Premier zwraca się z przesłaniem do internautów. "Choinka sama się nie ubierze"

- Pora już odłożyć Twittera i smartfony - napisał Mateusz Morawiecki na Twitterze. Dalsza część świątecznych życzeń była już nieco bardziej tradycyjna.

Premier jest aktywny na Twitterze dopiero od ponad tygodnia, ale zdaje się już odkrywać drzemiący w mediach społecznościowych potencjał. Po oficjalnym świątecznym filmiku, wyprodukowanym przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, przyszedł czas na życzenia mniej formalne. 

"Drodzy Internauci, pora już odłożyć Twittera i smartfony, choinka sama się nie ubierze" - napisał Morawiecki. Dalej było bardziej tradycyjnie: "Niech przy dzisiejszym wigilijnym stole, jedynym symbolem dzielenia, będzie łączący nasze rodziny opłatek. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia". 

Świąteczne życzenia przygotowane przez KPRM ocieplają wizerunek nowego premiera, który, jako bankowiec i były doradca Donalda Tusk, nie do końca przypadł do gustu wyborcom PiS. Morawiecki pokazał swoją ciepłą stronę - w filmiku wystąpił w towarzystwie gromady dzieci, była choinka, pierniczki i specjalny wiersz.  

Zobacz całe życzenia świąteczne od Mateusza Morawieckiego: 

Donald Tusk komentuje decyzję KE: Trzeba zakończyć dewastację reputacji Polski

Więcej o:
Komentarze (163)
Mateusz Morawiecki składa życzenia internautom
Zaloguj się
 • uploadhelski

  Oceniono 39 razy 33

  Jakie w mojej rodzinie mamy wyczucie. Postawiłem choinkę, przepiękną, i wszyscy zgodnie doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu jej ubierać. Sama się nie ubierze, my też jej nie będziemy ubierać. Ubierzemy jakąś kolejną, przy nowym już rządzie. Wesołych!

 • swientyjacenty

  Oceniono 40 razy 32

  Hipokrytom dziękujemy.

 • krynolinka

  Oceniono 44 razy 30

  Brakuje jeszcze wezwania, dzieci się same nie zrobią. Pogrzało go nieźle, może pierogiem mu się odbiło.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 32 razy 28

  życzę ci takich świąt ,jakie z dudą stworzyliście POLAKOM ! Nie was trafi dotkliwie

 • obserwatoriumpolityczne.pl

  Oceniono 32 razy 24

  Panie Morawiecki, pomaga pan wprowadzać dyktaturę i zamordyzm pisowski oraz pcha Polskę pod wpływy Rosji. Dzięki panu i pańskiej zamordystycznej partii los milinów Polaków w ciągu paru lat bardzo się pogorszy. W związku z tym, w takiej sytuacji, gadanie o choince, to według mnie po prostu rżnięcie głupa.

 • yosemitesam

  Oceniono 32 razy 22

  Opłatkiem można się z narodem łamać, konstytucją już niekoniecznie panie Mateuszku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX