Obraził premier, teraz na warsztat wziął Kaczyńskiego. Kolejny chamski wpis byłego ministra

Ten dzień należy do Radosława Sikorskiego. Przynajmniej na Twitterze. Były szef polskiej dyplomacji najpierw obraził premier Beatę Szydło, teraz wziął się za Jarosława Kaczyńskiego.

- Aby uniknąć oskarżenia o seksizm niniejszym oświadczam, że Prezes to wredny dziadyga - napisał o Jarosławie Kaczyńskim Radosław Sikorski. To nie pierwszy popis na Twitterze byłego szefa polskiej dyplomacji.

Król Twittera?

Wpis Radosława Sikorskiego o Jarosławie Kaczyńskim spotkał się z bardziej przychylnymi komentarzami niż ten o Beacie Szydło

Dzisiejszy król tweetera. Jeden z niewielu, który potrafi powiedzieć prawdę
Haha, poprawia mi pan dzisiaj humor. Brawa za celność w opisie pisowskiej elity
Ale pan dziś pięknie grzeje

Pojawiły się jednak też negatywne komentarze, które sugerują, że byłemu szefowi polskiej dyplomacji nie przystoi tak mało dyplomatyczny język.

Panie Ministrze niech się Pan już więcej dziś nie kompromituje. Wystarczy tych wpisów jak na jeden dzień. Nie warto. Nazwisko ma się jedno
Za to nie unikniesz oskarżeń i to potwierdzonych o bycie prostakiem, niech pan lepiej siedzi w swoim dworku w Chobielinie i hoduje buraki
Jak takie coś było ministrem?

Były szef polskiej dyplomacji najwyraźniej nic sobie z krytyki ani tego, ani poprzedniego tweeta. W serii wpisów na Twitterze przypomniał, że przedstawiciele partii rządzącej też czasami zapominają o parlamentarnym języku.

Ale Komoruski było super, prawda?
Nazwanie winnych Smoleńska też było nieeleganckie i teraz mamy co mamy

Wcześniej napisał o „wrednym babsztylu”

Wcześniej były szef polskiej dyplomacji wypowiedział się na temat premier Beaty Szydło. Szefową rządu nazwał „wrednym babsztylem”.

Radosław Sikorski obraża Beatę Szydło. Tak chamsko nikt z polityków o niej nie pisał

Opozycja chciała odwołać Szydło, ale najpierw premier wygłosiła mowę. 'Ten wniosek obraża inteligencję Polaków'

Więcej o: