"Ciepłych i rodzinnych świąt" życzy w spocie Nowoczesna. Ale zaraz, zaraz... kogoś tu chyba brakuje

"Ciepłych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia" życzy nam partia Nowoczesna w krótkim filmiku zamieszczonym na Twitterze. Uwagę przykuwa jednak pewien szczegół - zabrakło tam jednej istotnej osoby.

Świąteczny spot Nowoczesnej utrzymany jest w luźnej atmosferze. Życzenia w filmiku składają nam członkowie partii z Katarzyną Lubnauer na czele. Zaskakująca jest jednak nieobecność Ryszarda Petru.

"Nowoczesna życzy wszystkim szczęśliwych świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! W tym także wiele uśmiechu, radości i humoru, które czynią nasze życie szczęśliwszym" - czytamy we wpisie na Twitterze.

Brak byłego przewodniczącego w spocie wytknęli też komentujący na Twitterze. "Hola hola! A gdzie Ryszard Petru?!" - pisze jeden z nich. 

A były szef Nowoczesnej złożył życzenia sam. "Moi drodzy, to był trudny rok" - zaczął.   

Lubnauer w miejsce Petru

25 listopada nowego przewodniczącego Nowoczesnej wybierało ponad 300 delegatów. O stanowisko ubiegali się Ryszard Petru i Katarzyna Lubnauer. Kilku kandydatów zrezygnowało przed głosowaniem. Przekazali poparcie Lubnauer, która wygrała wybory.

- Jako twórca partii, człowiek, który wprowadził ją do parlamentu, jest bardzo ważne, żeby Ryszard Petru miał swoje miejsce w Nowoczesnej - deklarowała Lubnauer. On sam również zapowiedział, że nie odejdzie z partii. 

Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej

Więcej o:
Komentarze (59)
Nowoczesna składa życzenia na Twitterze. Bez Ryszarda Petru
Zaloguj się
 • zyks

  Oceniono 4 razy 4

  To jest jak zdjęcie gremium kierowniczego na mauzoleum Lenina w trakcie pochodu 1-wszo majowego. Zara, zara, kogoś tu brakuje, komentarza w gazecie też brak... Aha, to ten! Siedzi już w piwnicy na Łubiance?

 • wolak_pospolity

  Oceniono 10 razy 4

  Wesołych Świąt dla plujek, które żółć wylewają nawet w Wigilię:

  val_drakul
  mireczekb
  ragefox
  sparky6
  kaviar100
  bart5554
  Mateo Yavorsky
  komentarzdramatycznyyy
  Chris Irex
  jan_sobczak1
  adam-aga
  vidi12
  doktorpeowcow
  Tadeusz Marczak
  elkasowa.02
  ateistaodurodzenia2
  gzymek.mk
  sosna_pospolita
  Janusz Kuszpit
  america_n_beauty
  julianapostata1974
  hotin
  wiesscar
  plorg
  spartan1112
  patriot.wr
  31.februarius
  demaskator5=zygosz
  proteusz33
  teddy_boy
  jozbieszczad
  TheWierzbionek
  Adam Persson
  popieramkukiza
  lesnywladek2
  Ryszard Kubaszko
  nic_wam_to_nie_da
  nino.rota
  cucurucu
  d33mariusz
  m78k

 • zyks

  Oceniono 5 razy 3

  Ale w PiSie podobnie. Na Zjeździe Partii przemawiałi wszyscy ważni towarzysze, ale wiceprzewodnicząca partii - premierka jakoś akurat nie. Hmm. . . To musi coś znaczyć. . .No i znaczyło. :(

 • loneman

  Oceniono 7 razy 3

  Ktos sie tu zzyma bo nowoczesni to nie wierza, tyle ze to tylko tradycja i pohukiwania lesnych dziadkow ze zlotych palacow nie zmienia tego podejscia = konsumpcja i kicz, poza tym teraz to "lewacy" i ateisci musza pokazywac innym co to ta milosc blizniego zapomniana przez "katolikow", czym jest humanizm i moralnosc gdy rasizm kwitnie, bici sa nie tylko kolorowi ale i homoseksualisci oraz kazdy co nie godzi sie na faszyzm oraz oblude :(...

 • milewidziany

  Oceniono 1 raz 1

  Jakoś bez Petru, mimo jego wpadki "obyczajowej" nie wyobrażam sobie tej partii.
  Pani Lubnauer swoimi ambicjami przerosła samą partię i to nie wróży dobrze na przyszłość.

 • haen2010

  Oceniono 1 raz 1

  Nie miałem słów potępienia dla Rysia, kiedy wojował swoim fallusem w polityce. Tyle, że to należało do klasycznej obyczajówki, nie do kryminologii politycznej jak to N. damulki usiłują przedstawiać. Część mojego szacunku odzyskał, bo naprawdę metody polityczne tych sufrażystek budzą odrazę. Walka z tym świństwem to jego obowiązek i dobrze kiedy się z tego wywiązuje. Źle go damulki obliczyły.

 • andgad

  Oceniono 11 razy 1

  Nowoczesna bez Patru to jak Solidarność bez Wałęsy taka kopia chińska ( żyjących i będących pomijanymi)!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 13 razy 1

  Rysiek stworzył tę partie, wprowadził do parlamentu... Dajcie mu jakiś czas na żałobę, po "własnym dziecku", trochę tolerancji i wyrozumiałości :-) wesołych świąt

 • ziggybum

  Oceniono 19 razy -1

  Petru ciągnął Nowoczesną w dół i najwyraźniej nadal nie rozumie dlaczego, bo dalej to robi. Zamiast postarać się znaleźć miejsce gdzie może się partii i opozycji przdać z wiedzą ekonomiczną, a nawet w przyszłości kandydować na przewodniczącego, robi z siebie obrażonego księcia, tym samym powoli zamykając sobie drogę do jakiejkolwiek przyszłości politycznej. Z takim wyczuciem sytuacji, to dobrze że go panie zmiotły z przewodniczenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX