Komentarze (213)
Kaczyński o wymianie ministrów w rządzie Morawieckiego: W styczniu głębokie zmiany
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wujojano

  Oceniono 14 razy 10

  Z tą skutecznością to bym nie przesadzał. Za to niewątpliwie była "premierem" "zdeterminowanym, odważnym konsekwentnym i twardym" - zwłaszcza w stosunku do opozycji i UE. W stosunku do Rosji jakby mniej, ale przecież nie można mieć wszystkiego.

 • misiek12321

  Oceniono 7 razy 7

  Zastanawiam sie kto poza watpliwej inteligencji suuwerenem PiSu da wiare w jakiekolwiek zmiany wizerunkowe Polski :-) Smiech po protu smiech.. przez lzy..

 • lk10

  Oceniono 8 razy 6

  Kaczyński jest największym złem jakie się przytrafiło Polsce w ostatnim półwieczu. Swoją władzę opiera na motłochu i zaniechaniu reszty narodu. Polska to przetrwa ale straty będą ogromne - do odrabiania przez następne 50 lat.

 • xsawer

  Oceniono 6 razy 6

  Czy towarzysz Jarosław już się obudził i może nawet wstał, czy też świętuje dzisiejszą rocznicę jeszcze głebszym snem?

 • jeszw

  Oceniono 6 razy 6

  "Oni nie mają nikogo nawet porównywalnego"? Biorąc pod uwagę, że expose jak żywo przypominało przemówienia gierka, a pierwszym marzeniem premiera jest krucjata w europie, to rzeczywiście tak ulepionego oryginału w opozycji nie ma!

 • hristoforos

  Oceniono 10 razy 6

  "Miny mają nie tęgie" - powiedział okazały Pokurcz , naczelnik grupy specjalnej troski :)

 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  Czy Szydlo ma wykupiony abonament na "Siad rozkroczny w rzadzie"? Kto bedzie pracowal w Polsce kiedy wszyscy z PiSu beda w rzadzie? Czy potrzebny wicepremier ds.propagandy "rzeszy kaczynskiej"? Czy ma tylek przyrosniety do limuzyny rzadowej? BORowi ta ochrona wyjdzie bokiem "jak szydlo z wora". W Sejmie trzeba dobudowac "lawy rzadowe", oni wystaja poza lawe jak "dyszel z wozu drabiniastego". Przybywa ich a i przybywa im kilogramow, "rzad sie sam wyzywia" za pieniadze suwerena.

 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  Kaczynski, panstwo to nie piaskownica ani ukladanka pomieszanych „puzzli” do których, tymczasowo, wbija się mlotkiem niepasujace fragmenty roznych ukladanek nazywanych: „ministrami PiS-u” a przez „super inteligentnego i chamskiego” prezesa: „kanaliami czy mordami zdradzieckimi”? Bo jak nazwac wasza ukladanke „lumpow politycznych” z Szyszko, Macierewiczem, Blaszczakiem, Waszczykowskim, Radziwillem, Gowinem, Glinskim oraz wszystkimi ich zastepcami oraz „lumpem” Zielinskim? Przedstawienie odegrane w Palacu z powolaniem tymczasowego i dalej niekompetentnego „nierzadu”, szampanami, gratulacjami, oslizglymi acz falszywymi minami przypomina „stajnie Augiasza” z rozdeptana mierzwa.

 • jerzysm42

  Oceniono 5 razy 5

  36 lat temu (13 grudnia 1981 roku) Jaruzelski sądził, że jego RZESZA będzie trwała tysiąc lat.

 • chumski

  Oceniono 5 razy 5

  Strasznie zadufany w siebie człowiek!!!!
  Czy w całym PiSie nie ma ani jednego faceta z jajami żeby temu gnomowi powiedzieć NIE!!!
  Jakie pranie mózgów musieli przejść że jeden za drugim wchodzą prezesowi po palcu do dupy???

 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  " ...Usiłowali słuchać, miny były nietęgie, bo nie mają nikogo, nawet porównywalnego - stwierdził Kaczyński...." Kaczynski, ale przed PiS-em Morawiecki "terminowal" u D.Tuska. U niego sie nauczyl a teraz sprzedaje wiedze za "judaszowe srebrniki" partii autorytarnej o nazwie: PiS. Teraz ci sie podoba? Morawiecki: od PO do PiS a Piotrowicz: od PZPR do PiS. Ladny zestaw?

 • przytomny2

  Oceniono 5 razy 5

  Prezes "błysnął" z tą "nieporównywalnością" Morawieckiego z kimkolwiek po stronie opozycyjnej z wdziękiem zakompleksionego gracza. Strasznie musi go uwierać ta "nędzna opozycja" ... i wpędzać kompleksy skoro nadaje publicznie takie teksty. Opozycja uważnie słuchała Morawieckiego, żeby go potem uważnie rozliczyć ... nie, nie z deklaracji ani z prezentacji .... raczej ze STANU FINANSÓW PUBLICZNYCH przed każdymi kolejnymi wyborami.
  Chociaż faktycznie takiej amatorszczyzny i ekonomicznej demagogii oraz "fabularnego zacięcia" nie sposób oczekiwać po takich "liczykrupach i nudziarzach" jak Rostowski czy Gomułka ("centralny port lotniczy", 1 mln samochodów elektrycznych" - na razie mamy kilkadziesiąt autobusów elektrycznych - prototypów z zakładów Ursus w Lublinie, projektowanych i wdrażanych za czasów PO-PSL, mówienie o milionie samochodów elektrycznych" w sytuacji kiedy punkty zasilania można policzyć niemal na palcach obu rąk a infrastruktura energetyczna kraju zaraz się posypie, to szczery idiotyzm obliczony na oczarowanie nie tyle elektoratu PiS ale idola tego elektoratu), Rostowski i Gomułka są "obciążeni" studiami ekonomicznymi i "nic nie rozumieją" .... co innego mgr historii po przyspieszonych kursach bankowych, on nie ma zahamowań przed rozjeżdżaniem budżetu i obiecywaniem gruszek na wierzbie.
  A ja się pytam: gdzie są te rzeczywiste "sukcesy Morawieckiego", bo przecież nie w zakresie rozwoju inwestycji ani tym bardziej w ich "unarodowieniu". Już prędzej w zakresie kreatywnej księgowości no i oczywiście uszczelniania VAT, które dało co prawda ok. POŁOWĘ zakładanych oszczędności a ilu wypłoszy inwestorów - to się jeszcze okaże.

 • xsawer

  Oceniono 5 razy 5

  Proponuję aby 13 grudnia ustanowić i świętować Narodowy Dzień Śpiocha.

 • pawel-nowicki2

  Oceniono 5 razy 5

  Śmialiście się z PO i Schetyny, on jednak spowodował dymisję Szydło i dziwnym trafem na premiera został zaproponowany Morawiecki - doradca Tuska. Widać wyraźnie że prezes jest schorowany i słabnie, Brawo ty...
  Czekam na komentarze z Nowogrodzkiej...

 • anty-oszolom

  Oceniono 5 razy 5

  Słuchałem kawałka tego "expose" (w ukaranej za nierzetelne pokazywanie faktów TVN24)....miałem wrażenie, że nowy premier nie za bardzo rozumie, co czyta z podanej mu kartki. Jakoś to wszystko było bez wyrazu, bez charyzmy, bez czegokolwiek głębszego. Opozycja nie ma nikogo porównywalnego? Hmmmm...problem w braku siły i wyrazistości u rządzących partiami opozycyjnymi. Ale są tam osoby daleko nieporównywalne z marionetką Morawieckim. Tak nieporównywalne, jak nieporównywalny byłby Napoleon do Kazia z Koziej Wólki, którym coraz bardziej okazuje się Morawiecki.

 • jur.jam

  Oceniono 5 razy 5

  No kulson...żeby chociaż miał posturę i gadane ........ale żeby taki kurdupel robił za dyktatora w Polsce ...no wstyd przed światem, nawet na porządnego dyktatora nas nie stać !!!!

 • pro.anty.k

  Oceniono 5 razy 5

  Szydło pozostała premierem - bez teki - tylko po to aby zapewniać ochronę borowików na prywatnych imprezach tzw prezesa. Imprezach typu miesięcznice czy inne wycieczki do Krakowa. Prezes uwielbia być traktowany jak cesarz - ale oczywiście jako wzorcowy tchórz nie chce za nic odpowiadać. Taki mały typek nam się zdarzył - historycznie bez znaczenia.

 • Zurawski Wieslaw

  Oceniono 5 razy 5

  Dobre samodzielny premier ha ha a debil rzadzi.Haniebne ,ze robi ta szopke w nocy z 12/13 grudnia

 • bgrzeczny

  Oceniono 7 razy 5

  Bardzo słabe wystąpienie Morawieckiego, utrzymane w tonie przemówień Gierka. Czyli propaganda sukcesu trwa. Szkoda, że za słowami nic nie idzie.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 4 razy 4

  Podły łgarz,kilka dni temu dziennikarka zapytała posła z pisu żeby odpowiedział na pytanie,odpowiedział na pytanie ale dziennikarka na to czy pan nie kłamie,a on na to nie lubię kłamać,to niech pan powie prawdę,a on na to nie mogę.Tacy są w pisie prawdomówni .

 • ochujek

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wspomniał o rocznicy swojego bohaterskiego nieinternowania?

 • zd46

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Morawiecki mowi pan o jednym narodzie, o zgodzie, a nie zna pan pod naszym adresem „katolicko-milosnych, intelektualnie chamskich i prostackich zyczen” skladanych przez Kaczynskiego, Dude i PiS? W jakim swiecie pan zyje, czy w swiecie iluzji, uludy, zaklec, wrozb i obfitego chlapania woda swiecona kazdego waszego dranstwa wobec: Konstytucji RP, narodu, demokracji i wolnosci. Oto fragment „PiS-fekali wyplywajacych z kielicha goryczy” ,to „lyzka dziekciu w beczce miodu”:
  - ojczyzne dojna zwroc panie-Duda
  - obywatele gorszego sortu-Kaczynski
  -kanalie i mordy zdradzieckie, mordercy brata-Kaczynski z trybuny Sejmu do poslow opozycji
  -zlodzieje i lumpy, sprzedawczyki, zdrajcy-Terlecki („upior Luwru i wawelski maszkaron”) z trybuny Sejmu
  -komunisci i zlodzieje-poslowie PiSu, okrzyki sejmowe
  -wrogowie-Kaczynski na 92 miesiaczce
  - obelgi zarloka Pawlowiczowej
  -posel Tarczynski – o twarzy gminnego wykidajly
  -smierc wrogom-Pieta na koszulce w Sejmie

 • kotmiki

  Oceniono 4 razy 4

  Przykurcz musi zdechnąć

 • jan.ma

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo smutna jest dzisiajsza data 13. grudnia. Wtedy wprowadzenie stanu wojennego, a dzisiaj ostateczne potwierdzenie dyktatury J. Kaczyńskiego. Spełniło sie marzenie jego zycia, o ktorym mowiło sie jeszcze za czasow Solidarnosci (wtedy mówiło sie w tym aspekcie o Blizniakach) - zdobycie wladzy i całkowite zdeptanie demokracji. Jesli nikt lub nic go ni powstrzyma, to ostatecznie wrócimy do czasów sowieckiego komunizmu.

 • konigin

  Oceniono 4 razy 4

  Pomyslmy...glebokie zmiany...kogo zwolnic, zeby ojca wiejebnego nie wkurzyc ? Strezynska won.

 • srv14

  Oceniono 4 razy 4

  Jak to mówią , pewnie ma informacje z pierwszej ręki

 • 8zorro

  Oceniono 4 razy 4

  A co na to Jajako Prezydent? Podkulił kitę i z butną miną spie...lił z Sejmu.

 • spyderman2

  Oceniono 6 razy 4

  pisi nierząd totalny rozkradnie Polskę do reszty ku uciesze pisiego narodku, po wszystkim zgasi mu światło

 • paulproteus

  Oceniono 4 razy 4

  Antoni coś przeczuwa, bo już swoich mianuje i wyznacza na wyższe stanowiska

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 4

  Po prostu pierwszy sekretarz "kumitetu cyntralnego".

 • mesik50

  Oceniono 4 razy 4

  Jeden morawiecki ze starczymi zmianami jest opłacany z naszych pieniędzy jako poseł. drugi morawiecki z butą i zarozumiałością wypisaną na twarzy, jest nazywany premierem i też opłacany z naszych podatków. Wszystko po to, żeby zapomnieli o swoich chlubnych kartach. Jak to się dzieje, że kolejni wielcy lat Solidarności tracą honor i przechodzą na ciemną stronę mocy. Mateusz osiągnął w tym szczyty Himalajów. 12/13 grudnia!!!!!

 • kanonia1939

  Oceniono 4 razy 4

  Współpracownik Tuska na służbie u Kaczora? Chyba straszna posucha w dziedzinie umysłowej w tym PiSie, sami tytani intelektu

 • Agnieszka Mieszka

  Oceniono 4 razy 4

  Trzeba było świrniętego wapniaka zapytać o wymianę pieluchomajtek bo zużywa ich coraz więcej. Prawdopodobnie Szydło mu je zmienia

 • dante_waw

  Oceniono 4 razy 4

  "Wchodziłbym tutaj w rolę premiera, którym nie jestem" - to dlaczego wszyscy członkowie PiS tytułują Pana "premierem"??

 • jtby

  Oceniono 4 razy 4

  Parafrazując Henrego Forda tow. Mały daje do zrozumienia tow. premierowi: możesz sobie wybrać kogo chcesz na ministrów pod warunkiem, że będą to osoby wskazane przeze mnie. Mati, pamietaj partia rządzi, a rząd kieruje, a partia to JA. Jeden wódz, jedna partia, jeden naród. Zrozumiano?!

 • dinamokutaisi

  Oceniono 6 razy 4

  No wiecie co? To Kaczyński pochwalił się że pan premier mu wyjawił że planuje dość głębokie zmiany, a wy nic nie zrozumieliście z tego?

 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 4 razy 4

  Zdążyli przed północą. Tak jak w 1981Rada Państwa zdążyła wprowadzić przed 13 grudnia stan wojenny i powołać WRONę.

 • krzywelustro

  Oceniono 6 razy 4

  Pewien były PiSowski "świetny premier", gorliwy krzewiciel wartości chrześcijańskich we własnej rodzinie, teraz zdechłe psy na Kaczyńskim wiesza.

 • domarko1

  Oceniono 3 razy 3

  Pochwalił opozycję, na jej miejscu miałbym się na baczności, knuje coś niemiłego.

 • kindofmagic

  Oceniono 3 razy 3

  Oportunista bez odrobiny honoru. Ktoś kto ze stronnika PO i Merkel staje się podnóżkiem Kaczyńskiego nie może być godny zaufania. Nie można też podejrzewać takiej osoby o posiadanie kręgosłupa. Ot, wykształcony bezkręgowiec. Ciekawi mnie jak godzi stanowisko premiera z posiadaniem milionów w akcjach swojego dawnego banku.

 • delfinadupa

  Oceniono 3 razy 3

  Stara zagrywka Morawiecki Dyzmą a kaczyński lumpem

 • henyk

  Oceniono 3 razy 3

  .. za jakiś czas zmienimy bardzo dobrego premiera na najlepszego na świecie czyli mnie chciałoby się usłyszeć. I nie wątpię, że tak się stanie. Narcyzm Kaczyńskiego nie zna granic.

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 5 razy 3

  Fakt, trudno opozycji znaleźć takich pajaców i marionetki jakie są w PiSie

 • teacher

  Oceniono 3 razy 3

  "z naszych to ramion czy tak, czy siak,
  wytryśnie Polska wolna jak ptak."

 • niezalany

  Oceniono 3 razy 3

  morawiecki to w tym pożal się boże rządzie trochę taki "malowany ptak" (żeby nie powiedzieć farbowany lis), inne szarobure mu nie darują, szybko zaczną go dziobać

 • niezalany

  Oceniono 3 razy 3

  to dobrze że udziela takich wywiadów, to pomoże w przyklepaniu mu sprawstwa kierowniczego...

 • cozabadziew

  Oceniono 3 razy 3

  "Usiłowali słuchać, miny były nietęgie, bo nie mają nikogo, nawet porównywalnego - stwierdził Kaczyński"
  No Wy przecież też nie macie nikogo kto by się znał na ekonomii, w przeciwnym razie za nic nie wystawilibyście na to stanowisko byłego współpracownika Tuska... :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX