Kurski nie wytrzymał. Już przed północą zdradził, ilu widzów włączyło "Despacito"

Sylwester 2017 w Zakopanem już stał się powodem do dumy dla prezesa TVP. Jacek Kurski zdradził na Twitterze, ilu widzów śledziło występ jego największej gwiazdy, którą był Luis Fonsi.

"Sylwester Marzeń" w TVP trwał w najlepsze, kiedy prezes telewizji publicznej postanowił sprawdzić jego wyniki oglądalności. I od razu pochwalił się sukcesem koncertu w Zakopanem. "Na Despacito ponad 7 mln widzów! Konkurencja 3-4 długości w tyle" - obwieścił na Twitterze Jacek Kurski.

Sylwester 2017 w Zakopanem

TVP po raz drugi - podobnie jak rok temu - zorganizowała swoją sylwestrową imprezę w Zakopanem. Koncert w zimowej stolicy Polski odbył się pod hasłem "Sylwester Marzeń".

Na scenie wystąpiły głównie polskie gwiazdy: Maryla Rodowicz, Sławomir, Zakopower, Michał Szpak, Zenon Martyniuk, Urszula i Ania Dąbrowska. Nie zabrakło również muzycznych legend z zagranicy, takich jak Limahl czy Thomas Anders z duetu Modern Talking.

Największą gwiazdą koncertu telewizyjnej Dwójki był portorykański wokalista Luis Fonsi, który zaśpiewał swój ubiegłoroczny hit "Despacito". Kilkuminutowy występ sporo jednak kosztował - artysta zgarnął ok. 450 tysięcy złotych.

Koncert organizowany przez TVP ściągnął do Zakopanego prawdziwe tłumy. Jak informowała krakowska "Wyborcza", wielu właścicieli sklepów na Krupówkach osłoniło na zaś witryny dyktami i płytami budowlanymi.

Imprezy sylwestrowe w Polsce

TVN swoją imprezę sylwestrową kolejny raz zorganizował w Warszawie, tym razem jednak wyjątkowo na placu Bankowym a nie przed Pałacem Kultury i Nauki. Koncert organizowany wspólnie z władzami stolicy uświetnili m.in. Kayah, Agnieszka Chylińska, Perfect oraz Bajm.

Polsat wszedł w nowy rok koncertem "Sylwestrowa Moc Przebojów". Na scenie przed katowickim Spodkiem wystąpili m.in. Ewa Farna, Natalia Szroeder, Piersi, Golec uOrkiestra, Enej, Feel, Michał Wiśniewski oraz hiszpański wokalista Alvaro Soler.

Więcej o: