Trwa poranna rozmowa z politykiem w radiu. Nagle na stół wjeżdżają ośmiorniczki

Paweł Rabiej z Nowoczesnej rozliczył się z zakładu z dziennikarzem Robertem Mazurkiem. Do studia RMF FM przyniósł ośmiorniczki.

Paweł Rabiej założył się jakiś czas temu z Robertem Mazurkiem o to, że PO nie wygra wyborów w Warszawie. Dziś w porannym programie postanowił się z zakładu rozliczyć. Rabiej do niedawna był kandydatem Nowoczesnej na prezydenta Warszawy, ale ostatnio zrezygnował. Na podstawie umowy Nowoczesnej z PO ma zostać wiceprezydentem stolicy, kiedy wybory wygra Rafał Trzaskowski z PO.

- Zakład stanął, założyliśmy się, że PO nie wygra wyborów w Warszawie, i takie jest moje zdanie, że sama PO nie wygra wyborów w Warszawie. PO z Nowoczesną to - przyzna pan - to już jest trochę inna konfiguracja strategiczna, ale ponieważ wiem, że pan wie, że politycy bardzo często ściemniają, i nie dotrzymują zobowiązań, a ja dotrzymuję zobowiązań, i chciałbym, żeby pan ten zakład wygrał - wyjaśnił polityk Nowoczesnej. Wręczył Mazurkowi talerz ośmiorniczek.

Trzeba jednak zaznaczyć, że Paweł Rabiej nie był precyzyjny. Z dziennikarzem założył się bowiem - jak przypomina RMF FM - o "skrzynkę ośmiornic". Ale wybory jeszcze przed nami.

- Tak proszę państwa - miała być skrzynka, a dostałem właśnie na talerzu - rzeczywiście są jakieś zwierzęta, wydaje się, że ośmiornice - komentował dziennikarz. 

Więcej o:
Komentarze (115)
Ośmiorniczki. Zakład Pawła Rabieja z Robertem Mazurkiem
Zaloguj się
 • def11

  Oceniono 32 razy 16

  Pięknie kur^a pięknie ! i teraz PiS "ludowi ciemnemu" powie : oni tam w tych mediach żrą ośmiorniczki ! No i "repolonizacja" mediów gotowa ;)

 • takaprawda2015

  Oceniono 23 razy 9

  ośmiorniczki to już ostatnio nawet w sklepie dla biedoty BIEDADRONCE były, więc to taki sam synonim "luksusu" jak torebki WITCHEN.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 15 razy 7

  pisdoludkom ośmiorniczki za 20 zeta przeszkadzały ale to że lachociąg Macierewicza, Misiewicz pomocnik aptekarski, wywalił na "promocje" z budżetu MONu 600'000 PLN to już w pisie cisza

 • Wolf

  Oceniono 14 razy 6

  Podpowie ktoś , co musiał zamawiać i jeść , pić min . Szyszko, skoro z kartypłatniczej na cele reprezentacyjne tegoż .... ( dowolnie wstawić ) , zniknęło Ok miliona ! Pln w ciągu roku ? Pieniędzy podatnika. Lepsza zmiana ?

 • bog43

  Oceniono 17 razy 5

  ośmiorniczki , synonim " bogactwa " biednej i żałosnej tłuszczy , którzy zawsze i wszędzie byli i są tacy sami . Wszystko co jest im nie znane to jest wstrętne , niegodziwe i podejrzane , dla pewności trzeba to tępić .

 • tilow3

  Oceniono 16 razy 4

  Pewnego listopadowego weekendu 2017 r., pan misiewicz odwiedził klub cherry we Wrocławiu i tak się zabawił, ze przez chwilę zapomniał uiścić rachunek na 5 tys. zł. za szampany i pewne towarzystwo.... Ja nie wnikam kto i jak się bawi, ale chciałbym tylko wiedzieć, jak technik farmacji zdobywa tyle kasy na zabawę?

 • tyfus.wolski

  Oceniono 12 razy 4

  Koniecznie sprawdzić im zegarki, ile mają i czy drogie?
  No i czy te ośmiorniczki podawał może kelner?

 • rasta-mw

  Oceniono 5 razy 3

  Zboczają nieco z temu ośmiornic, pamiętać Wibrator Palikota? Nikt nie zapamiętał o co tam naprawdę chodziło. Palikot bronił wtedy policjantki która była molestowana przez przełożonych. Dziś ta sytuacja była by zupełnie inaczej przedstawiona przez media. Panuje medialna moda na @metoo ;) a za prywatną kolację płaci się własną kasą, pamiętajcie pisory! Choć i tak wiemy, że tuczycie się z tej samej kasy z której poszło na ośmiorniczki.

 • ochujek

  Oceniono 2 razy 2

  Do wegetarian; krowę boli gdy ją ciągną za cycki. Spróbujcie na swoich. Odwrotnie niż przy robieniu laski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX