Kukiz straszy PO. "Modlić się za Kaczyńskiego, bo gdybym ja miał władzę siedzielibyście w Sztumie"

Paweł Kukiz w bardzo emocjonalnym wpisie odpowiedział, dlaczego nie brał udziału w ulicznych protestach przeciwko sądowej rewolucji PiS. I zapowiedział, pod jakim warunkiem on sam pójdzie demonstrować.

Lider Kukiz'15 na wstępie swojego facebookowego wpisu wytłumaczył, dlaczego on i politycy jego ruchu nie poparli ostatnich protestów przeciwko zmianom w sądownictwie. "Wyszliście na ulice by bronić układu, zostawić wszystko "po staremu", zostawić SWOJE sądy, które zagwarantują Wam "niezawisłość"" - napisał Kukiz, zwracając się do polityków opozycji.

Trudno jest dziś wytłumaczyć ludziom biorącym udział w protestach, że choć MAJĄ RACJĘ sprzeciwiając się ustawie dającej Ziobrze pozycję niewyobrażalną w państwie demokratycznym, to jednocześnie swoimi protestami budują Wam drogę do powrotu do władzy i opowiadają się za pozostawieniem starych "porządków"

- dodał. "Modlić się codziennie za Kaczyńskiego powinniście, bo gdybym to ja miał władzę, to [Sławomirowi] Nowakowi w życiu nie udałoby się uciec na Ukrainę a wielu z Was byłoby już w Sztumie" - napisał Paweł Kukiz [w Sztumie znajduje się słynny zakład karny przeznaczony dla recydywistów - red.].

"Nie zmarnujcie wakacji Platformiarze, bo za dwa miesiące Prezydent podpisze uporządkowaną już ustawę cywilizującą sądy odbierając Wam tym samym ostatnią nadzieję na bezkarność i "polityczne" (czytaj "jumackie") plany" - zapowiedział Kukiz.

I podał powód, dla którego on sam pójdzie demonstrować - jeśli zostanie "tak jak było".  "[Wtedy] wyjdę na ulice i będę na niej aż do tej pory póki wielu z Was nie zobaczę za kratami. Choćbym sam miał do puszki trafić". "Dobrego Dnia, maderowcy u Sowy pasione" - zakończył swój wpis.

Radny rozsmarował mężczyźnie pizzę na głowie. Poczuł się sprowokowany, dziś żałuje i przeprasza

Więcej o:
Komentarze (868)
Kukiz straszy PO. "Modlić się za Kaczyńskiego, bo gdybym ja miał władzę siedzielibyście w Sztumie"
Zaloguj się
 • white_lake

  Oceniono 220 razy 186

  obecność tego czegoś w polityce to jakieś gigantyczne nieporozumienie,
  po prostu dramat

 • fred_die

  Oceniono 138 razy 122

  Panie Kukiz niczym dobrym jest zamiana maffi sądowniczej na sektę. Prawo należy stanowić dobre na lata a nie dla jednorazowego zysku politycznego, dlatego społeczeństwo się zbuntowało. Ale pan jako głupi katol tego nie zrozumie.

 • morenowa38

  Oceniono 133 razy 105

  Pawełek gra dziś w zespole "KUKIZ I SKINHEADZI" i na ulice wyjdzie tylko w kordonie chroniących go młodych łysych głąbów z Ruchu Narodowego czy innego ONR-u. Rozumek mu wyparował tuż po utracie włosów- co zwiastował już 20-parę lat temu Big Cyc... :)

 • julia.gewitter

  Oceniono 114 razy 98

  Taaaakkk. Ty porwiesz ludzi na ulice. Tez masz chora glowe czlowieku. Tylko gadacie jacy to jestescie antysystemowi, a jak trzeba bylo powalczyc o weto, to nie zrobiliscie nic. partnerem do rozmowy nie jestescie zadnym. Glosy oddane na Kukiza to glosy zmarnowane. Ale fajnie brac za nic niemala kase.

 • radon13

  Oceniono 97 razy 83

  Niech Kukiz nauczy sie czytać i się dowie co się dzieje w Turcji. Tam tez był taki popieracz Erdogana , który poparł jego restrykcje wobec opozycji - Kilicdaroglu, Potem zaczeli tak szybko wsadzac że popieracze tez trafili do wiezienia za pisanie prawdy i teraz w ich obronie się marsze organizuje . I tych tez wsadzą . To są bolszewicy i ich popieranie jest szczytem debilizmu.

 • cezar85

  Oceniono 109 razy 81

  haha

  pis robi większe przekręty, ale jakoś kukiz ich nie wsadza za kraty

  kolejny cymbał walczący z duchami przeszłości... bo tak bezpieczniej

 • dave1919

  Oceniono 93 razy 75

  .

  CO ZA OBRZYDLIWY TYP

  .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX