Cenckiewicz zdradza, co w mowie pożegnalnej powiedział odwołany Antoni Macierewicz

Sławomir Cenckiewicz pożegnał Antoniego Macierewicza grafiką rodem z Jamesa Bonda. Zdradził też, co były szef resortu obrony powiedział w mowie pożegnalnej. Nie jesteśmy zaskoczeni.

Prof. Sławomir Cenckiewicz zdradził na Twitterze, co były szef resortu obrony powiedział na pożegnanie z pracownikami. Antoni Macierewicz wspomniał katastrofę smoleńską.

Z mowy pożegnalnej Pana Ministra Antoniego Macierewicza zapamiętam na zawsze słowa: gdybyście odmówili wyjaśnienia tragedii w Smoleńsku i okoliczności śmierci Prezydentów RP i Żołnierzy, to byłoby tak, jakbyście zapomnieli o tych spod Monte Cassino i Tobruku. Pamiętajmy o wszystkich!

- napisał na Twitterze prof. Sławomir Cenckiewicz, dyrektor Wojskowego Biura Historycznego im. gen. broni Kazimierza Sosnkowskiego, które podlega MON.

ZOBACZ TEŻ: Koniec Macierewicza jest żałosny. Nigdy jeszcze nie został tak upokorzony - to pokaz siły Dudy

Antoni Macierewicz jak James Bond?

W innym wpisie historyk pożegnał ministra Antoniego Macierewicza grafiką przypominającą tę z… Jamesa Bonda.

Pożegnaliśmy się w MON z naszym Szefem ministrem Antonim Macierewiczem. To była ciężka praca o przywrócenie polskiej Armii siły, szacunku i wzorców! Dziękuję Panie Ministrze! Niech żyje Polska!

- napisał prof. Cenckiewicz.

ZOBACZ TEŻ: 'Duda stanął 'tam, gdzie stało ZOMO''. Na prawicy ogromne oburzenie po dymisji Macierewicza

„Oddaję się w ręce ministra Mariusza Błaszczaka”

W wyniku wtorkowej rekonstrukcji rządu, nowym ministrem obrony narodowej został Mariusz Błaszczak. Wcześniej był ministrem spraw wewnętrznych i administracji.

Prof. Sławomir Cenckiewicz zapewnił, że oddaje się do dyspozycji nowego szefa resortu obrony.

Szanowni proszę nie pytać mnie o moją przyszłość w Wojskowym Biurze Historycznym. Jestem pracownikiem MON-u i od nowego Szefa już teraz wszystko zależy. Wszyscy czekamy na Ministra Mariusza Błaszczaka! I gratulujemy nominacji! Dla chwały Polski!

- napisał historyk.

ZOBACZ TEŻ: To prawdziwe trzęsienie ziemi w rządzie. Oto nazwiska nowych ministrów

Więcej o:
Komentarze (346)
Rekonstrukcja rządu. Cenckiewicz o pożegnaniu Macierewicza
Zaloguj się
 • cah50

  Oceniono 63 razy 61

  Ten Cenckiewicz to jeszcze długo będzie na przepustce ??

 • marty25

  Oceniono 60 razy 58

  Kolejny powinien polecieć p. Cenckiewicz i jemu podobni, przyssani do budżetowych pieniędzy, których jedyną zaletą jest hiper wazeliniarstwo

 • tomtg123

  Oceniono 59 razy 55

  W mowie pożegnalnej M. powtórzył ostatnie słowa pilotów ze Smoleńska - i wyszedł...

 • y.woodoo

  Oceniono 54 razy 52

  Doopa sie zmienila, odruch lizania rowka pozostal. Jestes niezmienny chlopino Cenckiewicz. Ty musisz miec pana swego. Sluz mu wiernie jak cie na katechezie przyuczono.

 • polakadam

  Oceniono 45 razy 45

  Antoni będzie miał teraz dużo czasu. Będzie mógł sobie prywatnie robić apele smoleńskie nawet codziennie. A my mam nadzieję odpoczniemy od widoku tej smierdzącej koziej bródki w mediach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX