Komentarze (419)
Sondaż partyjny. PiS na czele, reszta straciła
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nalesniku

  Oceniono 12 razy 6

  a skad w polszy az tyle idiotow?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 18 razy 6

  Taka wolska!
  Niech was wszyscy diabli!

 • matylda1001

  Oceniono 5 razy 5

  To wykluczone. Nie ma w Polsce aż tylu idiotów. Te sondaże są podrasowane. Kurdupel zmieni prawo wyborcze dzięki czemu wygra a jak ktos mu zarzuci fałszowanie wyników to powoła się na sondaże, że to wola suwerena.

 • sze

  Oceniono 6 razy 4

  Dzisiaj rekonstrukcja rządu. Chodzi tu w istocie tylko o jedno - o Macierewicza. Dzisiaj dowiemy się, na ile mocne kwity ma ten człowiek i czy w ogóle jest do ruszenia.

 • puotka

  Oceniono 8 razy 4

  Wszystko co wiemy o badanej grupie to liczba osób, które wzięło udział w badaniu. Tyle i tylko tyle. Dla mnie ten sondaż nie ma żadnej wartości. W jakim wieku byli badani, skąd są, jakie mają wykształcenie czy będą głosować? Co to za filozofia zadzwonić do miasteczka PiS i później pisać w ogólnopolskiej gazecie, że to są preferencje Polaków? Gazeta oczywiście lyknela ten sondaż jak pelikan.

 • stach_79

  Oceniono 8 razy 4

  Tzn. ze w Polsce jest 43% ludzi niewyksztalconych, robotników, oraz osób którym w zyciu nie wyszlo i chca byc na garnuszku panstwa....

 • marc.pl

  Oceniono 14 razy 4

  43% to procentowy wskaźnik kretyństwa Polaków.

 • marcin-karpin

  Oceniono 18 razy 4

  Kiedy znów napiszecie, ze 5-6 mln Polaków to BURACTWO i CHAMY, bo zachwycaja sie disco-polowym Slawomirem i Martyniukiem?
  "Oczywiście, pogarda wobec słabszych, mniej zarabiających, gorzej wykształconych itp. która jest od lat jednym z głównych nurtów propagandy Gazety Wyborczej i jej podobnych mediów, stała się główną przyczyną wygranej PiS i głębokich podziałów w polskim społeczeństwie. Dziś ta pogarda jest ważnym elementem tożsamości nowej polskiej klasy średniej. W krajach cywilizowanych tego nie ma - choć klasy wyższe nie bratają się z niższymi, żyją w innych dzielnicach, posyłają dzieci do innych szkół itp., to nie brandzlują się tym, że robotnik na prowincji ma niegustownie urządzony dom albo nosi skarpetki do sandałów. A u nas tak." (z forum Gazety)

 • konfuziussagt

  Oceniono 8 razy 4

  Zwalniaja hamulce w propagandzie.
  Niedlugo slupki przebija sufit.

 • henryk57

  Oceniono 3 razy 3

  Gomułke wykończył cukier ,początkiem końca Gierka był cukier .mam nadzieje ze Kaczynskiego wykonczy.....cukrzyca.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 9 razy 3

  Bardziej popieprzonego narodu jak Polacy, nie ma na całym świecie.
  Jesteśmy w stanie sobie sami własnoręcznie odebrać wolność, prawa obywatelskie i spieprzyć w najbliższej przyszłości i gospodarkę kraju. Żaden rozsądny przedsiębiorca nie zainwestuje nawet złamanego grosza w kraju w którym prawo jest w rękach partii rządzącej, a na końcu można się "odwołać" do sądu złożonego z pisowskich "ławników" w SN.

 • zd46

  Oceniono 5 razy 3

  Dziwne, kiedy jest ostra krytyka PiSrzadu i ukazywanie jego nieudolnosci, natychmiast wzrastaja "slupki dla glupkow" . Czyzby sondazownie chcialy utulic Kaczynskiego do spokojnego snu? Ile PiSrzad placi za te slupki dla "glupka"?

 • stach_79

  Oceniono 11 razy 3

  Gdy w Polsce budowano drogi, stadiony, pieknialy miasta to poparcie rzadzacej partii powoli spadalo... gdy w Polsce rzad lamie prawo, dziala wbrew Konstytucji, sklóca Polske z sasiadami i dazy do wyrzucenia z Unii to poparcie rosnie,.. nie rozumiem tego!

 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 5 razy 3

  Jedno wiadomo na pewno. Suweren 500 + nadal kocha Prezesa Tysiąclecia.

 • katalizyna

  Oceniono 11 razy 3

  CEBOS i wszystko jasne! Sondaż robiony pod kościołem po wyjściu z sumy/ na Podkarpaciu/ w popegeerowskiej wiosce/ w domu wariatów / Lepiej? Jeszcze parę kropel waleriany i zgodnie z radami Newsweeka - trochę sportu i seksu

 • stanislaw.sk

  Oceniono 9 razy 3

  Ujawnia się nowa kasta cichociemnych:
  Kaczyński jako TW „Balbina”miał gorzej nie będąc internowany, Piotrowicz ponosił większe ryzyko będąc komunistycznym prokuratorem, a ostatnio nadal odważnie z mównicy sejmowej krzyczał:
  „- PRECZ Z KOMUNĄ!”

 • krzywelustro

  Oceniono 5 razy 3

  Мы говорим - Ленин, подразумеваем – партия,
  мы говорим - партия, подразумеваем – Ленин
  (Владимир Владимирович Маяковский, "Владимир Ильич Ленин", 1924)

  Mówimy – Lenin, a w domyśle – partia,
  mówimy – partia, a w domyśle – Lenin.
  (Włodzimierz Władimirowicz Majakowski, "Włodzimierz Iljicz Lenin", 1924)

 • krzysio333

  Oceniono 17 razy 3

  Serdecznie dziękuję Wybiórcza i TVN!. Róbcie tak dalej!.

 • darek655

  Oceniono 11 razy 3

  70 milionów dla Rydzyka,dla lekarzy ZERO i głupole się cieszą.Ciekawe kto uleczy im dzieci ,Rydzyk,czy lekarz?

 • glencok

  Oceniono 13 razy 3

  wniosek jest jeden - w PO jako jedynej partii która może zawalczyć o wygraną MUSI zmienić się przewodniczący Schetyna jest mocnym politykiem ale do drugiego szeregu. Nigdy nie pociągnie za sobą ludzi, nie ma iskry przywódcy jaka miał Tusk a Tusk wróci jedynie na wybory prezydenckie, innych wyborów platformie nie pociągnie. Są politycy w PO którzy kaczego wciągają nosem, przy których wychodzi cała jego ignorancja i małość. Ale Schetyna MUSI przestać być przewodniczącym.

 • chi-neng

  Oceniono 15 razy 3

  Hahaha...hahaha....
  W dalszym ciagu czekam na 99%.
  Rokuje, ze po rekonstrukcji rzadu nastapi to w przeciagu 2-3 miesiecy:).

  Witam w bolszewickiej komunie.
  Za 2-3 miesiace powitam Was w dyktaturze.
  Przykre i tragiczne sa losy tej Polski w dniach dzisiejszych...

 • hatteras

  Oceniono 17 razy 3

  Polacy-Europejczycy niczym sie nie roznia od innych zachodnioeuropejskich nacji ,a nawet wielokrotnie przewyzszaja je poziomem edukacji,kultury osobistej i pracowitoscia.Niestety nasze rodzime pierwotniaki mowia tym samym jezykiem co my ,ale niestety od innej malpy pochodza.Ich praprzodkowie mieli dluzsze ogony i mogli skrobac sie po kostkach bez uginania kolan.Procesy ewolucyjne zachodza niestety powoli i nie ma najmniejszych szans aby w tym pokoleniu stali sie homo-sapiens.

 • Stefan Maruda

  Oceniono 2 razy 2

  Sondaże są tylko tyle warte, co wróżby i horoskopy. Chociaż należy w jakiś sposób brac je pod uwagę. Prawdziwy "sondaż" zobaczymy dopiero po wyborach. Zwolennicy PiS-u, nie podniecajcie się sondażami, tylko pójdźcie na wybory. Frekwencja ok. 40% to obciach PiS musi zmobilizować do pójścia na wybory wszystkich, którzy zyskali na dobrej zmianie. Tych co zyskali, jest dużo więcej, niż tych którzy stracili. Źle będzie, jeżeli, ci którzy zyskali "oleją" wybory, bo fani opozycji totalnej pójdą. Natomiast gdybym był strategiem PiS-u to zrobił by tak. Oczywiście wszyscy wiemy iż sądy, prokuratura, Policja oraz inne służby są teraz „niezależne „ tak samo jak były „niezależne” pod rządami PO. Należy prowadzić skrupulatne, dokładne, drobiazgowe śledztwa w sprawie afer PO, a tych mamy bez liku. Następnie te z mocnymi, twardymi, niepodważalnymi dowodami zacząć ujawniać na 6 miesięcy przed wyborami i sączyć co miesiąc przynajmniej jedną, aż do wyborów. W poprzedzający owe 6 miesięcy czasie od czasu do czasu ujawnić mniejsze afery PO, żeby wyborca nie zapomniał łatki ”liberały aferały”. Jako stary zjadacz chleba powszedniego, który z niejednego pieca ów produkt jadł, zapewniam Was, iż PO w dniu wyborów nie przekroczy 15% … !!!

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 2 razy 2

  W 1946 też było 3xTAK poparte przez wszystkich.
  PIS ma wysokie notowania? To jak wiara w to, że PIS zawsze mówi prawdę.

 • threemen

  Oceniono 2 razy 2

  Marzy mi sie porazka PSL w wyborach samorzadowych. Moze to tych pseudochlopow czegos nauczy.

 • zd46

  Oceniono 2 razy 2

  Komu wzrasta, to wzrasta powiedzial pederasta.

 • Tomasz Zakrzewski

  Oceniono 6 razy 2

  Ludzie śmiali się z Tuskowej "ciepłej wody z kranu". A rządy PiS się właśnie na "ciepłej wodzie" opierają: dali 500+, zmniejszyli wiek emerytalny, nie wpuścili uchodźców. Jak jest "ciepła woda" to po co komuś jakiś głupi trójpodział władz, niezależne sądy, przestrzeganie konstytucji...

 • katalizyna

  Oceniono 6 razy 2

  CEBOS (cholera to IBRIS) i wszystko jasne/ sondaż robiony po sumie pod kościołem na wsi/ na Podkarpaciu/ w domu wariatów/ w po-pegeerowskiej wiosce, w kolejce do pośredniaka... Lepiej? To jeszcze parę kropelek waleriany i zgodnie z radami Newsweeka trochę sportu i seksu

 • xynat

  Oceniono 8 razy 2

  Poczekajmy. To apogeum sondaży. Od marca zaczną się 5-letnie kolejki do zwykłego internisty i wtedy popatrzymy na sondaże. Z Pogotowia Ratunkowego także lekarze i ratownicy odchodzą. Jak jeden z drugim poczeka 2 godziny na karetkę przy zawale serca to wtedy popatrzymy na sondaże.

 • gazetaoki

  Oceniono 10 razy 2

  świadczy to o potrzebie dekomunizacji społeczeństwa które za nic ma konstytucje czy prawo a pragnie silnej ręki partii rządzącej i jej wodza

 • duck102

  Oceniono 6 razy 2

  Polska dla Wolaków!

 • swietyszczur

  Oceniono 10 razy 2

  PRL padl nie dlatego ze narod pragnal wolnosci i demokracji ( w drugiej polowie lat 70-tych cala opozycja to bylo raptem kilkaset osob z lacznie z kolporterami prasy podziemnej ) tylko z powodu pustych polek w sklepach , PiSowi zacznie opadac kiedy Unia przestanie pompowac miliardy euro w Polske .

 • barabasz98

  Oceniono 20 razy 2

  Nie rozumiem tej nienawiści w stosunku do wyborców pisu. Może idiotą i czarną masą jest ten kto głosuje na po i innych co potrafią tylko sprzedawać Polskę za grosze. Jakby dalej rządziło PO to Polska by była dalej wasalem Niemiec, a unia była bya zadowolona.

 • spartan1112

  Oceniono 14 razy 2

  Tylko nieudacznicy głosują na PO. Do wiadomości redakcji, PiS ma spokojnie ponad 50% :-)

 • 45halszka

  Oceniono 12 razy 2

  mamy policzonych analfabetow politycznych i kretynów w Polsce , jest ich 43%, I dlatego byliśmy 123 lata w niewoli

 • raindogshow

  Oceniono 12 razy 2

  Na podstawie poniższych komentarzy widać jak na dłoni, że Lemingrad nadal nie ma pojęcia dlaczego PiS wygrał i dlaczego nadal mu rośnie w sondażach. Brak umiejętności chłodnej analizy patologii III RP połączony z nieskrywaną pogardą dla "januszów" i "grażyn" to dwie główne przyczyny upośledzenia zdolności poznawczych u obecnej opozycji i jej piewców. Szczyt intelektualnego „wyrafinowania” to płaskie konstatacje, że Kaczor to dyktator, który omamił ciemny lud. W sumie to dobrze: im Lemingrad głupszy tym lepiej dla obozu Dobrej Zmiany! Pozdrawia Rain PS. Lemingradowi gratulujemy Ryśka Pertu. Parafrazując klasyka: „Jeśli Rysiek by nie istniał, należałoby go wymyślić!.” :-)

 • jwasz1952

  Oceniono 12 razy 2

  PiSko- Polo działa.A ja głupi pisałem na tym forum,pare lat temu,ze ciemnoty będzie ubywać.Skonczy się kasa ,skonczy się poparcie.Poczekamy.

  p

 • wwim

  Oceniono 16 razy 2

  Rozbiory Polski nie wzięły się z niczego - jako naród stanowimy ciemną masę którą trzeba brać za pysk i w kamasze. Dwudziestoparoletnia próba cywilizowania i uczenia demokracji na nic się nie zdała. Mamy premię za naszą wrodzoną głupotę !

 • the_michal

  Oceniono 6 razy 2

  Ta chcielibyście.

 • jerzy30

  Oceniono 6 razy 2

  pierdy

 • alicia.online

  Oceniono 6 razy 2

  Zamawianie rzeczywistości okazuje się najlepszą metodą na ten kraj, a racjonalizm przegrywa.

 • doktorpeowcow

  Oceniono 4 razy 2

  To kiedy wysyp memów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX