Komentarze (307)
Rekonstrukcja rządu: emocje po dymisji Macierewicza nie opadły
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ryyys

  Oceniono 11 razy 11

  Cały pisowski cyrk wokół katastrofy smoleńskiej służy tylko jednej sprawie: żeby nie pojawiło się pytanie dlaczego młoda załoga (a to nie byli przecież samobójcy) zrobiła to, czego nie powinna była zrobic.
  I tylko o to chodzi !!!

 • kastoripollux

  Oceniono 13 razy 11

  Ten niepoczytalny były już minister może w wigilię odsłonięcia pomników smoleńskich w Radyju u ojca hochsztaplera puścić nagranie rozmowy braci mniejszych z Tupolewa. Tak zemści się na kaczątku. Przecież wiadomo, że ten świr dobrze wie, że żadnego zamachu nie było. Gdyby traktował ten wypadek poważnie nie fabrykowałby dosłownie setek skretyniałych pomysłów na zamach. Sam zresztą przyznał w chwili szczerości, że to taka gra, która wyniosła PiS do władzy. Czuje się ojcem sukcesu sekty i takie pohańbienie towarzysza aviatora nie może ujść kaczątku płazem. Już raz go naczelnik wrukwił kiedy mu Salcesona wyrzucił z sypialni. Teraz to już przegięcie. A wyobrażacie sobie teraz katusze pobożnego ludu smoleńskiego? Guru sekty zostało sprofanowane w tak haniebny sposób. Taka zniewaga wymaga krwi. Mohery i bojówki antka stoją już w pogotowiu i tyko czekają na rozkaz aby pomścić swojego kapłana. Hańba, hańba, zdrada, zdrada. Został zdradzony w południe.

 • chumski

  Oceniono 12 razy 10

  Odszedł największy oszołom jakiego miała polska armia.

 • hrac

  Oceniono 12 razy 10

  P. Macierewicz/napastnik został uroczyście schowany do szafy - idą wybory.

 • kubasiwy07

  Oceniono 10 razy 10

  Zamienili normalnego inaczej na inteligentnego inaczej. I to w najważniejszym dla bezpieczeństwa kraju resorcie. NIE WIERZĘ MORAWIECKIEMU ZA GROSZ!!!!

 • xzyzzy

  Oceniono 10 razy 10

  totalna opozycja przy antonim, to będzie teraz pikuś. zabrali jemu zabawki - rozyebie całe przedszkole, dzieci tak mają.

 • wilenski11

  Oceniono 11 razy 9

  po wyborach radziecki towarzysz szmaciernko wróci

 • wilenski11

  Oceniono 9 razy 9

  mściwy karzeł idzie grubo

 • aldo666

  Oceniono 11 razy 9

  zeby razem zMaciora zwolnili tych jego harcerzykow

 • agnrodis

  Oceniono 11 razy 9

  To dlatego Rydzyk dostal tak wysokie dofinansowanie od Panstwa, czytaj "odszkodawanie za usuniecie Macierewicza z MON". Na reszcie udalo sie Balbinie zdominowac Rydzyka.

 • agnrodis

  Oceniono 9 razy 9

  I co, ku... ...c, nikt w PiSie (naprawde????) nie widzial tej czarnej dziury przez 2 lata??? Po kilku miesiacach bylo juz jasne co szalony Antek robi z Polska Armia!!!!! Ba! zaraz po jego mianowaniu bylo wiadomo co z ta Armia zrobi.... ten ruski dywersant, kolezka Rydzyka - glownego czlowieka Putina na Polske!!!!!!!!!!!!

 • wolak_pospolity

  Oceniono 15 razy 9

  Gdzie się podziały pisowskie plujki, val drakule, nino roty, mireczki, gzymki, tedi boje, kubaszki i cała reszta tych bezmózgowców?

 • wlodeek

  Oceniono 9 razy 9

  Dwa dni temu po słowach Siemoniaka, że Macierewicz nie pojedzie do USA, rzecznik MON, płk Anna Pęzioł-Wójtowicz napisała, że spotkanie jest zaplanowane i się odbędzie. BUAHAHAHA!!

 • stachud

  Oceniono 9 razy 9

  Wyrzucenie Maciorki to zaplanowana akcja. Przecież zbliża się kwiecień i obietnica Kaczora że poznamy prawdę. A tak nie będzie Maciorki nie będzie prawdy. Dalej będą pisiorki wierzyć że Putin im do bagażu kostkę trotylu podrzucił.

 • kisssmyass

  Oceniono 9 razy 9

  nie cieszcie się przedwcześnie. Zaraz Maciora jak wańka wstańka wypłynie jako Druga Siła po Preziu i pojedynek wejdzie w nową fazę podkładania sobie świń.

 • probono1210

  Oceniono 11 razy 9

  Macierewicz to juz dawno powinien siedziec.

 • heepurian

  Oceniono 11 razy 9

  Kurski już wczoraj coś wiedział bo puścił w TV film "Dzień świra"

 • zemstaza158cm

  Oceniono 9 razy 9

  Jutro chorągiew smoleńska będzie skandować A-nto-ni, A-nto-ni !!!! A policja będzie ich zatrzymywać, spisywać i stawiać zarzuty zakłócania demonstracji jak kiedyś za okrzyki Wa-łę-sa !!!

 • staryman

  Oceniono 9 razy 9

  „To nie jest tak, że to tylko Macierewicz zajmował się Smoleńskiem” (Andrzej Stankiewicz)
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rzeczywiście, paranoików i cynicznych karierowiczów jest w Polsce więcej. A jak dobrze zapłacić, to i z zagranicy zlecą się tacy, co to gotowi każdą brednię udowadniać.

 • chi-neng

  Oceniono 13 razy 9

  A niech on staje na glowie, byle by nigdy nie wracal do wladzy.

 • elenem

  Oceniono 8 razy 8

  Szkoda tylko ze nie odpowie- póki co- za niszczenia armii i dowódców. A powinien, bo dymisja to zbyt mało jak na karę dla Maciarewicza. Jego chore ambicje i urazone ego najmniej mnie obchodzą.
  A skoro Kaczyński wiedział czym on pachnie i świadomie obsadził go w MON to jest skończonym idiotą.

 • miqlec

  Oceniono 8 razy 8

  Niedługo wybory, więc jak zwykle schowano Antoniego do szafy. Po wyborach wypełznie znowu.

 • dyst2

  Oceniono 12 razy 8

  Niech sie pozabijaja. Nikt plakac nie bedzie.

 • pregierz

  Oceniono 8 razy 8

  Ja bym mu powierzył nowe stanowisko Pierwszy Błazen Nadnaczelnika RP.

 • duckoff

  Oceniono 8 razy 8

  Antek, liczymy na Ciebie! Daj czadu teraz!

 • wujtommy102

  Oceniono 8 razy 8

  Jutro ważny mecz- miesięcznica.Na pewno będzie się sporo działo gdy Antoni ja zaszczyci swoją obecnością. Policja do tej pory pałowała i pudłowała przeciwników PIS i miesięcznic, ale nie mają w ogóle procedur co robić z rozjuszonymi zwolennikami miesięcznic i Antoniego, a nowych procedur nie zdążą stworzyć i chyba jeden niezwykle ważny wiceminister się na tym wyłoży.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 8 razy 8

  Gdybyśmy mieli tę drugą Tutkę, to można by Antka do niej wpakować i wysłać do Smoleńska celem przeprowadzenia eksperymentu roztrzygającego kryptonim żelazna brzoza.
  Piiiii- bziuuu!

 • kastoripollux

  Oceniono 8 razy 8

  Antek wszystko rozwalił. Najlepiej świadczy o tym fakt, że powołane przez niego bojówki z WOT nie zareagowały w jego obronie. To po prostu zbieranina hołoty, której w głowie alkohol szumi a nie patriotyczne pieśni. Wszystkie te pseudo uniesienia nawiedzonego starego capa to była tyko pokazówka dla pobożnego ludu smoleńskiego, który jednak ze średnią wieku 89 nie obroni swojego kapłana, a wociaże leżą zalani w sztok w chałupach, bo alarmu nie miał kto ogłosić. Antek, poszedłeś się je8ać. Teraz tyko sąd i dożywocie albo czapa. Chyba, że jak Wiktor z Ukrainy zdążysz uciec do swojego mocodawcy w Moskwie.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 8 razy 8

  Macierewicz się nie będzie mścił na Dudzie i Morawieckim. Z izolatki w Drewnicy nie za bardzo będzie miał jak.

 • zdradziecka-morda

  Oceniono 10 razy 8

  Oj Polaczki, Polaczki. Moje cudowne wunderwaffe odwołali, a kto teraz tak waszą ramię rozwali?

  W.W. Putin

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 10 razy 8

  To zagranie pod UE i NATO. Dla UE nowy, bardziej światowy premier i usunięty kontrowersyjny minister od wycinania puszczy. Dla NATO zmieniony nieodpowiedzialny minister obrony. Ciekawe, czy dadzą się na to nabrać?

 • drbob20

  Oceniono 12 razy 8

  wymiana gowna smrodu nie usunie

 • cehaem

  Oceniono 8 razy 8

  Siemoniak bredzi. Antoni nie ma zaplecza w Pis. Ministrem zostal, bo mial chody u Rydzyka, ktorego Kaczor nieznosi. Ale teraz Kaczor przekupil Rydzyka i panowanie Antka sie skonczylo. Nie bedzie zadnych zemstw bo bez poparcia Torunia jest nikim. Kluby GPC tez za nim nie podja. Jedyne Co moze zrobic, to zebrac kilku radiomaryjnych I zamachowych poslow wokol siebie I jak Kaczor nie widzi, kopac Morawieckiego po kostkach.

 • kazio67

  Oceniono 9 razy 7

  Mili ludkowie, efekt odwrocenia uwagi zadzialal Wszyscy rzucili się na „rekonstrukcję”, podczas gdy sądy, TK, PKW w rękach Jarka. A tu chodzi wylacznie o klepnięcie status quo i rozmycie odpowiedzialności za lamanie Konstytucji

 • ab1-950

  Oceniono 7 razy 7

  na stanowisku ministra obrony powinien stac czlowiek znajacy sie na sprawach wojskowych a nie jakis oblakaniec typy szmaciarewicza

 • Janusz Szmelc

  Oceniono 9 razy 7

  Nie zostawili Szydło bez funkcji to nie zostawią i Macierewicza . Zamieszali w kotle a od mieszania smak kaczej zupy się nie zmieni !

 • susdomestica

  Oceniono 7 razy 7

  Jeżeli wierzyć teorii, że Duda podpisał ustawy o sądach w zamian za usunięcie Maciarewicza, to może być tak, że Jarek i tak wystrychnie PADa na Dudka. :) Nie da się odpodpisać tych ustaw z PiSimi poprawkami, ale da się wsadzić szalonego Antoniego w inne miejsce, równie ważne, albo przywrócić go w MONie za 3 miesiące...

 • hristomoltisanti

  Oceniono 7 razy 7

  Geppetto kręci swoimi laleczkami , a durny naród myśli , że to zmiany idą ... Ludzie nie bądźcie naiwni !

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy 7

  Srele morele, w tej chwili będzie nieźle pilnowany przez pewne instytucje, bo jego psychiczna obsesja może się nasilać, zastanawiało mnie po co on zlikwidował WSI wmawiając agenturalność skoro sam zdewastował MON i zmarnował pieniądze na parafialne wojska, po prostu WSI mu przeszkadzało w realizacji jego obsesji posiadania władzy i to absolutnej, gdyby go nie "zrekontsuktowali" to mógłoby to przybrać jeszcze ciekawsze "unowocześnienia".
  Jak dla mnie to jest człowiek o niewielkiej wartości u umiejętnosciach ale potrafiący stworzyć wokół siebie nimb tajemniczości w wielkiej sprawie a wcale tak nie było w jego życiu, nie dokonał niczego co mozna by podawać jako przykład, no chyba, że destrukcji w osobistych celach a zaczął od KOR gdzie nie mógł wodzować.
  Czemu tak wielu ludzi go opłakuje? Ano dlatego, że większość to miernoty i czuli do nego nabożny respekt a dzięki niemu jakoś to swoje życie zaznaczyli babrając się w g...ie.
  Dewizą Antoniego powinien być wierszyk z lat szkolnych: "Siedziałem pod wychodkiem, klepałem g...o młotkiem a g....o jak to g...o, klepało się nierówno".

 • czechy11

  Oceniono 7 razy 7

  Bombka Macierewicza zostanie odpalona w najmniej oczekiwanym przez PiS momencie. Nic nie jest słodsze od zemsty. A Krutynia nagrania na Slajdeusza i Dudę to ma on z pewnością. Niecpi ro miał piecze przez 2 lata nad wywiadem i kontrwywiadem.

 • frogman

  Oceniono 6 razy 6

  misio będzie zmartwiony

 • Oceniono 8 razy 6

  Macierewicz odszedł w ramach dekomunizacji bo jak PiS ogłosił to komuna upadła w grudniu roku ubiegłego to nie dość że Antoni był komunistycznym szefem MON-u to do tego jeszcze ruskim agentem

 • j.szklarczyk

  Oceniono 6 razy 6

  Przecież podczas kompanii wyborczej w 2015r.Szydlo zapewniało, że Macierewicz nie będzie ministrem obrony.Wyglada na to, że pisowcy po dwóch latach wreszcie dotrzymali słowa.Na swój sposób.

 • antykaczysta40

  Oceniono 6 razy 6

  Chciałem zapytać czy wizyta ministra w Białym Domu jest jeszcze aktualna? Hehehe

 • robert_live

  Oceniono 6 razy 6

  Dla mnie ciekawy jest ten "Pan Kazimierz". Niby kierowca. Pewnie teraz media wezmą się za wyjaśnianie zagadkowych postaci z otoczenia Macierewicza.

 • fuzzybear

  Oceniono 6 razy 6

  Pani major mówiła, że Trump zaprosił Świra - i co teraz - zapłacze się na śmierć !???? Hahahahaha !!!!

 • vomitorium1

  Oceniono 6 razy 6

  " ... mamy tu do czynienia z głębszym procesem, takiego buntu pokolenia 40-latków w PiS, którzy pozbywają się skompromitowanych 70-latków takich jak Macierewicz i Szyszko, którzy pokazują fatalną twarz PiS-u ... "
  pytanie
  kto tych niepoczytalnych
  leśnych dziadków zainstalował (?)
  (i kto za ich "psoty"
  weźmie teraz odpowiedzialność (?))

 • zigzaur

  Oceniono 10 razy 6

  Kotas łącznikiem z Putinem? Nawet pasuje.
  A teraz wyobraźcie sobie bliskie spotkanie Adriana z Putinem, mając na uwadze ich przezwiska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX