Prezes PiS w "Sieciach" pyta: "Czy prezydent jest z nami?". I mówi o przyszłości Szydło

W poniedziałkowym wydaniu tygodnika "Sieci" ukaże się wywiad z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Polityk ma odnieść się w rozmowie m.in. do reformy sądownictwa i ewentualnych zmian w rządzie.

"Czy prezydent jest z nami?" - to pytanie stawiane przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego znajdzie się na okładce poniedziałkowego wydania tygodnika "Sieci". Wywiad z politykiem przeprowadzony przez Jacka Karnowskiego dotyczy m.in. roli prezydenta Andrzeja Dudy, reformy sądownictwa i zmian w rządzie.

- W listopadzie dokonamy oceny całego rządu i wówczas zapadną decyzje. Ale na razie, patrząc na ogólne wyniki, mogę powiedzieć: jest dobrze - mówi Jarosław Kaczyński.

- Sondaże rzeczywiście są dobre. Bo gospodarka szybko się rozwija, dotrzymujemy przyrzeczeń, w wielu miejscach sytuacja się poprawia. Ale podtrzymuję to, co mówiłem w czasach, gdy nasze wyniki były gorsze: do sondaży nie należy przywiązywać nadmiernej wagi - twierdzi prezes PiS. Jak dodaje, partia "cieszy się" z najnowszych sondaży, ale zdaje sobie sprawę, że najważniejsze są wyniki wyborów.

-  Dziś z badań opinii publicznej wynika, że wygralibyśmy wybory z dużą łatwością, ale to nie oznacza, że jeśli będziemy popełniali błędy, jeśli nie będziemy ciężko pracowali, a jedynie „w polu leżeli”, to na pewno wygramy. Może być różnie. Warto o tym przypominać, bo są w naszej partii ludzie, którzy uważają, że jest dobrze i będzie już zawsze dobrze. To niebezpieczne myślenie - podkreśla.

Sondaż: PiS na czele

Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie prowadzi w nowym, opublikowanym w piątek sondażu Instytutu Badań Pollster dla se.pl oraz Nowej TV. Partia rządząca utrzymuje wysokie poparcie - oddanie głosu na nią deklaruje aż 36 proc. badanych. Platforma Obywatelska mogłaby liczyć na 23 proc. głosów. 

Dwa kolejne ugrupowania opozycyjne - Kukiz'15 i Nowoczesna - zdobyłyby odpowiednio 11 i 10 proc. głosów. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Komentarze (125)
Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim w tygodniku "Sieci". Prezes PiS pyta: Czy prezydent jest z nami?
Zaloguj się
 • pis-na-wode_fotomontaz

  Oceniono 32 razy 26

  Symbolem "dotrzymywania przyrzeczeń" przez PiS jest KWOTA 8 TYS. ZŁ. WOLNA OD OPODATKOWANIA !. Przypominam: w ciągu pierwszych 100 dni rządu PiS zostanie wprowadzona kwota 8 tys. zł DLA WSZYSTKICH PODATNIKÓW !. Stan aktualny: po 2 latach rządów "pislamskiego dżihadu" ma być wprowadzona owa kwota tylko dla ludzi żyjących w skrajnej nędzy !.Ale już dla zarabiających pensję mimnimalną NIC SIĘ NIE ZMIENI !. I to jest ta ŚCIEMA KACZYSTOWSKIEJ KŁAMLIWEJ PROPAGANDY I GRUSZKI NA WIERZBIE !

 • krynolinka

  Oceniono 32 razy 24

  Trzeba było się panie prezesie nie chować za plecami pana Dudy to by nie było dziś problemu. Prezydentura była do wzięcia. Ale jak się wystawia dublera ..to się później ma "pytania".

 • polakadam

  Oceniono 30 razy 20

  Dla polityków powinien być obowiazkowy wiek emerytalny. Żeby takie stetryczałe sfrustrowane dziady jak kwakacz nie judziły i nie obrażały ludzi.

 • miszogun

  Oceniono 24 razy 18

  Duda jest tylko dronem Jarosława. Może na chwilę lekko zboczyć z wiatrem, ale pilot sprowadzi go na "właściwą" drogę.

 • kociewiak999

  Oceniono 22 razy 16

  ..prezydent ma byc z nami obywatelami a nie z PIS-em,panie prezesie J.Kaczynski !! ma stac na strazy demokracji , Konstytucji i polskiej armi !!!! areszta razem z nim a nie dzielic na naszych i ,,gorszy sort ,,

 • dziadwawelski

  Oceniono 22 razy 16

  Ale dwuznaczność ! Oczywiście, że prezydent Leszek kaczyński jest z nami bo za zamordowanie 95 osób jego duch błąka się to tu to tam ;-))) Cięgle te smoleńsko wódczane tematy se w modzie ;-) Kiedy ten siwiutki złodziejaszek dołączy do brata te bzdury wreszcie się skończą ;-)))

 • tyfus.wolski

  Oceniono 14 razy 14

  Tak, z wami jest.
  Z Polakami niestety nie.

 • siekier35

  Oceniono 20 razy 14

  sąsiad po mózgotrzepie ma podobne zdanie
  patrzę z nadzieją w przyszłość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX