Na ten pasek czekaliśmy. Chwilę to trwało, ale TVP Info wreszcie skomentowała przyjazd Tuska

TVP Info przyzwyczaiła nas, że paski wyświetlane widzom stacji przedstawiają rzeczywistość w - delikatnie mówiąc - nieco innym świetle. Dlatego nie mogliśmy się doczekać, aż zobaczymy, co dziennikarze wymyślą tym razem.

Szef Rady Europejskiej weźmie udział w obchodach 11 listopada w Warszawie - Donald Tusk po raz pierwszy przyjął zaproszenie na Święto Niepodległości od prezydenta.

Ta wiadomość zelektryzowała media, ale na informację ze strony TVP Info przyszło nam czekać stosunkowo długo. Ale w końcu pojawił się upragniony pasek - jego autorzy nie zawiedli:

TVP Info o wizycie Tuska w PolsceTVP Info o wizycie Tuska w Polsce Fot. Gazeta.pl

Donald Tusk pojawi się w Warszawie w sobotę i spędzi w stolicy kilka godzin. Później wróci do Brukseli. Informację na ten temat potwierdził Polskiemu Radiu Paweł Graś, współpracownik przewodniczącego Rady Europejskiej. Jak dodał, Tusk zwrócił się o możliwość złożenia wieńca na Grobie Nieznanego Żołnierza. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Szef Rady Europejskiej nie jest jedynym politykiem, który dostał zaproszenie od Andrzeja Dudy - wystosowano je do wszystkich byłych prezydentów i premierów.

Telewizja jeszcze publiczna? Te paski TVP Info i 'Wiadomości' budzą najgorsze skojarzenia >>>

Więcej o:
Komentarze (385)
Donald Tusk na obchodach 11 listopada. Na ten pasek TVP Info czekaliśmy
Zaloguj się
 • crotalus1

  Oceniono 148 razy 138

  Sku...syny i tyle. Goebbels to przy nich subtelny intelektualista. Nie rozliczył się z afer? To co Ziobro robi od ponad 2 lat? Chroni go?

 • justas32

  Oceniono 107 razy 103

  Zagłosuję wyłącznie na partię która po wyborach zlikwiduje TVP - i zostawi tylko jeden tani kanał informacyjny ...

 • puuchatek

  Oceniono 100 razy 96

  Urban był s…synem i kanalią, ale był inteligentny i profesjonalny - wiedział, gdzie są granice śmieszności, za którymi propaganda przestaje działać.

  Jacek Kur…ski jest kanalią - i tu jego podobieństwo do Urbana się kończy.

 • def11

  Oceniono 95 razy 93

  i na to idzie następny miliard złotych z naszych podatków, w normalnym kraju prokurator, w państwie PiS telewizja publiczna

 • cleryka

  Oceniono 79 razy 77

  PiSowskie afery będziemy tym razem rozliczać,nie podarujemy wam tak,jak Tusk podarował, przebaczył...lub zapomniał.Polacy nie zapomną tym razem.

 • kemor234

  Oceniono 63 razy 63

  Godzinę temu napisałem, komentując przyjazd Premiera.
  "Mało czasu zostało na wymyślenie jak dokopać Panu Premierowi Tuskowi. Ale od czego mają Kurskiego. Już sobie wyobrażam te "relacje".
  Oj, będzie się działo".
  Długo,nie trwało ...

 • remo29

  Oceniono 47 razy 47

  Siedziały głąby przez godzinę, gapili się w podłogę jak to podać, bo wszyscy już podali, a oni w czarnej dupie... A mogli napisać "nakradł, uciekł, teraz wraca śmiać się Polakom w oczy".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX