Poseł PiS mówił, że jedzie do przyjaciół, którym umiera matka. Teraz chwali się takimi zdjęciami

Poseł Dominik Tarczyński nie daje o sobie zapomnieć - nawet na urlopie. Tym razem polityk PiS postanowił się pochwalić, jak razem z partnerką wypoczywają. I zrobił to za pomocą dość odważnych zdjęć.

Kilka dni temu Tarczyński ogłosił na Twitterze, że wybiera się od Miami, by właśnie tam "naładować baterie do codziennej walki". Kiedy niektórzy wytknęli mu wówczas podróż niemiecką Lufthansą zamiast polskim LOT-em, poseł PiS w mocnych słowach odpowiedział: "Lecę odwiedzić przyjaciół, których matka umiera. Zamknąć gęby pozerzy".

Później amerykańskie Miami w opowieści posła nagle zamieniło się w Baku, czyli stolicę Azerbejdżanu. "Dziś Baku, droga Pani redaktor, a pojutrze kto wie. Prześlę intrygujące zdjęcia. Życzy sobie pani stopę?" - napisał do jednej z dziennikarek na Twitterze.

Nie trzeba było długo czekać, aż Tarczyński spełni swoją obietnicę i zamieści w sieci kolejne zdjęcia, jak sam zapowiedział, "intrygujące". Tym razem główną bohaterką najnowszego wpisu jest jego partnerka Agnieszka Migoń, która na trzech z czterech fotografii pozuje w samym stroju kąpielowym.

"Takich temperatur nigdy na wakacjach nie mieliśmy! 42 stopnie! To wspaniały czas i chcemy się z Wami nim podzielić! Moja Aga '72 w formie" - napisał poseł PiS.

"Chwalić to się musi ktoś, kto ma kompleksy"

Zdjęcia zamieszczone przez Tarczyńskiego wywołały na Twitterze żywą dyskusję. "No no, gratulacje drugiej połowy". "Proszę pozdrowić piękną żonę ode mnie" - czytamy w komentarzach, których poseł PiS nie pozostawia bez odpowiedzi. "Sam sobie gratuluję", "Skromnie, ale razem... to najważniejsze" - przekonuje Tarczyński.

Nie zabrakło też jednak krytycznych opinii pod jego adresem. "Ja bym się publicznie żoną w bikini nie chwalił. To kwestia gustu i smaku" - zwrócił uwagę pan Krzysztof. Tarczyński i na to miał gotową odpowiedź: "Chwalić to się musi ktoś, kto ma kompleksy. Ja dzielę się radością życia. Od lat. Żoną nie w bikini, a w worku pokutnym można się chwalić?".

Jeszcze inni wracają do poruszonego przez niego wcześniej wątku, jakoby wybierał się do "przyjaciół, którym umiera matka". "Widać - różnie ludzie podchodzą do śmierci" - kwituje jedna z komentujących.

Tarczyński kolejny raz budzi emocje

Dominik Tarczyński został wybrany do Sejmu po raz pierwszy w 2015 roku. Od tamtej pory "zasłynął" m.in. swoją wypowiedzią skierowaną do byłego prezydenta Lecha Wałęsy. "Bolek mówi przez media do posła na Sejm RP, że ‘wyrwie mnie z korzeniami’. Zapraszam cię na solo, bydlaku” - pisał wówczas na Twitterze. Za wpis przeprosił dopiero pod wpływem krytyki.

Tarczyński jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. W sieci zamieszczał swoje zdjęcia z egzotycznych podróży, luksusowego basenu (ze słynną już stopą) czy ubrany w warte kilka tysięcy złotych futro z jenota. W przeszłości był też asystentem egzorcysty, o czym opowiadał kilka lat temu w telewizji. Nakręcił o tym nawet własny film dokumentalny.

Poseł PiS w tureckiej TV: "Nie strzelamy do ludzi jak PO" >>>

Więcej o: