TVP Info przekroczyło granice ohydnej propagandy. Tak, oni naprawdę wypuścili taki pasek

Gdy zobaczyliśmy ten screen z TVP Info, nie mogliśmy uwierzyć, że to autentyk. Ale te słowa naprawdę pojawiły się na pasku.

Od dłuższego czasu zbieramy najbardziej absurdalne paski z TVP Info. Jednak belka, którą wyświetlono wczoraj wieczorem w czasie programu "Nie da się ukryć" przebiła wszystko, co dotąd widzieliśmy.

"Obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu przeciw reformie sądownictwa" - takie zdanie pojawiło się na dole ekranu. O kogo chodzi? Wyjaśniła to niezastąpiona Ewa Bugała:

Twarzami sprzeciwu wobec sądownictwa są nawet ci, którzy publicznie poniżali ofiary przestępstw. Aktorka Dorota Stalińska broniła ściganego za pedofilię Romana Polańskiego, twierdząc, że nastolatki same pchają się do łóżek. Dziennikarz Jacek Żakowski wspierał zaś zalegającego z alimentami Mateusza Kijowskiego.

Przytoczonych wypowiedzi Stalińskiej i Żakowskiego nie sposób bronić. Jednak sprowadzanie demonstracji przeciw zamachowi na niezależność sądów (nazywanego przez TVP Info "reformą sądownictwa") do protestu "obrońców pedofilów i alimenciarzy" to nie tylko obrzydliwa manipulacja.

To obraza dla wszystkich, którzy w niedzielę zebrali się pod Sejmem i Sądem Najwyższym. Ludzi, którym niekoniecznie po drodze z poglądami osób, które przemawiały ze sceny - Stalińskiej, Żakowskiego, Petru czy Balcerowicza, ale którzy wyszli protestować przeciw łamaniu standardów demokracji.

Więcej o:
Komentarze (363)
TVP Info przekroczyło granice ohydnej propagandy. Tak, oni naprawdę wypuścili taki pasek
Zaloguj się
 • holidays_in_cambodia

  Oceniono 76 razy 52

  Obrzydliwe. W następnych wyborach oddam głos na opcję która w programie będzie mieć zapis o rozliczeniu kryminalnym sitwy PiS.

 • fakiba

  Oceniono 56 razy 38

  Jednak w stanie wojennym telewizja nie posuwała się do takiego zakłamania i propagandy jak teraz , Kurski popełni każde świństwo żeby tylko na stołku się utrzymać

 • grenlandzki-opos

  Oceniono 59 razy 35

  Ile ona dostaje w tej TVP? w 2-3 lata musi zarobić na całe życie, bo pracy to już raczej nie znajdzie.

 • rozterka47

  Oceniono 49 razy 29

  hahaha, to się nazywa odwracanie kota ogonem , to nie Piotrowicz popieral umorzenie sprawy księdza pedofila z Tylawy , ależ skąd !
  to nie kosciół ukrywał swoich licznych pedofili , przenosząc ich z parafii na parafię , to nie piskatolicy bronili pedofili sutannowych na wszelkich możliwych forach
  hahahahahaha

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 38 razy 22

  Oddam głos na każdego, kto obieca, że PiS zostanie rozwiązany, zdelegalizowany, a Ci PiSowscy bandyci osadzeni w więzieniach.

 • lukamipisze

  Oceniono 40 razy 20

  "Obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu przeciw reformie sądownictwa"

  Nie bardzo rozumiem, przecież obrońcy pedofilów to jest PIS, przecież oni bronią tych pedofilów w czarnych sukienkach.
  O co tu chodzi?
  TVP juz tak bardzo zabrneła w swoją głupotę ze nawet jadą po pisowcach ??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX