Na ten pasek czekaliśmy. Chwilę to trwało, ale TVP Info wreszcie skomentowała przyjazd Tuska

TVP Info przyzwyczaiła nas, że paski wyświetlane widzom stacji przedstawiają rzeczywistość w - delikatnie mówiąc - nieco innym świetle. Dlatego nie mogliśmy się doczekać, aż zobaczymy, co dziennikarze wymyślą tym razem.

Szef Rady Europejskiej weźmie udział w obchodach 11 listopada w Warszawie - Donald Tusk po raz pierwszy przyjął zaproszenie na Święto Niepodległości od prezydenta.

Ta wiadomość zelektryzowała media, ale na informację ze strony TVP Info przyszło nam czekać stosunkowo długo. Ale w końcu pojawił się upragniony pasek - jego autorzy nie zawiedli:

TVP Info o wizycie Tuska w PolsceTVP Info o wizycie Tuska w Polsce Fot. Gazeta.pl

Donald Tusk pojawi się w Warszawie w sobotę i spędzi w stolicy kilka godzin. Później wróci do Brukseli. Informację na ten temat potwierdził Polskiemu Radiu Paweł Graś, współpracownik przewodniczącego Rady Europejskiej. Jak dodał, Tusk zwrócił się o możliwość złożenia wieńca na Grobie Nieznanego Żołnierza. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Szef Rady Europejskiej nie jest jedynym politykiem, który dostał zaproszenie od Andrzeja Dudy - wystosowano je do wszystkich byłych prezydentów i premierów.

Telewizja jeszcze publiczna? Te paski TVP Info i 'Wiadomości' budzą najgorsze skojarzenia >>>

Więcej o: