Donald Tusk odpowiada na okładkę "Sieci". Jednym zdaniem i jednym zdjęciem

Donald Tusk z humorem odpowiedział na okładkę prawicowego tygodnika "Sieci".

Donald Tusk z dwoma psami, przypominającymi owczarki niemieckie, i w brunatnej koszuli (skojarzenia z mundurami nazistowskimi nasuwają się same). Wielki tytuł: "Ujawniamy: Dlaczego Tusk szczuje na Polskę". Tak wygląda najnowsza okładka prawicowego tygodnika "Sieci". W środku dużo miejsca poświęcono krytyce szefa Rady Europejskiej. 

Wiadomość o tym, że znalazł się na okładce dotarła już do Donalda Tuska. Na Twitterze - bo tam ma w zwyczaju odnosić się krótko do bieżących spraw - pozwolił sobie na komentarz. Wrzucił zdjęcie na którym przytula psa. "Szeryf, zostaw panów w sieci..." - napisał Donald Tusk.

W 2012 roku Kancelaria Premiera świętowała Światowy Dzień Zwierząt zdradzając sekret Donalda Tuska. Właśnie to zdjęcie - z ukochanym psem Szeryfem - stało na biurku premiera

Kwaśniewscy mieli dwa wilczury, Kaczyńscy psy i koty, a Duda - fretkę. Oto polskie 'pierwsze zwierzęta' >>>

A tak wygląda okładka nowego "Sieci".

W marcu oburzenie wzbudziła okładka "Gazety Polskiej", na której znalazł się fotomontaż z Donaldem Tuskiem w mundurze przypominającym nazistowski i Angelą Merkel, którzy wysiadają z tramwaju z napisem "nur für Deutsche".

Zobacz też: Marsz Niepodległości przeszedł przez Warszawę. Polska wstaje z kolan, a politycy odstawiają klasycznego Błaszczaka [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Więcej o: