Goście tłumnie wyszli z TVP Info w trakcie programu. "Idziemy protestować w obronie sądownictwa"

Niespodziewany zwrot akcji w programie "Młodzież kontra" w TVP Info. Już na samym początku studio opuściła grupa młodych ludowców. Ale najpierw ich przedstawiciel powiedział szczerze, co myślą o telewizji publicznej.
Standardy w telewizji publicznej osiągnęły skandaliczne dno

- mówił Miłosz Motyka, Forum Młodych Ludowców. - Telewizja publiczna jest w tej chwili telewizją partyjną. My też nie chcemy, żeby polskie sądy stały się czymś pod butem Jarosława Kaczyńskiego, dlatego teraz chcielibyśmy podziękować za współpracę - dodał. I zakończył: - Idziemy wspólnie z milionami Polaków protestować w obronie niezależnego sądownictwa.

Po czym on grupa jego kolegów i koleżanek wstali. Rozległy się brawa.

- Ja mogę tylko powiedzieć tyle: szkoda, że odbieracie sobie sami głos. Pozwalamy wam mówić co chcecie i kiedy chcecie - oponował prowadzący Sławomir Mokrzycki.

- To są właśnie standardy demokracji w wykonaniu opozycji. Sami eliminują się z działalności społecznej. Dzisiaj postkomuna w Polsce zanika i oni tego się boją, dlatego dzisiaj nawet z tego studia uciekają - pospieszył z komentarzem inny uczestnik programu.

Poparł go przedstawiciel Ruchu Narodowego. - Pora na nowe alternatywy. Dajmy czas młodym, którzy są nieskazitelni innymi starymi ustrojami. Dlatego zajmujemy tutaj ich miejsce - stwierdził

ZOBACZ TEŻ: "Ta ustawa jest procedowania w trybie pendolino"

Więcej o:
Komentarze (271)
Goście tłumnie wyszli z TVP Info w trakcie programu. "Idziemy protestować w obronie sądownictwa"
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 75 razy 47

  Brawo Młodzież :) nie dajcie sie ogłupić TVP. Cieszy mnie to, ze młodzież w końcu sie obudziła. Tak trzymac !

 • szcz9

  Oceniono 75 razy 43

  TVP 1 właśnie zmieniła program na dzisiejszy wieczór. O godz. 20 pokaże "Komornika" Feliksa Falka z Andrzejem Chyrą. Widocznie bardzo chcieli znaleźć na dziś film pokazujący patologię w wymiarze sprawiedliwości i nawet im nie przeszkadza, że Falk i Chyra popierają dziś opozycję.

 • szaja25

  Oceniono 59 razy 39

  "Dzisiaj postkomuna w Polsce zanika i oni tego się boją, dlatego dzisiaj nawet z tego studia uciekają - pospieszył z komentarzem inny uczestnik program"
  ---------------------------------------------------------------------------------------------
  Ci ,którzy zostali w studio, mają dość mocno wyprane mózgi, jaka postkomuna? Młodzi ludzie, którzy znają postkomunę z opowiadań, nawet nie swoich rodziców, bo ile lat mogą mieć rodzice? Jak była komuna to rodzice byli dziećmi jeszcze, ale Jaro dał przekaz "trza" pluć.

 • stray

  Oceniono 57 razy 37

  "Pozwalamy wam mówić co chcecie i kiedy chcecie"
  Dziękujemy wam, miłościwie panujący ludzcy panowie!

 • boshary

  Oceniono 57 razy 33

  Mokrzycki, łaskawca pozwala nam mówić. My mówimy zamilcz. Młodzi ludzie pokazali temu kmiotowi plecy, brawo.

 • maxthebrindle

  Oceniono 56 razy 28

  '- To są właśnie standardy demokracji w wykonaniu opozycji. Sami eliminują się z działalności społecznej.'
  Nie. To jest PROTEST. Po co ci młodzi ludzie maja siedzieć w studio i robić za dowód na pluralizmu w TVPiS, skoro za chwile ta właśnie TVPiS pokaże tych ludzi na demonstracji i podpisze ich jako esbeków czy obrońców pedofili. Bo wtedy tych młodych w studio TVP Info czy Wiadomości już nie będzie, nie będą mogli stanąć za Ziemcem czy innym funkcjonariuszem PiS i powiedzieć: hej, koleś, kłamiesz! Ja protestuję, a nie jestem z SB ani nie bronię pedofili, w przeciwieństwie do pana Piotrowicza!
  To wlaśnie wtedy dzieje się manipulacja, to właśnie wtedy TVP klamie. Robienie programów, w których udaje się debatę i ktoóre trafiają do niszowego widza - jest tylko uwiarygadnianiem tuby propagandowej rządu: patrzcie, pozwalamy mowić opozycji, więc jesteśmy bezstronni! Jak piszemy na pasku, że protestują esbecy i pedofile - to TEŻ jest prawda!
  Słusznie, że wyszli... Nie mieli wyjścia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX