Marzena Paczuska staje w obronie Katarzyny Lubnauer. Poszło o występ Cejrowskiego w TVP Info

- Nie bardzo wiadomo, czy chłop, czy baba - tak o przewodniczącej Nowoczesnej Katarzynie Lubnauer mówił w TVP Info Wojciech Cejrowski. Murem za Lubnauer stanęła m.in. była szefowa "Wiadomości" Marzena Paczuska.

Wojciech Cejrowski w czwartek był gościem programu "Minęła dwudziesta" w TVP Info. Prowadzący Michał Rachoń zapytał Cejrowskiego o nową przewodniczącą Nowoczesnej Katarzynę Lubnauer.

- To jest partia moim zdaniem marginalna. Jest zbudowana na nienawiści do wszystkiego co się rusza. Nowy przywódca tej partii: nawet powiem panu szczerze, nie bardzo wiadomo, czy chłop, czy baba - stwierdził Cejrowski. - Panie Wojciechu, jak tak można, jak tak można? Protestuję. Nie obrażamy pani... Zresztą w ogóle pań nie obrażamy - zareagował Rachoń.

- Nie obrażam nikogo: nie wiadomo, czy chłop, czy baba intelektualnie. Czy to będzie przywódca taki, który jak kobieta będzie koncyliacyjnie do wszystkiego podchodził, czy to będzie piącha - dodał gość "Minęła dwudziesta".

- Nie będę komentować jego żadnych słów. Nie komentuję chamstwa - tak mówiła Katarzyna Lubnauer w rozmowie z Wirtualną Polską.

"Tekst Cejrowskiego był nie fair"

Wypowiedź Cejrowskiego wzbudziła wśród wielu widzów, dziennikarzy i polityków oburzenie. "O Szczecinie - „niemieckie miasto”, o Kobiecie - „chłop, czy baba”. Państwo z PiS: co Wasz idol zażywa? Zatroszczcie się o niego, obejmijcie wsparciem - nie tylko towarzysza Rachonia, bo widać Wasz rzecznik nie działa najlepiej na ten przypadek" - skomentował na Twitterze marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

"Nie ma co, kultura na światowym poziomie" - ironizował dziennikarz Grzegorz Łaguna.

Portal Niezalezna.pl opisując całą sytuację stwierdził, że "Lubnauer jest przewrażliwiona". Odpowiedziała na to również była szefowa "Wiadomości" Marzena Paczuska. "Protestuję! Lubnauer nie jest "przewrażliwiona". Tekst Cejrowskiego był nie fair" - stwierdziła na Twitterze.

W jednym z kolejnych wpisów Paczuska dodała: "Najpierw cię obrażają, lekceważą, obrabiają za plecami, a kiedy protestujesz - dostajesz przymiotnikiem: arogancka, przewrażliwiona, histeryczna".

Więcej o:
Komentarze (369)
Cejrowski o Lubnauer: Nie bardzo wiadomo, czy chłop, czy baba
Zaloguj się
 • grey-sky

  Oceniono 88 razy 68

  Ludzie, kto ogląda Cejrowskiego?
  Ten człowiek? zachowuje się jak jaskiniowiec. Szkoda czasu na tego typa.

 • munaciello

  Oceniono 76 razy 60

  W przypadku Cejrowskiego nie ma żadnych wątpliwości.
  To głupi wuj.
  Choć niektórzy mówią, że jednak ciotka.

 • staefun

  Oceniono 60 razy 54

  Przyganiał kocioł garnkowi.
  Piskliwy głosik, koszuleczki w kwiateczki, nieskonsumowane małżeństwo i to żarliwe wyparcie własnej orientacji manifestujące się w pseudokonserwnej histerii na każdy temat. Klasyczny w sumie przypadek.
  Nie bardzo wiadomo czy chłop czy baba, ale że kryptohomo to wiadomo.
  Jak już WC jest taki szczery niech się tak samo wypowie o kobietonie pod nazwą Mazurek.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 52 razy 46

  "Tekst Cejrowskiego był nie fair" !!! "nie fair" to jest jak królowa angielska zrobi uwagę o stroju ichniej pani premier
  A Cejrowski to jest zwykły cham i powinien być jako taki traktowany

 • puuchatek

  Oceniono 52 razy 40

  "Nie bardzo wiadomo, czy chłop, czy baba"

  No wie pan, panie Cejrowski, jak się patrzy na te pana kolorowe koszulki i narcystyczny samozachwyt to też człowiek takiej całkowitej pewności nie ma…

  "To jest partia moim zdaniem marginalna. Jest zbudowana na nienawiści do wszystkiego co się rusza."

  Ato, panie (?) Cejrowski, psychologowie nazywają "projekcją". Niech sobie pan (?) sprawdzi w encyklopedii.

  Cejrowski, Ziemkiewicz, Gmyz, Karnowscy… Czy - abstrahując od sporów politycznych - da się popierać PiS nie będąc jednocześnie skończonym chamem?

 • Paweł Bucholski

  Oceniono 34 razy 32

  Od dawna wiadomo, że Cejrowki to kawał szowinistycznego przemądrzałego chama hołdującego kultowi białego mężczyzny jako pana świata poprzez sam fakt swęgo istnienia. WC to była dobra nazwa na jego programu. Warto się jednak najpierw zorientować, gdzie jest sznurek od spłuczki.

 • sw64

  Oceniono 30 razy 28

  Prostak i cham.

 • andzialak

  Oceniono 26 razy 22

  Cejrowski ma wątpliwości wobec przewodniczącej Lubnauer , my nie mamy, że jest tumanem i chamem

 • lajkonix

  Oceniono 26 razy 22

  To jest ten od zawijania indianom fiutków w liście?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX