jednym wielkim fake. Albo przymierzanie kożuszków albo focia z całkiem niedużym palcem. Obciach za obciachem strzelasz i się dziwisz, że ludzie mają polewkę.

 • owca888

  Oceniono 76 razy 64

  Żalosny niedocof.

  Tarczyński, jeśli nie wiesz, to cię oświecę. Poczucie humoru jest cechą wyłącznie ludzi inteligentnych. Ergo, brak poczucia humoru cechuje .... tu sobie wstaw dowolny synonim bałwana.

 • cezar85

  Oceniono 72 razy 62

  ''Nawet moi znajomi dali się nabrać i byli zbulwersowani, jak mogłem wypowiedzieć takie słowa''

  nie nawet, tylko tylko, bo ciągnie głąb do głąba

 • wawiak57

  Oceniono 70 razy 58

  Że debil, to wiadomo. Proces cywilny może wytoczyć, ośmieszy się. A jak wytoczy karny ? Poprosi znajomego prokuratora ? Dzisiaj to możliwe, ale i tak ośmieszy się. Z drugiej strony oseł jest już tak skompromitowany, że kolejne debilizmy nie mogą mu zaszkodzić.

 • arius9

  Oceniono 54 razy 46

  A "zamach" w Smolensku to nie to samo, zaklamany sku...elu ?

 • polakadam

  Oceniono 49 razy 45

  A czy asystent egzorcysty może mieć równo pod sufitem? To nie żart, to coś, miało kiedyś taką fuchę. Taki jest przedstawiciel PISu. To kiedy będą tacy w PISie co na bazarze grają w trzy karty? - jak wykażą się wazeliną wobec dojnej zakłamanej zmiany - to się nadadzą. Ten tutaj nie jest wcale lepszy od takiego bazarowego naciągacza, on jest bardziej wyrafinowany. To jak się zachowuje jako poseł kaczy - to nie odbiega od pozostałych, ale w chamstwie jest dobry. Prymitywom jemu podobnym, to się często podoba.

 • fagusp

  Oceniono 48 razy 44

  Duże zdziwko - to że poseł Tarczyński ma takich znajomych, których zbulwersowała zapowiedź zamknięcia burdeli i sex shopów.
  Mega zdziwko - to że poseł Tarczyński przyznaje się, że takich znajomych ma.
  Pośle Tarczyński - prawdziwy polak katolik powinien lepiej dobierać sobie znajomych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX