Komentarze (115)
Paweł Rabiej postawiłby pomnik Lecha Kaczyńskiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • petrucchio

  Oceniono 11 razy 9

  Jeśli wszystkim fajnym osobom postawimy pomniki, to zrobi się ciasno!

 • szczepama

  Oceniono 8 razy 8

  Też jestem fajna i znam jeszcze kilkudziesięcioro fajnych i co wszyscy zasługujemy na pomniki?

 • andrzej2310

  Oceniono 8 razy 8

  Lech był ofiarą żądzy władzy Jarosława. To przykre, że to doprowadzi go na pomnik....

 • pietro62

  Oceniono 10 razy 8

  Z pewnością był fajną osobą ale i z pewnością Nie był fajnym prezydentem ... a wszystkie fajne osoby zasługują na pomnik ... na cmentarzu!

 • supermarjan

  Oceniono 10 razy 8

  stawiać!
  z miedzi i metali ziem rzadkich.
  za 50 lat taki pomnik na zlomie moze byc wart tyle co trzy mosty przez wisle.

 • nanabun

  Oceniono 11 razy 7

  Lesio był kiepskim prezydentem - zarówno W-wy jaki Polski. No i wielka jego zasługa w uśmierceniu 95 osób (+siebie samego) w wypadku lotniczym. Więc panie Rabiej, czy warto tak się podlizywać prawicowemu elektoratowi?

 • zd46

  Oceniono 9 razy 7

  W 2005 r, w dniu wygrania wyborów prezydenckich, prezydent elekt, Lech, przed przedstawicielami światowych mediów, w świetle jupiterów i przed kamerami tv wyraża swoje "poddaństwo rodzinnemu terroryście", słowami: "panie prezesie, MELDUJĘ wykonanie zadania". Prezydentura, to zadanie, to zabawa, to rodzinna rozgrywka? Gdzie było państwo, dlaczego Polska była tak ślepa? Prezydentura "czterojajowa i dwugłowa"?

 • warturek

  Oceniono 7 razy 7

  Był fajtłapą nieogarniającym złozoności polityki. Nawet nie miał poczucia wstydu zając sobie sprawę ze swojej miałkości, bo przecież dzwonił kompromitująco do brata by podejmował za niego decyzje.

 • munaciello

  Oceniono 6 razy 6

  A argument za pomnikiem fantastyczny: był fajny.
  Taaak..., fajny, nawet brat go lubił.
  Trochę.

 • irishrem

  Oceniono 6 razy 6

  Niezłe kryterium; fajność. Tylko głupota p. Rabieja w tym przypadku, nie fajna !

 • wilbik.a

  Oceniono 6 razy 6

  Jedno tylko słowo :
  ŻENADA,
  panie Rabiej.

  W życiu juz na pana nie zagłosuję!

 • zd46

  Oceniono 12 razy 6

  Lech był osobą bezwolną, był "własnością brata", był jego "niewolnikiem" był kierowany, zniewolony i ubezwłasnowolniony. Nie mógł samowolnie podejmować żadnych decyzji, one były przypisane, przez panią matkę, braciszkowi o "naturze walca drogowego", zimnego i bezwzględnego. Braciszek, Lechowi, programował każdy krok kontrolując go przez 24 godziny na dobę. Lech był „pociągiem pod specjalnym nadzorem”, szkoda. Był dobrym człowiekiem mając „wyjątkowo złego brata”.

 • obeznany

  Oceniono 8 razy 6

  "Opozycja" która nie chce zniechęcić do sobie wyborców partii rządzącej. Jak trzeba będzie to przejmą nawet jej program. Albo się do niej od razu zapiszą.

 • munaciello

  Oceniono 5 razy 5

  Za to, jak się zachował w trakcie lotu do Smoleńska, ja bym mu nawet "małpki" nie postawił.

 • misiek12321

  Oceniono 7 razy 5

  Ja tez bym mu postawil. W koncu nie czesto zdarza sie ktos kto robi tyle milionow ludzi w ch...a

 • julietwhiskey

  Oceniono 5 razy 5

  Kiedyś poseł PO, pan Fedorowicz użalał się na losem posła Jacka Kurskiego, który został wyrzucony z PiSu i przepadł w wyborach. Fedorowicz mówił, że szkoda takiego młodego, zdolnego polityka...
  Od tego czasu już na Platformę nie głosowałem. Teraz na Nowoczesną też nie zagłosuję. Mam zresztą wrażenie, że cały Sejm to wielka sitwa.

 • halszka67

  Oceniono 5 razy 5

  Wcale nie był fajny. Wstydziliśmy się jego nieporadności i gapowatości.Niczym się nie wykazał. Jego notowania przed katastrofą były mizerne.Był sympatyczny i to wszystko. Szkoda go było dla polityki.Jego żona była fajna.

 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  Prezydentura "czterojajowa i dwugłowa" przygotowała grunt z pożywką dla grasowania po Polsce legendarnej "hydry" o wielu przerażających głowach, niosących dramat Polsce, wyniszczenie jedności narodu wraz z demokracją.
  Hydra lernejska (gr. Λερναία Ὕδρα Lernaía Hýdra, łac. Hydra Lernaea) – w mitologii greckiej potwór wyobrażany najczęściej jako wielogłowy

 • Oceniono 5 razy 5

  Rabiej wspolpracownik Masy,gangstera mordercy,macha ogonkiem do PiS,bo bedzie viceprezydentem W-wy.Nie bedzie.Po drugie zaden wyeksponowany pomnik niemocie Lechowi Kaczynskiemu sie nie nalezy.Byl tylko ofiara katastrofy.Od kiedy ofiarom stawia sie pomniki.Prezydentem byl do dupy,bo wszystko uzgadnial z kaczorem.Z Brukseli 15 razy w ciagu obrad dzwonil do braciszka co ma robic.Nie byl inteligentny,choc bez watpienia staral sie byc milym,nie tak jak kanalia braciszek,dyktator...

 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  Wszystkie stanowiska, jakie zajmował LK: „S”, minister sprawiedliwości, prezydent stolicy i prezydent RP były obejmowane na polecenie braciszka z zadaniem: "znaleźć dokumenty i inne kwity na przeciwników politycznych, wyczyszczenie archiwów z dokumentów kompromitujących całą ich rodzinę, "Balbinę", przyjaciół oraz najbliższych wiernych żołnierzy, wg kołowatej "PiS prawdy historycznej". Teraz będzie PiS wracał do spraw sądowych 20 lat do tyłu, więc JEST POTWIERDZENIE, do czego była PJK władza i co trzeba USUNĄĆ z historii prawdziwej by ją zamienić w „prawdę historyczną”. Familia PJK, „na ołtarze i pomniki”.

 • ladne_sny

  Oceniono 5 razy 5

  próba przypodobania się elektoratowi PISu skończy się raczej źle dla nowoczesnej...

 • nuclearsnake

  Oceniono 5 razy 5

  "Był prezydentem Warszawy, był prezydentem Polski, zginął jako głowa państwa w katastrofie lotniczej. Na pewno chciał sprawnego państwa. Był też poza wszystkim fajną osobą" - a to rzeczywiście wybitny człowiek z takimi osiągnięciami jak poparcie ciemnego luda, kopnięcie w kalendarz i ogólne chcenie, fajnie, gdzież ci sPiS'dziali się nie trafią?

 • 1-andrzejmucha

  Oceniono 9 razy 5

  Nie bede na pana glosowal, gdyz pomnikow Kaczynskich, byloby wiecej niz drzew w Warszawie.

 • pwiejacz

  Oceniono 7 razy 5

  Spieprzaj Dziadu...

 • tetradrachma

  Oceniono 5 razy 5

  Zobaczcie i zapamiętajcie, jaka ta wasza hołota, jest żałosna.

 • andrzej2310

  Oceniono 7 razy 5

  Pan Rabiej to były "współlokator" w akademiku min. Szczygła. A poza tym Rabiej był w 25 lat temu blisko z "Kaczyńskimi". Może by trochę opowiedział o tej znajomości?

 • neron43

  Oceniono 9 razy 5

  No cóż, Rabiej jest nie tylko fajny. Jest przede wszystkim błaznem; to z jakim nadęciem i głupkowatą miną wypowiada się o swoim kandydowaniu na wiceprezydenta Warszawy u boku drugiego pajaca Trzaskowskiego, to chyba nawet nie jest błazenada, ale czystej wody debilizm. Przecież on może kandydować na wice - prezydenta, burmistrza oraz wójta w każdym mieście i gminie w Polsce. Czekam, jak kandydat PiS-u na prezydenta Warszawy zaproponuje stanowiska wiceprezydentów zarówno Rabiejowi jak i Trzaskowskiemu a może i Petru oraz Schetynie. CYRK!!!!

 • dzidka17

  Oceniono 5 razy 5

  hmm.. Fajna to była pani Maria Kaczyńska, dzięki Niej p.prezydent miał ludzką twarz ale prezydentem był kiepskim .Jedyny plus to fakt,że nie majstrrował przy Konstytucji ,szanował trójpodział władzy ,szanował wyroki TK w przeciwieństwie do swojego brata bliźniaka . Pan Rabiej zaproszony do prawicowej gazety cóż miał powiedzieć ? Powiedział,że był fajny i to wszystko .Pan Rabiej jest człowiekiem kulturalnym w przeciwieństwie do napastliwych,gburowatych dziennikarzy prawicowych mediów.

 • milorex10

  Oceniono 7 razy 5

  Stawianie pomników politykom którzy nie zasłużyli się państwu i obywatelom to żenada. Dla L. Kaczyńskiego dodatkowym obciążeniem jest katastrofa smoleńska, w której wykazał się brakiem rozsądku ( Prezydent nie podjął jeszcze decyzji). Pan Prezes chyba czuje się winnym katastrofy smoleńskiej w jakiś sposób, gdyż w ramach zadośćuczynienia za katastrofę, chce zrobić z brata bohatera i za państwowe pieniądze "uprawia jego kult". Jednym słowem uprawiana jest prywata rodziny Kaczyńskich za państwowe pieniądze.

 • pull_up

  Oceniono 7 razy 5

  Może i był (dla niektórych) fajną osobą ale fajnym politykiem dla Polski to nie był. Był jak i jego brat szkodnikiem kończącym swoją działalność jedną wielką szkodą.

 • ryslew2061

  Oceniono 7 razy 5

  No, jak kryterium pomnikowatości ma być "fajność" to jeszcze kilka osób do upamiętnienia się znajdzie. Że "fajność" to cecha względna już nawet nie wspomnę.

 • dawno.urodzony

  Oceniono 7 razy 5

  ja mam paru fajnych kolegów...
  ja też jestem raczej fajny...

 • fakiba

  Oceniono 11 razy 5

  Znam kilka fajniejszych osób , im też postawi pomniki

 • kukunapniu

  Oceniono 4 razy 4

  Myślę że większość z Polaków nie ma problemu z pomnikiem dla Kaczyńskiego Lecha i wszystkich którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej.

  Z drugiej strony myślę też że wszyscy którzy głoszą ciągle teorie o wybuchach itp (np. Macierewicz) powinni z automatu trafiać na oddział psychiatryczny a ci co na tej katastrofie
  żerują aby kosztem społeczeństwa realizować swoje chore, w życiu nie spełnione ambicje polityczne (Kaczyński Jarosław) powinni trafić do pierdla, a przynajmniej powinni być pozbawieni wszelkich praw publicznych i nie powinni mieć emerytury większej niż minimalna krajowa.

 • dupajasi0

  Oceniono 4 razy 4

  W sumie to niegłupi pomysł żeby postawić zimnemu Lechowi pomnik. Najlepiej pomnik wyrzeźbiony z brązowego kloca. ;-)

 • kocurimysza

  Oceniono 4 razy 4

  To Fajnie Postaw SOBIE Swoj Pomniczek w ogrodzie przy domu i bedzie gicio .

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 6 razy 4

  Rabiej, Masa, kłamczor, zioberia - cała ta hałastra jest po jednych pejsach, tfu, pieniądzach.

 • loneman

  Oceniono 4 razy 4

  Argumentowanie tej checi jest zenujace bo na "fajnosc" to mozna kogos probowac zbajerowac czy zaprosic na piwo niz stawiac mu pomnik.
  Generalnie jednak pan sie cos pogubil, rozumiem wywiad w mediach nieprzychylnych by sie popromowac czy z innych dziwnych powodow ale to nie powod by szkodzic swej partii jaka juz przeszla powazna zmiane i nie potrzebuje zamieszania wsrod zwolennikow gdy okaze sie, ze rozpadnie na pare kawalkow z czego jeden jest mocno propissowski.

 • ares75

  Oceniono 10 razy 4

  Zadnych pomnikow politykom,z jakiejkolwiek partii.To urzednicy,ktorym placimy za wykonywanie swoich obowiazkow i jesli nawet ktorys wypelnial je sumiennie i sprawiedliwie to zadna zasluga.Powinno sie pietnowac tych ,ktorzy tego nie robia.Pozatym to bada cwaniakow,ktorzy pluja ci w twarz i mowia ze deszcz pada.

 • antoszek22

  Oceniono 5 razy 3

  cała opozycja ma problem z byłym prezydentem, który wynika tak naprawdę ze strachu przed pislamistami i ich łatwością manipulowania pojęciami patriotyzm w walce politycznej.
  Trzeba zacząć od zaprzestania nazywania tego być może miłego dla rodziny człowieka -świętej pamięci.
  Nikt nikogo zmarłego ze znanych osób tak nie nazywa a człowiek zamieszany w śmierć 96 ludzi i narodową traumę tym bardziej na to nie zasługuje .
  To jest odwracanie pojęć tak jak nazwa partii pislamistów
  Kiedy polityk opozycji zaczyna od świętej pamięci to dalej nie ma już żadnego pola manewru na racjonalną dyskusję o braku osiągnięć świętego.
  Osobiście znam kilku ludzi którzy ratowali życie innym wiele razy z narażeniem własnego więc ta dyskusja o świętym który się przyłożył do tylu osobistych tragedii powoduje, że mnie szlag trafia .

  A jedną z przyczyn szaleństwa bliźniaka jest w pewnym sensie całkiem świadome ryzyko jakie dla partii podjąl były prezydent.
  Istnieje wywiad w którym otwarcie mówił, że warto zginąc w samolocie ryzykując lądowanie w trudnych warunkach dla ojczyzny.

 • acoristis

  Oceniono 5 razy 3

  Uważam, że trzeba im pozwolić stawiać pomniki: ile chcą i gdzie chcą. Zmieniać nazwy ulic, placów, budynków. Wprowadzać złe prawo. W końcu to wszystko musi piep..nąć, im szybciej tym lepiej. A ludzie, zwłaszcza ci, co głosowali na Psychopatów i Socjalistów nie obudzą się, dopóki na każdym kroku nie zauważą, że szaleństwo rozlało się wszędzie i zaczyna dotykać bezpośrednio ich. Trudno, Polacy mają wielkie doświadczenie w niszczeniu własnego państwa i samozagładzie - dziś kontynuujemy najlepsze tradycje w tym względzie (to sarkazm!). Na szczęście mamy też trochę doświadczenia w odbudowywaniu - może i tym razem się uda?

 • gangut

  Oceniono 3 razy 3

  A niech stawiają. Byle za swoje pieniądze, nie za publiczne, i na prywatnej działce, nie miejskiej.

 • jo1952

  Oceniono 11 razy 3

  Pomnik za "fajność"?Za nieudane sprawowanie urzędu?

 • kris0104

  Oceniono 7 razy 3

  Rabiej - i ty byc polityk??!!!

 • bog43

  Oceniono 2 razy 2

  jestem za Nowoczesną , ale zapytam , kto tego " gońca po papierosy " wypycha na w-ce prezydenta ?

 • rozterka47

  Oceniono 2 razy 2

  człowiekiem może i byl fajnym , ale Prezydentem słabym

 • francek4

  Oceniono 2 razy 2

  rabiej już masz ksywę " PAPIER TOALETOWY PARTII PIS-du " ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX