Komentarze (78)
Zdzisław Krasnodębski o wizycie w TVP Info
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • marywil2012

  Oceniono 5 razy 5

  "ja na razie decyzji nie zmieniam". co oni mają w pisie z tym brakiem poczucia własnej wartości? CO za na razie? Jaką ma wartość taego typu sformułowanie, jeśli nie jestem cały czas bardzo obrażony i starajcie się, bo będę dalej strzelał focha". Cały pis jawi mi się jako banda nieudaczników, którzy nie mogą sobie znaleźć miejsca postanowili zatruwać życie innym. Bo jak inaczej nazwać tę potrzebę wiecznego pouczania i zgrywania zbawicieli narodu.

 • antekpociecha

  Oceniono 7 razy 5

  Jak słysze dobra zmiana to przypomina mi się stary kawał
  Dziadek leżał chory i co noc szczał w łóżku(nie było wówczas pieluch), rodzina na pytanie co z dziadkiem, odpowiadała że bez zmian i że przydałaby się jakaś zmiana, aż od pewnego dnia dziadek nie tylko szczał ale i walił kupę w łóżku i wówczas wszyscy stwierdzili że nastąpiła zmiana. Dobra?

 • matylda1001

  Oceniono 9 razy 5

  "Nie mogę pozwalać sobie na takie straty czasu. Co prawda redakcja przeprosiła mnie za to, że nie weszliśmy na antenę, ale ja na razie decyzji nie zmieniam"

  Stratą czasu to jest oglądanie pisiej propagandy.

 • almagus

  Oceniono 8 razy 4

  Ogólnopolskie przyssanie wolskie.

  Bezpartyjnemu praca
  się nie opłaca.
  Może żreć ośmiorniczki.
  Partia ma wszędzie wtyczki.
  Bezmózgie macek ssawki.
  Prezes ma łeb na sprawki.
  Przyssie się, dusi, dziobie.
  Mętna sepia przy żłobie.
  Ramion przybywa wiele.
  Najwięcej przy kościele.
  Modlitwa obłudnika.
  Bezmózga ssawka wtyka.
  Szkielety przez wyssanie.
  I „dobra zmiana” w planie.

  2017-10-17 almagus

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  Na zdjęciu krasna gęba wyszła.
  Przypadek?

 • crotalus1

  Oceniono 4 razy 4

  No faktycznie to jest powód, żeby nie chodzić do TVPiS...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 4

  To prefesór fizjologii społecznej czy czegoś na kształt?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  Co z tego, że "Krasnogębski", PiS.dzielec jak każdy z nich.
  Każdy z nich może też być krasnogębski, byle mu dobrze ryja sklepać. Będzie miał wtedy krasną gębę.
  No raczej!

 • spam_box

  Oceniono 8 razy 4

  Pedognom z Żoliborza naprostuje psychikę.

 • cezar85

  Oceniono 3 razy 3

  Wielka mi strata

  przecież prowadzący i goście pięć razy powtarzali co myśli pan profesor

 • stanislaw.sk

  Oceniono 3 razy 3

  ...ale dlaczego p. kraśno dębowski, pana teksty do muzyki Kukiza w stylu *jak ja was ik***y i przeciwnicy pisu nienaiwdzę" to hit waszej partyjnej listy przebojów?

 • srv14

  Oceniono 5 razy 3

  "Jest członkiem Rady Programowej PiS" i jak tu się nie bac biorąc pod uwagę ,że to nie możliwe aby to co wyprawiają potrzebowało jakiegokolwiek programu. Przesłanie jest proste TKM a pózniej się zobaczy jak już rozdrapiemy wszystko .Zawsze można wznowic jakieś postępowanie przeciw Donaldowi. Bo już teraz twierdzą - to będzie musiała byc wina Tuska

 • maxym9

  Oceniono 3 razy 3

  Jakoś tak nie ciekawym, co Pan Krasnodębski miałby do powiedzenia bo jego poglądy które uważam za chore są raczej znane. Poza tym publicznej nie oglądam wcale. Jeśli mnie pamięć nie myli w dawnych latach był taki tygodnik studencki Politechnik i tam Pan Krasnodębski pisał świetne felietony umieszczane na ostatniej stronie. A jeśli się mylę proszę mnie sprostować

 • optymistaa43

  Oceniono 5 razy 3

  Prof.zdaje sobie sprawe w jakie PiSowskie g.....no wdepnal i przy pierwszej okazji dal to publicznie do zrozumienia ze wie jakim to bylo bledem.Mysle ze w jego slady( aby przywrocic prestiz temu tytulowi ) wstapia inni profesorowie i wystapia z tego politycznie zaklamanego ,skazonego nepotyzmem ,misiewiczowskim kolesiostwem PiSowskiego bagna.

 • walkirrr

  Oceniono 7 razy 3

  ego dziadzia zostało naruszone oj oj oj pękła purchawka i rozlała swój smród

 • stanislaw.sk

  Oceniono 2 razy 2

  Proponuję dołączenie do eurobojkotu eurobełkota, którego jedynym zajęciem jest wstawianie swoich komentarzy na każdy temat...

 • typowynazista

  Oceniono 2 razy 2

  A ja człowieka tak po ludzku rozumiem. Też mnie wku...a, jak przychodzę na umówione spotkanie a tam ni ch... nie ma człowieka.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 8 razy 2

  Faktycznie strata czasu to byłaby wtedy gdybyśmy musieli słuchać dyrdymałów rodem z Nowogrodzkuej tego PiSiego niudacvzbija i szkodnika. Więcej strat czasu tutaj nie widzę gdyż jazda chwila "pracy" tego pana to ogromne szkody. Lepiej zatem jeśli zostanie on w stanie bezczynności.

 • yuo7leo9

  Oceniono 1 raz 1

  I co się tu podniecać? Jeszcze jeden pisowiec, który jak i PAD Duda dba o swoje delikatne i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo duże ego. Nawiasem mówiąc, Krasnodębski zupełnie co innego mówi jako wykładowca Freie Universitat, a co innego jako europoseł PIS. takie rozdwojenie jaźni :)

 • tad-tad

  Oceniono 1 raz 1

  Krasnodębski bardzo się starał, gdy trzeba było na listy się dostać, ale nawet u średnio przwoitego człowieka , częste przebywanie w mediach , o posmaku i zapachu szamba, budzi odruch wymiotny, i tak się zdarzyło temu polskiemu patriocie , który pół życia spędził na wygnaniu w paskudnym miejscu. ale zrobił to z wielkiej miłości ojczyzny. Jestem pewien że zamiłowanie do przebywania w rezimowych mediach, powróci. Bo niedogodność jest znaczna , ale 40 z kawałkiem , jest nie do pogardzenia a wiadomo że pieniądze unijne, nie przesiąkną zapachem TV Narodowej, i co najważniejsze To , bóg Honor i ojczyzna, jest świetnym pretekstem, by sie sku...ć. wszak Pecunia non olet, choć powinny.

 • grey-sky

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie, skończcie z tą propagandą. To już nudne.
  Wiadomo czym jest TVP. Kogo chcecie przekonać? Czytają was przekonani, miłośnicy TVP czytają jakichś gości niedzielnych gazetę wolska lub coś podobnego.
  Zamiast codziennych informacji o propagandzistach podłej zmiany, pokonajcie ich pisząc ciekawe artykuły, zapraszając do rozmów mądrych ludzi.

 • megaxs

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo dla tego dziada. (dziad, bo jednak z PISu)

 • stanislaw.sk

  Oceniono 3 razy 1

  ...to jest początek ucieczki szczurów z tonącej łajby m/s "kaczor"

 • anjay0811

  Oceniono 1 raz 1

  i o profesorze głośniej niż gdyby dostał się na antenę :-)

 • koperchytla

  Oceniono 2 razy 0

  Można sobie wyobrazić taki scenariusz: Sobotni wieczór, obok w pokoju dziewczyna stygnie, a on czeka na wejście. Co za strata czasu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX