Komentarze (307)
Światosław Szeremeta wyśmiewa się z Witolda Waszczykowskiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • octopusdei

  Oceniono 4 razy 4

  Przypominam, że nikt nie wie ilu obecnie ukraińców przebywa w Polsce, ilu z nich jest ideowymi banderowcami, ilu agentami służb ukraińskich, ilu rosyjskich, ilu niemieckich, ile broni przywieźli ze sobą i do jakich celów zostali zadaniowani. Ukraina celowo doprowadziła do konfliktu z Polską żeby mieć pretekst do przerwania ekshumacji i upamiętniania ofiar ukraińskiego ludobójstwa. Gdyby taką akcję przeprowadzić rzetelnie na tzw. ukrainie stanęłoby trzy tysiące pomników w miejscu trzech tysięcy wymordowanych, spalonych i startych przez ukraińców z powierzchni ziemi polskich wsi, będące wstrząsającym, ewidentnym dla całego świata świadectwem ukraińskiego zwyrodnienia. Warto też zauważyć, że ukraińcy szczególnie licznie osiedlają się w Polsce na danych ziemiach niemieckich, co przy ich skłonnościach do kolaboracji z Niemcami może być dla Polski śmiertelnie niebezpiecznie. Dla własnego dobra musimy ograniczyć imigrację z ukrainy i objąć środowiska ukraińskie w Polsce ścisłą kontrolą administracyjną, policyjną i kontrwywiadowczą.

 • onduma

  Oceniono 8 razy 4

  To dla was bohater ? To, ze wjechakl na zachod, ktory dal schronienie UPA i SSGalizien to nic dziwnego ale w Polsce powinien byc scigany jak wsiekły pies.Jak kazdy apologeta mordow wolynskich.

 • uszatek_2

  Oceniono 10 razy 4

  ..... "last minute" na San Escobar !!!! Witoldzie spiesz się...!

 • janusz_ortografii

  Oceniono 8 razy 4

  Na początku listopada Witold Waszczykowski poinformował, że osoby o antypolskich poglądach nie wjadą po Polski

  Niech nie wyjeżdża bo go nie wpuszczą z powrotem.

 • jozbieszczad

  Oceniono 6 razy 4

  Nie wiem czy Wam mówić -ale pokazałem jego zdjęcie szwagierce po kuzynie .
  Rzuciła męża i czeka aż Światosław zawita (za Witją) w jej progi.
  Będem kuzynem ,chrzestnym czy zięciem ?

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 46 razy 4

  naprawdę jesteście tutaj w stanie popierać pomniki UPA w Polsce? też nie znosze PIS, ale są granice w robieniu im na złość. to są nasze wspólne sprawy.

 • Karl Kopferkingl

  Oceniono 54 razy 4

  A czerska po stronie banderowcow?
  Dla przypomnienia: UPA była organizacja wojskowa realizująca faszystowską, skrajnie nacjonalistyczna ideologię. To współpracujący z hitlerowcami ludobójcy, którzy mają na sumieniu setki tysięcy wymordowanych Żydów i Polaków. Tak was nienawiść do Waszcza zaslepia, że gotowi jesteście stanąć po stronie spadkobiercow tych psychopatow?

 • norge

  Oceniono 3 razy 3

  Po pierwsze to nie dewastacja pomnika UPA tylko rozbiórka samowoli budowlanej to różnica, po drugie zabolało UPowskiego syna inaczej by nie zamieścił, a o to chodziło przede wszystkim

 • siekieraaxe

  Oceniono 3 razy 3

  NIech sie banderowiec nie martwi.
  Wróci Donek i da mu medal.

 • sorrry

  Oceniono 5 razy 3

  Ukraińcy od czasów przedwojennych pełnili rolę V kolumny w Polsce. Niemcy przygotowali specjalny ukraiński oddział dywersyjny, który we wrześniu miał wkroczyć na wschodnie obszary RP, nie użyli go bo po podpisaniu paktu z Sowietami nie było takiej potrzeby. Ukraińcy rozpoczęli mordowanie Polaków jak tylko wybuchła wojna wyłapując żołnierzy z rozbitych polskich oddziałów. W Krakowie powstał ukraiński ośrodek kolaboracyjny przygotowujący ukraińców do planowanej inwazji na wschód. Po zajęciu wschodnich trenów Polski przez Niemców, Ukraińcy najpierw witali ich kwiatami i stawiali im bramy triumfalne, następnie przystąpili do kolaboracji, przygotowując min. listy proskrypcyjne przedstawicieli polskiej inteligencji, na przykład Profesorów Lwowskich, których Niemcy następnie mordowali. Ukraińcy utworzyli także liczne formacje kolaboracyjne jak min. policja pomocnicza czy ss galizien, mordujące Żydów a następnie Polaków. Po wojnie zbiegli banderowcy uzyskali w RFN azyl, wsparcie finansowe i możliwości działania. Nic dziwnego, że obecnie ukraińcy dążą do porozumienia z Niemcami, którzy nie wypominają im ludobójstwa, tak jak Polacy a traktują ich jak starych, wypróbowanych partnerów. Nic więc dziwnego, że taki ośrodek antypolskiej a proniemieckiej i proukraińskiej propagandy i dywersji jak "Gazeta Wyborcza" cieszy się jak dziecko z nowej zabawki, gdy jakiś banderowski bydlak pozwala sobie na chamskie wycieczki pod adresem polskiego ministra.

 • micro5

  Oceniono 13 razy 3

  To jest właśnie plucie POLSCE w oczy przez ukraińców

 • pawel.lewski

  Oceniono 9 razy 3

  I co z tego ukraiński luju, że jesteś u hitlerowców, do Polski nie wiedziesz.

 • opio1

  Oceniono 9 razy 3

  Gazeta podaje te informacje jak sukces Ukrainy zapominając o co toczył się spór. No cóż GW i wszystko jasne.

 • rozterka47

  Oceniono 3 razy 3

  parafrazując, wart pac pajaca

 • m.marle

  Oceniono 5 razy 3

  it's funny to be a PiSsman

 • gregor100

  Oceniono 9 razy 3

  Tym którzy tak się cieszą serdecznie życzę przeżyć które fundowała POLAKOM upa.
  durnie

 • slade1972

  Oceniono 11 razy 3

  No cóż przyjechał z Odessy na zaproszenie starych przyjaciół z OdeSSy!

 • jaceq

  Oceniono 11 razy 3

  Ale parszywa banderowska morda.

 • matylda1001

  Oceniono 15 razy 3

  No? Leszczu... znaczy się Waszczu... Pokaż, że nie będzie Niemiec pluł ci w twarz :D

 • cezar85

  Oceniono 19 razy 3

  WOJNA!!!

  prowadź waszczu na Schengen

 • jkpo1

  Oceniono 19 razy 3

  Dyplomatołek chyba przesadził ze swoimi wpływami ?

 • onduma

  Oceniono 2 razy 2

  Apel do Polakow popierajacych totalna opozycje.. Popierajac srodowiska GW i totalnej opozycji widzicie i w artykule i czytajac to forum , ze te antypolskie a probanderowskie wypowiedzi antypolakow zastanowcie sie czy naprawde popieracuie wlasciwych ludzi. Czy sadzicie, ze fanatycznie antypolscy i probanderowscy opozycjonisci sa tymi jakich chcielibyscie we wladzach ? I nie dajcie sobie wmowic, ze oni nie antypolscy tylko "antypis". Nienawisc do Polski i mlosc do banderlandu jest zbyt szczera tutaj aby byla to tylko "krytyka PIS". Nie popierajcie antypolskich srodowisk jesli jestescie Polakami. Wiem, ze sa i Polacy popierajacy totalna opozycje i tylko do nich jest ten apel.

 • zbyszekjitu

  Oceniono 2 razy 2

  NO TO TERAZ SZEREMETA SAM SOBIE W KOLANO SZCZELILES....ZAPOMNIJ O POLSCE....JUZ DO POLSKI TAK SZYBKO NIE WJEDZIESZ....hehe

 • range.b

  Oceniono 2 razy 2

  Dobrze że opublikowaliście zdjęcie :) Jedyna korzyść z waszej aktywności.

 • polsz

  Oceniono 2 razy 2

  "Decyzja naszych wschodnich sąsiadów też miała swoją przyczynę - wynikała ze zniszczenia ukraińskich miejsc pamięci na terenie Polski, m.in. dewastacji pomnika UPA na podkarpackim cmentarzu w Hruszowicach."
  Pomnik UPA w Hruszczowicach nie został zdeawstowany a rozebrany ponieważ stanowił samowolę budowlaną. Po za tym nie rozumiem, czemu w Polsce mają stać pomniki zbrodniarzy z UPA

 • zdananasiebie

  Oceniono 4 razy 2

  Czy nadal nie zdajecie sobie sprawy dlaczego mamy "uja" do gadania!!! Przecież całej UE chodzi i zależy na całkowitym zgnojeniu Polski. Jak było przed II wojną. Rus, Ukrainec się bratali. Co nikt z waszych rodzin i z historii tego nie pamieta? A dopiero jak ich Niemcy oszukali to nagle stali się naszymi" przyjaciółmi" Teraz jest ta sama sytuacja. Niemcy nigdy nie byli naszymi braćmi i nie będą.
  Nie wiem ile w tym prawdy ,ale wysłuchałam ,że Niemcy chcą nam wprowadzić tylnymi drzwiami "nachodźców " i to dzięki głupocie i pazerności wojewodów.Maja uzgodnić z wojewodami,że tacy "nachodźcy" beda tylko mieszkać po naszej stronie w naszych miastach, a Niemcy nadal będą płacić im socjal, a my dzięki temu będziemy mieli płacone czynsze, wieksze obroty /w supermarketach , z których i tak nic nie mamy/ itd ." Nachodźcy" nie beda musieli pracowac , nie zajmą miejsc pracy i dzięki temu my dostaniemy ich tu darmo. Nawet Unia nie bedzie nam płacić jak to miało mieć miejsce gdybyśmy ich przyjęli.Jeśli do tego dojdzie to bedzie to wina WOJEWODÓW. W pewnym momencie Niemcy przestaną im płacic socjal a kto ich cofnie do Niemiec?, kto im wymówi mieszkania? . Unia powie macie ich NO JESTESCIE W UNII MACIE OBOWIAZEK,utrzymujcie i tyle na temat Niemiec i ich podstępnej działalności

 • Janusz Jelecki

  Oceniono 6 razy 2

  Jedni i drudzy warci siebie. Mają w końcu wspólnych bohaterów wojennych

 • Jan Staszic

  Oceniono 4 razy 2

  Poderwać myśliwce i zawrócić z polskiej przestrzeni powietrznej samolot pasazerski z banderowcem na pokładzie!
  Trzeba uczyć faszystow z Berlina ze z Polakami nie ma żartów!
  Merkel musi czuć oddech polskiego karabinu na swoich plecach!

 • grajag

  Oceniono 6 razy 2

  Kompromitacja Waszcza jest bezsporna ale dlaczego Polska ma wstydzić się za niego?

 • johang28

  Oceniono 8 razy 2

  Unia Europejska nie ma Polski w d...e ,tylko pisiorów.PiS to nie jest Polska,PiS to jest PRL Bis.

 • 111artur

  Oceniono 4 razy 2

  Wysłać list gończy.

 • 31.februarius

  Oceniono 12 razy 2

  „Właśnie przybyłem do Berlina na lotnisko Schönefeld. Kontrola paszportowa minęła. Idę na miasto."

  "Praktiker" ma w ofercie "Niezbędnik Stepana"; piła+widły+topór!

 • slade1972

  Oceniono 16 razy 2

  Kumple z SS-Galizen się dogadali!
  No cóż! Braterstwo broni!

 • tetradrachma

  Oceniono 8 razy 2

  Polityka, to możliwość przewidywania działań i zaniechań cudzych tudzież własnych. Polityka, nie jest dla hołoty. W MSZ Israela działa departament (cirka about 150 pracowników), którzy zajmuje (się) tylko analizowaniem-symulowaniem zjawisk politycznych jakie moga wystąpić na świecie w ciągu najbliższych pięciu lat.

 • wan20_3

  Oceniono 14 razy 2

  No i Wituś wyszedł po raz kolejny na durnia. Ciekawe dlaczego Niemcy nie zabraniają WSZCZ wjazdu na swój teren skoro Witja plugawie i po chamsku robi im wrzutki. To samo powinni Niemcy zrobić z całym tym za przeproszeniem kaczym (Pisim) rządem

 • z8k

  Oceniono 1 raz 1

  A nie jest tak, że odmawiając wjazdu do Polski nie daje się do niej wizy (czyli też wizy Schengen)? I właśnie to, póki co z sukcesem, osiągnął ten cały Waszczykowski. Przecież chyba nie oczekiwał, że naszej decyzji administracyjnej będą słuchać w Berlinie, Paryżu czy Madrycie? IMO ten artykuł to tania sensacja.

 • topiramax

  Oceniono 1 raz 1

  Za antypolskie stanowisko to nie powinno się wpuścić polowy obecnych decydentów, w tym waszcza.

 • macborys

  Oceniono 3 razy 1

  Schönefeld, to w NRD...

 • Anna Cholewa

  Oceniono 5 razy 1

  Ale wy jesteście głupi. Tu właśnie się okazuje jaka jest solidarność w uni europejskiej. Każdy sobie rzepke skrobie. Gdyby nie ten znienawidzony przez ubekow PiS co im emerytury ucial, to byśmy już mieli niechcianych ciapkow. To wtedy byłoby cacy dla Niemców. To wtedy byłaby solidarność 😂😂😂😂

 • eltoronegro

  Oceniono 5 razy 1

  Phi, smialem sie z Waszcza zanim to bylo modne.

 • stachkaz47

  Oceniono 7 razy 1

  Przecież nie zabronią wjazdu kolaborantowi nazistów- oni w jednej drużynie w czasie wojny grali.

 • stachkaz47

  Oceniono 7 razy 1

  Plują już otwarcie banderowcy Polsce w pysk a ci mówią ,ze deszcz pada. Dalej ładujcie nasze pieniądze w ten bandycki naród.A gdzie się podział ten kozacki patriota coście mu dali milion EURO.

 • Alex Alexandrowicz

  Oceniono 11 razy 1

  W tej chwili uruchamiamy procedury, które nie dopuszczą ludzi, którzy zachowują skrajnie antypolskie stanowisko, do przyjazdu do Polski - powiedział w TVP.

  No to teraz 80% Polaków będzie miała zakaz wjazdu do Polski, bo zachowują się"antypolsko" niezgodnie z przepisami pis

 • Karl Kopferkingl

  Oceniono 9 razy 1

  Bardzo ciekawe jest, że antybanderoeskie komentarze najpierw były w czołówce najlepiej ocenianych, potem dostały lawinę minusów, a na koniec w ogóle zostały usunięte.
  Brawo czerscy i wasi ukraińscy moderatorzy! Herojam sława!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX