Komentarze (104)
Śledztwo prokuratury ws. wybryku narodowców w Katowicach. Ruszą przesłuchania... europosłów
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 5 razy 5

  ŚLĄZACY WY KTÓRZY TYLE WYCIERPIELIŚCIE OD FASZYSTÓW NIE POTRAFICIE TYCH LUMPÓW POTRAKTOWAĆ KILOFEM I ŁOPATĄ PO TYCH GŁUPICH ŁBACH?

 • loneman

  Oceniono 5 razy 5

  Poczatek PRL? Pewnie po zbadaniu sprawy i zeznan uznaja, ze to europoslowie sa winni i powinni dac sie zlinczowac motlochowi albo oddac im uposazenie :/
  Watpie by w obecnym klimacie ukarano hajlujacych bandytow w kominiarkach z zielona szmata na kiju.

 • bog43

  Oceniono 5 razy 5

  " Śledczy zaplanowali m.in. przesłuchanie europosłów, .... " ---- to już dom wariatów , czy tylko jego przedsionek ?

 • tuluniu

  Oceniono 7 razy 5

  Czyli na miesiecznice mozna przyjsc ze zdjeciem pisowskich notabli na szubienicy. Bo jak z biala roza to mandat.

 • karolhenryk

  Oceniono 7 razy 5

  No cóż, jeśli ukradną ci samochód, to chyba logiczne, że najpierw należy przesłuchać producenta.

 • goldendeliceus

  Oceniono 7 razy 5

  No cóż. Faszystów chroni tzw prawo.
  Nie sądziłem, że tego doczekam.
  Byłem obiektem Rassenschau oraz naocznym świadkiem Totenmarsch.
  To faszyzm w czystej, hitlerowskiej, postaci.
  Widać, iż PiS ma wzory do naśladowania.

 • dna_low

  Oceniono 9 razy 5

  Jeśli nie będzie reakcji, to wkrótce na antypisowskich marszach będą szubienice z pisuarami.

 • Jan Ixiński

  Oceniono 9 razy 5

  Ci z pisu sami siebie będą sądzić? To ich robota, nie zareagowali, czyli pozwolili na to.

 • partia

  Oceniono 9 razy 5

  Widzę dla PiS wielką szansę którą demonstracja szubieniczna pod Korfantym stwarza. Owóż : kiedy sprawa wynikła Płaszczak powiedział sakramentalne "a PO robiła to samo". Jak zwykle. Ale kiedy Płaszczak tak mówi, albo inny zombie Strasznej Zmiany to znaczy, że za chwilę PiS zrobi coś nieskończenie bardziej paskudnego, niszczycielskiego i mocniejszego. Tak jak z TK - kiks PO unieważniony przez Trybunał w logice PiS-zobies stał się usprawiedliwieniem likwidacji sądu konstytucyjnego. Teraz reakcja na szubienice z portretami jest taka, że obrażeni i zagrożeni eurodeputowani zostaną ukarani przymusem odbycia, może niejednej, podróży do Katowic i odpowiadania na idiotyczne pytania kurvuf z prokuratury Kaczyńskiego. Brawo! Ale czemu nie więcej? Czemu nie wydać od razu nakazu aresztowania dla tej szóstki? Czemu nie przegłosować w sejmie ustawy o demonstracjach z szubienicami mówiącej o tym, ze patrioci mogą tak się bawić a zdrajcy nie? I czemu, wychodząc naprzeciw ludziom (obiecaliśmy słuchać obywateli) przynajmniej zgłosić do sejmu (może tylko do zamrażarki) ustawy poselskiej o częściowym przywróceniu kary śmierci dla zdrajców (każdy kto nie kocha starego cioty z Żoliborza jest z definicji zdrajcą) na podstawie nowej procedury. Mianowicie nasi miejscowi wielbiciele Hitlera powinni mieć prawo powieszenia każdego kogo uznają za zdrajcę i koniec. To by sie naród ucieszył. Wtedy można by i 550+ odebrać a i tak poparcie by nie spadło.

 • mat.31

  Oceniono 11 razy 5

  #dobrazmiana - prokuratura wzywa na przesłuchanie ofiary a nie sprawców... Tego nawet komuna nie wymyśliła.

 • pan.szklanka

  Oceniono 9 razy 5

  Obawiam się, że pod pretekstem "eksperymentu procesowego" zaczną stawiać szubienice i będzie trzeba z tego kraju spie...ć.

 • optymistaa43

  Oceniono 11 razy 5

  Jawnie ,bez strachu bo panstwo na to pozwala.Dobre mi wybryki,zwykle ,oficjalne bandyctwo.Przeciez to jest czas blaszczakow czy ziobrow ,ktorzy chronia bandytow.wiec po co to,wiadomo ze sa pokrzywdzeni i nalezy wdrozyc postepowanie,no chyba ze sie chce postraszyc ziobra czy innym bandyta prokuratorem popierajacym bandytow.

 • optymistaa43

  Oceniono 7 razy 5

  Dobre mi wybryki,zwykle ,oficjalne bandyctwo.Przeciez to jest czas blaszczakow czy ziobrow ,ktorzy chronia bandytow.wiec po co to,wiadomo ze sa pokrzywdzeni i nalezy wdrozyc postepowanie,no chyba ze sie chce postraszyc ziobra czy innym bandyta prokuratorem popierajacym bandytow.

 • sergw

  Oceniono 4 razy 4

  Wybryku? Wybryk mogą popełnić niesforni nastolatkowie a nie stare faszyzujące zakapiory, które wiedzą co robią. Nazywajmy rzeczy po imieniu: to jest przestępstwo

 • las1947

  Oceniono 6 razy 4

  "W tracie śledztwa prokuratorzy chcą przesłuchać eurodeputowanych. Politycy PO mają ws. status pokrzywdzonych." Na pierwszy ogień przesłuchań pójdą eurodeputowani, czy narodowcy? Oto jak prokuratorzy stoją na straży prawa. HAŃBA!!!

 • ramzes-ra

  Oceniono 3 razy 3

  Czy to kpiny czy kabaret? Zamiast dobrać się do tych którzy ewidentnie łamią prawo wieszając na szubienicach wizerunki europosłów będzie się przesłuchiwać posłów. Ludzie opamiętajcie się Kompromitacja i głupota coraz bardziej jest widoczna. Gdzie są winni wypadków samochodowych Premier i Macierewicza.Ludzie zobaczcie co się dzieje i wyciągnijcie wnioski. Co będzie jak rządzący podporządkują sobie całkowici wymiar sprawiedliwości i Sąd Najwyższy?

 • senior2244

  Oceniono 5 razy 3

  I jeszcze Tuska przesłuchajcie i go zamknijcie bo to on tą waszą bandę faszystów i nazistów namówił żeby wystawili te szubienice.

 • fakiba

  Oceniono 9 razy 3

  I tak Zero umorzy ze zwzględu na niską szkodliwość czynu

 • jqu

  Oceniono 8 razy 2

  Okradziony przez Lisa i Kota Pinokio poszedł do sądu. Wysłuchawszy go, sędzia powiedział: Temu biedakowi ukradziono pięć cekinów. Wsadźcie go do więzienia.

 • igla5858

  Oceniono 2 razy 0

  A idiotow sie nie slucha. Hi,hi

 • ryslew2061

  Oceniono 11 razy -3

  No przecie trza jejich wypytać, czy się czują pokrzywdzeni.A jeśli tak, to ostrzec, że za fałszywe zeznanie grozi kara i to niemała.

 • val_drakul

  Oceniono 6 razy -6

  Gdzie jest KORWIN???
  Znowu powinien zrobic facelifting zdrajcy

 • kawabis

  Oceniono 11 razy -9

  "Dziennikarze molestowali? Jest śledztwo prokuratury" - Interia.pl. "Warszawska Prokuratura Okręgowa wszczęła śledztwo ws. oskarżeń, które pod adresem dotychczasowego szefa portalu Wyborcza.pl Michała Wybieralskiego oraz publicysty Jakuba Dymka, który współpracował z "Krytyką Polityczną", wysunęło osiem kobiet. Chodzi o molestowanie i mobbing". Co gorsze powieszenie obrazków czy to co się działo u lewaków?

 • mariuszdd

  Oceniono 14 razy -10

  Działali zgodnie z "Polityka szczerości"
  Wedle której dziennikarze GW i Krytyki Politycznej składają seksualne propozycje .

 • pazdziernik1917

  Oceniono 14 razy -12

  Oto cała PISowska Polska - zdrajcy "poszkodowani", a protestujący przeciw zdradzie muszą się tłumaczyć.

 • zawsze888

  Oceniono 19 razy -13

  ....no to moze jeszcze raz dla przypomnienia lista zdrajcow narodowych.....Danuta Jazłowiecka, Danuta Huebner, Barbara Kudrycka, Julia Pitera, Róża Thun i Michał Boni - to parlamentarzyści, którzy głosowali za uruchomieniem wobec Polski słynnego art. 7......i za 100lat dzieci na lekcjach historii bedo sie uczyc kim byly te kanalie....

 • angelus-silesius

  Oceniono 20 razy -16

  A więc wybrykiem jest symboliczny gest wieszana portretów posłów a nie haniebne, skierowane przeciw Polsce i narodowi działania posłów?
  Nooo, jeśli tak, to musi to być dialektyka oparta o zręby myśli stalinowskiej w jej formie nieskażonej.
  Brawo Gazetka, to co piszcie nie jest wstydliwym wybrykiem szuj, które zgubiły resztę przyzwoitości lecz świętobliwą nauką postaw patriotycznych. Tyle że w wydaniu lewackim.
  Rozumiem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX