"Błyskotliwy żart" gwiazdy TVP ze Staniszkis. Komentarze: "gimbaza pseudodziennikarska"

Prof. Jadwiga Staniszkis padła ofiarą poczucia humoru gwiazdy TVP. Ziemowit Kossakowski w prostacki sposób wytknął wiek kobiety. Wszystko przez zdjęcie z Piotrem Misiło z Nowoczesnej.

"Francuska miłość – polski Macron (Misiło) i jego Brigitte (Jadwiga)" - napisał na Twitterze Ziemowit Kossakowski, dziennikarz TVP zatrudniony w 2016 roku. Znany był wcześniej z prowadzenia bloga oraz politycznych prowokacji.

Zamieścił na Twitterze zdjęcie prof. Staniszkis i posła Misiło z "żartobliwym" podpisem. Komentarz oczywiście odnosił się do sporej różnicy wieku między prezydentem Francji a jego żoną. 

Kossakowski wytknął także, że "córka prof. Staniszkis działa w Nowoczesnej". Joanna Staniszkis startowała w ostatnich wyborach, jednak mandatu poselskiego nie otrzymała.

Jednostronne rozbawienie

Pod postem szybko zaczęły się pojawiać komentarze, jednak niekoniecznie doceniono poczucie humoru Kossakowskiego. "Człowiek może wyjść z gimnazjum, ale gimnazjum z niektórych nie wychodzi. Gimbaza pseudodziennikarska" - napisał jeden z komentujących.

Po jakimś czasie Kossakowski zreflektował się. Usunął "żartobliwy" wpis i napisał: "Faktycznie komentarz z mojej strony zbyt dosadny. Przepraszam panią profesor Staniszkis i Sz.P posła Misiło. Pozdrawiam serdecznie". 

Skandale tygodnia: w Żaganiu okradli armię USA, europoseł zjadł tort młodego Wałęsy [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Więcej o: