Korespondent TVP w Berlinie straszy polityków "celą plus". "Na jesieni będzie gorąco"

Tym jednym wpisem Cezary Gmyz wywołał na Twitterze niemałe poruszenie. Korespondent TVP w Berlinie twierdzi, że jesienią w świecie polityki "będzie gorąco". Nie zdradził, co dokładnie ma na myśli. Zwolennicy rządu głośno wyrażali swoje zadowolenie tą informacją.

Tajemniczy wpis znalazł się na Twitterze Gmyza we wtorek późnym wieczorem. "Niebawem będzie gorąco. Chlebowski nie jest ostatnim, który się pocił jesienią. #Cela+" - napisał berliński korespondent TVP.

Do tweeta załączył jednocześnie trzy zdjęcia ze słynnej konferencji prasowej Zbigniewa Chlebowskiego, który w latach 2007-2009 był szefem klubu parlamentarnego PO. Podczas wspomnianego spotkania z dziennikarzami polityk tłumaczył się z opublikowanych stenogramów jego rozmów z biznesmenami. Niedługo potem na stałe pożegnał się z polityką - i Platformą - w wyniku tzw. afery hazardowej.

Gmyz zamieścił swój wpis zaledwie kilka dni po tym, jak TVP Info opublikowała - już po raz kolejny - taśmy dotyczące podsłuchanych rozmów polityków Platformy Obywatelskiej.

TVP cały dzień lansowała nowe "taśmy prawdy". A co na to Platforma? "Pozdro z grilla" >>>

"Cela+? Daj Boże", "pierwszeństwo należy się pani Kopacz"

Pod wpisem Gmyza pojawiło się wiele komentarzy osób, będących zwolennikami rządu PiS. Byli oni wyraźnie zadowoleni z sugestii we wpisie korespondenta TVP.

"Tchnął Pan we mnie optymizm przed snem", "u mnie tylko nadzieja", "nie mogę się doczekać" - to tylko niektóre komentarze. Niektóre osoby były wręcz zniecierpliwione tym, że opozycja jeszcze nie siedzi w więzieniach. "Oby,strasznie długo to trwa", "dobrze jest po marzyć,bo jak na razie mijają dwa lata i nic, cicho" - czytamy w komentarzach pod wpisem Gmyza.

Komentujący wpis licytowali się o to, jakiego polityka PO chcieliby pierwszego widzieć za kratami. "Pierwszą chcę widzieć Hannę Gronkiewicz-Waltz", "o nie - pierwszeństwo należy się pani Kopacz. Bezwzględnie" - pisali.

Niemiecki wysłannik

Cezary Gmyz - za sprawą "dobrej zmiany" w mediach narodowych - jest od 2016 roku korespondentem TVP w Berlinie. Od tamtej pory zdążył już zaistnieć dzięki kilku wpadkom.

Jedna z nich miała miejsce, kiedy Gmyz relacjonował wydarzenia po zamachu na berliński jarmark świąteczny. "Podczas programu na żywo Gmyz z papierosem w ustach zagadywał świadka wydarzeń, mamrocząc i bełkocąc" - pisze "Deutsche Welle". Inna wpadka dotyczyła zmanipulowanego zdjęcia z niemieckiego placu zabaw, które Gmyz potraktował jako prawdziwe.

Oto poziom korespondenta Telewizji Polskiej. Kolejny wulgarny wpis Cezarego Gmyza >>>

Tak chorego pytania w TVP jeszcze nie było. "To była moja ostatnia wizyta"

Więcej o:
Komentarze (193)
Cezary Gmyz na Twitterze: Jesienią będzie gorąco
Zaloguj się
 • za.czwartym.kalafiorem.w.lewo

  Oceniono 51 razy 45

  Przy jego facjacie tzw. migranci wygrzewający się w Berlinie wokół fontann faktycznie wyglądają na lekarzy i techników rakietowych.

 • grenlandzki-opos

  Oceniono 40 razy 32

  Wiarygodność tego kaczystowskiego aparatczyka jest zerowa. Z litości nazywają go dziennikarzem.

 • polakadam

  Oceniono 34 razy 28

  Niemcy powinni insekta gmyza wywalić ze swojego kraju. On nie jest korespondentem tylko pisim propagandzistą.

 • kotprezesa

  Oceniono 31 razy 25

  Facet w Wawie znany był z tego, że nie trzeźwieje często...
  W Berlinie ciągle nachlany.

 • corvelinho

  Oceniono 28 razy 22

  Na litość boską! Jadłem właśnie lunch i wtedy na głównej GW pokazaliście fotkę Gmyza. Teraz mnie mdli..
  Możecie fotek tej kupy łajna nie pokazywać, proszę..

 • jagi.pk

  Oceniono 29 razy 19

  O której jesieni mówimy, bo pisobolszewicy z naczelnikiem na czele mówią o tym od lat:)) Prawicowe szambo medialne ciągle pisało o jakiś układach, teoriach spiskowych i jakoś nic z tego nie wynikło. Ale ciemny lud ma codzienną porcję igrzysk:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX