Komentarze (350)
TVP i nowe taśmy prawdy. Sikorski, Krawiec, Giertych i Nowak
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • spyderman2

  Oceniono 12 razy 10

  taśmy na których nic nie ma, które ruskie dały swojemu agentowi antoniemu. lepsza jest taśma na której jarek w ostatniej rozmowie kazał lechowi lądować za wszelką cene. tą taśmą ruskie trzymają za pysk "balbine" kałczyńskiego i Polskę zarazem

 • year68

  Oceniono 11 razy 9

  Jest to kolejny dzień wypuszczania takich niusów. Ciekawe co chcą przykryć? Smoleńsk już się wypalił, próbują z pomnikami, nie wypaliło. Kolejna bomba odszkodowania od Niemiec, też bez entuzjazmu. To teraz kolejna sensacja, odgrzewany kotlet taśmy, też wyszło słabo. Co będzie kolejnym hitem? Bo jak na razie te wszystkie nie działają panie prezesie...

 • spyderman2

  Oceniono 10 razy 8

  pisiorki szykują uchwałę że to kałczyński przeskoczył płot a wałęsa spał do południa :))) ksiązki historii już wydrukowane i zmiana programowa w szkołach czeka na zatwierdzenie

 • kaszpir2

  Oceniono 10 razy 8

  No dobra , a kiedy będa taśmy z wypowiedziamu polityków z PIS ?
  Bo chyba tylko idiota myśli że są nagrania tylko polityków z PO , jak w tej knajpie jedli , pil politycy z wszystkich partii ..

  Czyzby PIS zapłaciło wiecej za taśmy niz PO ???

 • komercyjny02

  Oceniono 10 razy 8

  Ponad dwa lata temu zaprzyjaźnione rosyjskie służby dostarczyły PiS-iakom te nagrania od "Sowy & Przyjaciół". PiS-iaki do dziś się tymi archiwaliami brandzlują.
  I jeszcze wiele, wiele razy będą nam sprzedawać te "nowe, nigdy dotąd nie publikowane" sensacje sprzed lat.

 • Feliks Ix

  Oceniono 9 razy 7

  Gniazdo politrukow z TVPiS Info bombarduje naród niuami jak za czasow Dzierźynskiego

 • xsawer

  Oceniono 9 razy 7

  Podsłuchy i Szpiclowanie

 • salsolo.4

  Oceniono 9 razy 7

  PiSSsowieci brandzlują się ploteczkami kto komu przygadał, a o łapówce dla dobrozmianowego wiceradziwiła cicho sza. Jedyne 60 mln za ustawkę z przepisami!!! Na wiosnę podał się do dymisji, rzekomo, ze "względów osobistych". Te "względy osobiste" to chyba szukanie kraju, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycji. Są nagrania i chyba są dużo ciekawsze niż ploteczki rodem z magla.

  h ttp://ww w.nowa.tv/wszystko-o/teraz-ja,5/16/

 • 55kris

  Oceniono 7 razy 7

  To taka Wirtualna Rzeczywistość wg Monty Katchora i jego przydupasów

 • monodeluxe

  Oceniono 9 razy 7

  Dlaczego Holecka nie wyjaśni idiotom - wyborcom PiSu że nagrywani byli wyłącznie politycy jedynej partii?

 • maaac

  Oceniono 21 razy 7

  Poopieram tezę, że najwyraźniej PiS już nic nie ma na PO skoro takim byle czymś próbują podgrzewać atmosferę.

  PO zrobiło to co powinno wykpiło cała sytuację. Tylko trolle PiSowskie się onanizują całą sprawą jakby doszło do jakiegoś skandalu i coś ujawniono.

  Nawet fakt, że PiS ma UBeckie zwyczaje i nie wstydzi się do sięgania po tak niskie chwyty jak nagrania z restauracji z luźnej prywatnej gadki nikogo już nie dziwi. Po wariackim ataku Prezesa i braku reakcji zarówno partyjnych kolegów jak i władz Sejmu (czyli partyjnych kolegów) na to szaleństwo i chamstwo co może jeszcze zdziwić?

 • acototak

  Oceniono 6 razy 6

  Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że "taśmy prawdy" powstały na zlecenie PiS-u?
  Bez nielegalnych działań nie mieliby szans w wyborach.

 • kantrzyn

  Oceniono 6 razy 6

  Jedyne czego się dowiedziałem z tych taśm to, że niektórzy z polityków i vipów używają wulgarnego języka. A ostatnia wiadomość to SZOK, Schetyna nie ma charyzmy! Cały świat jest zszokowany tą wiadomością.

 • 1210berta

  Oceniono 8 razy 6

  Nie ogladam w ogole TVPIUSD....E, ale slyszalam tak piate przez dzisiate, jak bredza na temat tych tasm -nic nie zaczacych wszystkie przydupasy pisd.....ow,bo .Tak sie sklada ,,ze brat bardziej popiera wlasnie ta DOJNA ZMIANE-JA NIE wiec mimo woli slyszalam, ilez tam bylo wypowiedzi, glupich tlumaczen poszczegolnych osob, tak jakby ci podsluchiwani rozmawiali o jakims zamach czy Bog wie czym ,a tu ponadawali cos na innych ,w dodatku nic nie znaczacych ,WIECIE CO PRZEZYLAM JUZ TROCHE PRL TEZ, ALE TAKICH BREDNI, TEKIEJ NIENAWISC ,TAKIEJ GLUPOTY REDAKTOROW JEDNEJ SLUSZNEJ PARTI NIE SLYSZALAM, DZIENNIKARZYNY,WYPOWIADAJACY SIE TO JAKAS NIEDOROZWINIETA MASA-BO JAK MOZNA SIE Z TAKICH GLUPOT CIESZYC,ZE DOLOZYLI PO

 • margoked

  Oceniono 8 razy 6

  a kogo obchodzi latem 2017, co 4 lata temu przy wódce mówił Sikorski o Schetynie? To jak z Pudelka, sezon ogórkowy w polityce?

 • hunkyyankee

  Oceniono 6 razy 6

  Prawnik doradzał w sprawie rozliczenia podatkowego? Prznajświętrza Panienko, Matko Bosko Latynosko! Toż to zaraz koniec świata będzie jak nic!

 • Stan Majewski

  Oceniono 12 razy 6

  Pani kochana. CNN dzisiaj nadała program p latach 90-tych i żona Sikorskiego tam też była. Tak ta Żydówka. Zabrać się do roboty plucia jadem i to już !!!

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 6 razy 6

  PiSlamabad już w panice podsłuchami prywatnych rozmów o niczym sie podnieca. To już jest koniec.

 • Atanazy Bazakbal

  Oceniono 8 razy 6

  problem w tym, że za rządów Tuska nikt nie masakrował Puszczy, nie zaorał sądów, nie zlikwidował Trybunału Konstytucyjnego..... W związku z tym nie było o czym pisać

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 8 razy 6

  PO już za te taśmy zapłaciła wysoki rachunek -przegrała wybory. Ośmiorniczki robią się coraz bardziej nieświeże. Nie dość, że często podgrzewane to aż kilkuletnie. Budzi się po nich "absmak" I mdłości.
  Ale najważniejsze, że KC PIS ich używa jak mu się grunt pali pod nogami, żeby odwrócić uwagę. Chyba NIKT JUŻ nie ma wątpliwości kto stoi i zlecił (?) aferę taśmową? Czemu taśmy wypłynęły w najgorętszym momencie wojny na Ukrainie jak Polska wyraźnie ją poparłai pomagała? Czy to zlecenie z Kremla, żeby zająć Polaków wtedy wewnętrznymi rozgrywkami? Kto ukierunkowuje KC PIS na podział i rozwalanie Polski i UE?
  A na marginesie: kto nie obgaduje znajomych pod wpływem % na ploteczkach?

 • noel1

  Oceniono 8 razy 6

  Coś niesamowitego, że normalny człowiek nie związany z żadną partią polityczną nie może oglądać wiadomości państwowej telewizji publicznej. Tak jakby na taśmach z podsłuchu świat się zaczynał i się kończył,zaraz trzeba przełączyć kanał.

 • starczypl

  Oceniono 16 razy 6

  w sumie brakowało w polandii TV dla debilków... jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości,kto stał za podsłuchami i spreparował "taśmy" prawdy - wystarczy teraz obserwować, jak je teraz eksploatuje :) ruska agentura wiedziała komu je przekazać

 • 7ogamihcra

  Oceniono 14 razy 6

  Czy na prawdę ważne jest jakieś odgrzewane kompletnie nieistotne nagranie ?.
  Czy ma to jakiekolwiek znaczenie w sytuacji, kiedy to pisia banda przestępczych szubrawców i krzywoprzysięzców łamie bezczelnie i z pełną świadomością Konstytucję Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, rozwalając państwo ? Czy pisowski zamach stanu na konstytucyjny ustrój Rzeczpospolitej nie jest przypadkiem ważniejszym i nieporównywalnie bardziej karygodnym przestępstwem ? Myślę, że jest.

 • xandx

  Oceniono 18 razy 6

  ciekawe co jeszcze faszyści pokażą ze strachu...... z daleka widać jak się boją i już srają w majty ze strachu...... a latarnie i producenci sznura już na nich czekają.....

 • kris0104

  Oceniono 7 razy 5

  szmatlawa TVPisda

 • Feliks Ix

  Oceniono 7 razy 5

  Gniazdo politrukow z TVPiS Info bombarduje naród niuami jak za czasow Dzierźynskiego w ZSRR bolszewicy NKWD. I to robią byli koledzy, "opozycjoniści"- czy tak miało być??? Bóg honor ojczyzna? - szatana jeszcze nikt nie nawrócił, talibów nie trzeba szukać na b.wschodzie, mamy ich tu na miejscu w Polsce nawet w.TVPiS.

 • titta

  Oceniono 7 razy 5

  Jakies watpliwosci kto i po co to nagral?

 • kristina2121

  Oceniono 7 razy 5

  HAHAHA.Teraz w PEELU , sa tasmy prawdy a kiedys w PERELU byla prawda czasu i prawda ekranu ,ten sam rodzaj prawd objawionych przez czerwonych.

 • zelenyles

  Oceniono 9 razy 5

  czerwona TVPIS to narzędzie do prześladowania POLAKÓW i rozsiewania totalnych kłamstw wygodnych dla rządzących !

 • bronek176

  Oceniono 7 razy 5

  Redakcja TVP info cały bożą niedzielę budowało kulturę agresji, pogardy dla telewizji narodowej.
  Czy w tej TVP nie ma kogoś mądrego?

 • demetria11

  Oceniono 7 razy 5

  Łomajgod! Paliwa zabrakło i pisowska propaganda odgrzewa archaiczne kotlety?

 • blackie1609

  Oceniono 11 razy 5

  PiSlamskie służby bolszewickie już nie wiedzą co wymyślać. Ciekawe, że ich agenci znajdują tylko taśmy na innych. Coś źle się dzieje w pislandii, zachowują się jakby mieli pełne portki. Ostatnia szalona reakcja prezesa tylko to potwierdza.

 • liberau

  Oceniono 11 razy 5

  Wygląda na to, że opłacani przez PiS spin-doctorzy i PR-owcy popili się przez weekend i sieroty z TVP zostały same, usiłując na własną rękę spreparować jakiś kit. Jak patrzę na te nadgorliwe wysiłki reżimowej gadzinówki to zastanawiam się czy oni bardziej gardzą widzami, czy swymi politycznymi mocodawcami, usiłując sprzedać im kit o swojej lojalności i zaangażowaniu o jakości porównywalnej z tym, co serwują widzom... Kaczyński chyba tego nie kupuje?

 • kuba161048

  Oceniono 9 razy 5

  Małostkowość, nicość, prymitywizm to taka drobna charakterystyka pis-głupa.

 • miro26.56

  Oceniono 7 razy 5

  a skąd pisowski reżim ma taśmy- bo sam je nagrywał.!!!!Podli bolszewicy.!!!!!

 • junk92508

  Oceniono 7 razy 5

  Za to ten od zdradzieckich mord mówiący won do posłanki Rzeczpospolitej to szczyt oglądu i kultury...

  Ulubiona taktyka PiS - złodziej krzyczy łapać zlodzieja!

 • ul32

  Oceniono 9 razy 5

  PiS mocno się boi że sięga po takie "rewelacje". Z drugiej strony im szybciej Schetyna zrozumie, że nikogo do zwyciestwa nie poprowadzi tym lepiej. A TVPIS... Stalinowska propaganda kelnerów partyjnych i tyle.

 • rggg

  Oceniono 19 razy 5

  TVPiS i tyle...

 • hdtvpolska

  Oceniono 17 razy 5

  Teraz boję się zamówić GOLONKę z wody, bo Ziobro nagrywa.

 • hdtvpolska

  Oceniono 17 razy 5

  Podsłuchy na zamówienie PiS działają znakomicie.
  Powstaje pytanie: dlaczego PO (TUSK) nie ma własnych nagrań z knajackimi rozmowami kolesiów PiS ? Zapewniam, że są jeszcze ciekawsze. Pewnie wyjdą za rok (2018). Czekamy ...

 • pissklamie

  Oceniono 21 razy 5

  KurPiSzja w służbie kaczego reżimu kim un kaczor.

  Dlaczego pan zero udostępnia ku...zji materiały prokuratury?

 • palo_ma1

  Oceniono 8 razy 4

  Kupa śmiechu. Testowanie wytrzymałości elektoratu PiSiorstwa na obrażanie ich inteligencji.

 • habib78

  Oceniono 8 razy 4

  Ale zbieg okoliczności. Że też zawsze pojawiają się nowe taśmy jak PiS ma problemy wizerunkowe:).

 • steven1968

  Oceniono 8 razy 4

  Wyobrażacie sobie nagranie Kaczyńskiego ze swoimi nadwornymi sługusami ?! Nagrywać i ujawniać ! To dopiero byłyby cyrki ! Pokazane nagrania , to takie normalne Polaków rozmowy przy wódce - w miarę kulturalne ! Posłuchajcie jak rozmawiają biesiadnicy na grillach działkowych ! Tam to dopiero są jaja !!!!

 • xegar

  Oceniono 4 razy 4

  Niech ktoś się ulituje i tą Holecką u siebie zatrudni. Kobieta musi kredyty pospłacać, a gdy będzie dalej w tym Dzienniku pracować i odczytywać te wszystkie rzeczy, to ktoś w końcu nie wytrzyma i ją ogoli na łyso.

 • kamil-t

  Oceniono 8 razy 4

  A posłanka Mucha śpiewała. A Kayah nazywa się naprawdę Szczot.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 6 razy 4

  PISokomuchy myślą ze te ich brednie kogoś interesują. Oderwanie od rzeczywistości PISokomunistycznych durni jest pełne. Nawet nie zauważa co ich ugodzi.

 • wikal

  Oceniono 4 razy 4

  Ja też w knajpie z koleżankami opowiadam różne rzeczy, czasem nawet jakaś panienka nam się wymksnie. Może tvp pis kupi ode mnie nagrania? Potrzebuję kasy, bo mały remont robię. Jak nie lubię Schetyny, tym razem skomentował jak trzeba. Telewizja publiczna zamieniła się w do publiczny, w którym zamiast seksu cał dzień serwują pogaduchy kilku podpitych gości, którzy nawet nie są klientami tegoż domu. Żałosne. I kto to ogląda w niedzielę, gdy pogoda taka piękna?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX