Tymczasem w telewizji braci Karnowskich Karnowski rozmawiał z Karnowskim

Zapewnienie kompletu gości to zwykła bolączka producentów programów telewizyjnych. Twórcy prawicowej telewizji wPolsce.pl wybrnęli z tego dylematu w nietypowy sposób.

Wtorkowy program "Na żywo" w telewizji internetowej braci Karnowskich trwał ponad 3 godziny. Wśród gości znaleźli się Krystyna Pawłowicz czy radny PiS z Poznania, Szymon Szynkowski vel Sęk. 

- Za chwilę przyjdzie do mnie jeszcze jeden gość. Kto to? Niespodzianka - zapowiedział na koniec Michał Karnowski.

I po chwili przedstawił widzom swojego brata, Jacka Karnowskiego. - Czasem w redakcji jesteśmy razem i wtedy odbywają się narady strategiczne i taktyczne, i jedną z nich odbędziemy tutaj - stwierdził.

Po czym bracia przeszli do rozważania, czy Krystyna Pawłowicz powinna wytoczyć proces Jurkowi Owsiakowi. Później omawiali weta prezydenta Dudy. Rozmowa toczyła się płynnie, różnicy zdań między Karnowskim a Karnowskim nie było. Na koniec bracia zgodzili się co do tego, że Marzena Paczuska sprawdza się na stanowisku szefowej "Wiadomości" TVP

Złośliwymi komentarzami na Twitterze pod swoim adresem, które pojawiły się po programie, bracia Karnowscy najwyraźniej się nie przejęli. - Skoro format Michał Karnowski, Jacek Karnowski się podoba, to będziemy rozwijali na wPolsce.pl - odciął się krytykom Jacek Karnowski.

wPolsce.pl czyli nowa telewizja internetowa

Telewizja internetowa wPolsce.pl wystartowała niedawno - w czerwcu. Na start przygotowano m.in. rozmowę z premier Beatą Szydło. Programy można oglądać na żywo. 

"Od kilku lat Grupa Medialna Fratria realizuje z powodzeniem tę strategię - tworząc media, które w nowoczesny sposób przekazują opinie konserwatywnego środowiska dziennikarzy i publicystów. (...) Teraz czas na wPolsce.pl - to nowa inicjatywa Grupy Medialnej Fratria. (...) Telewizja internetowa, dzięki której będziemy jeszcze bliżej Was i spraw, które poruszają Polaków" - czytamy w komunikacie Karnowskich na stronie nowego medium.

Rozmowę Karnowskiego z Karnowskim możecie obejrzeć tutaj >>>

Donald Tusk na przesłuchaniu w prokuraturze. Doszło do spięcia z dziennikarzem TVP

Więcej o: