Wiceminister otwierał posterunek. Za nim szedł asystent z parasolem. "Księżniczka Zieliński"

Wiceminister MSWiA odwiedził Wydminy koło Giżycka. Miał otworzyć posterunek policji. Na Twitterze śmiech. "Trzeba było postawić słupki i policjanta z drogówki bo przechodzi osoba nie mogąca unieść parasola."

Jarosław Zieliński, wiceminister MSWiA, w poniedziałek odwiedził miasteczko Wydminy, aby otworzyć reaktywowany posterunek i wręczyć odznaczenia policjantom. Uwagę internautów przykuło jednak zdjęcie fotoreportera "Gazety Olsztyńskiej".

Na fotografii widzimy wiceministra Zielińskiego, za który podąża osoba trzymająca parasol. Przejście dla pieszych odgrodzone jest pachołkami, a nad wszystkim czuwa obstawa w postaci policjanta drogówki.

"Trzeba było postawić słupki przed przejściem dla pieszych i postawić policjanta z drogówki bo przechodzi osoba nie mogąca unieść parasola" - śmiał się jeden z użytkowników Twittera.

Kto inny postanowił zestawić zdjęcie wiceministra z królową Elżbietą II, która sama nosi własny parasol. "Księżniczka Zieliński i królowa Elżbieta" - podpisano Tweeta.

Furorę robią też zdjęcia mieszkańców miasteczka, którzy chcieli na własne oczy zobaczyć wiceministra Zielińskiego.

- Tam gdzie posterunki zostały odtworzone mieszkańcy czują się bezpiecznie. Policjanci muszą dbać o bezpieczeństwo i temu służy program przywracania posterunków – powiedział wiceminister Jarosław Zieliński w trakcie otwarcia posterunku policji.

Więcej o:
Komentarze (162)
Wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński odwiedził Wydminy. Na Twitterze żarty
Zaloguj się
 • niezalany

  Oceniono 46 razy 40

  ludzie, nie zastanawia was aż takie nasycenie ewidentnymi durniami w pisie ... co na to statystyka, socjologia i inne ważne nauki?

 • krzywelustro

  Oceniono 33 razy 31

  Lektyka się gdzieś zawieruszyła, czy baldachim nad nią przeciekał?

 • czarnyminio

  Oceniono 30 razy 28

  Nadzwyczajna kasta,podlaski chłopek a nadyma się jak półpanek z Tycikiszek.

 • tojasz

  Oceniono 25 razy 23

  Janiołów na kuniach nie było?

 • remo29

  Oceniono 26 razy 22

  Karol Krawczyk - tramwajarz, który został ministrem.

 • krzywelustro

  Oceniono 22 razy 20

  Pan wiceminister wydymał Wydminy bezdyskusyjnie detronizując Wąchock.

 • krynolinka

  Oceniono 29 razy 19

  I tak dziwne, że samodzielnie się porusza. Może czas na poważną zmianę i niech go podwładni noszą żeby bucików sobie nie ufajdał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX