Komentarze (79)
KE nie uwierzyła w kornika. Polska pozwana do unijnego Trybunału ws. Puszczy Białowieskiej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Artur P.

  Oceniono 9 razy 1

  im wiecej KE bedzie sie rzucac tym gorzej..

 • robert.kwi

  Oceniono 17 razy 1

  Czyli w roli ekspertów od lasów i puszczy wypowiedzą się sędziowie? ;)
  A to nasza jest jeszcze puszcza czy już nie nasza?
  Ok, taki żart, mam nadzieję, że puszczę uda się ocalić i znajdą się osoby obiektywne aby ją chronić a nie tylko pyszczyć na siebie nawzajem i tego nam wszystkim życzę. Chciałbym poczytać opinie niezależnych apolitycznych ekspertów od środowiska a nie albo szyszko albo jakiś inny wiariak. Darz Bór!!!

 • Maciej Dorczuk

  0

  Najlepiej pojechać do Bavari I zobaczyć tysiące uschniętych świerków. Bo zapomnieli ich wyciąć.

 • Andrzej Chromy

  Oceniono 4 razy 0

  Ten stary osinum osinorum powinien stanac przed sadem !! Do pierdla takiego min srodowiska albo na robory przymusowe !! Dziadyga ! A ten knoor JK nic nie reaguje !!

 • Leszek Krajewski

  Oceniono 12 razy 0

  Niech Szyszko,mądrzy leśnicy pilarze i drwale oddają pieniądze z pensji którą zarobili w czsie niszczenia Puszczy Białowieskiej.

 • eeeep1

  Oceniono 5 razy -1

  Kornika widzą z kosmosu

 • Aro W

  Oceniono 9 razy -1

  Szyszko i cała PiSdokracja muszą siedzieć!!

 • Fortunat Zwolinski

  Oceniono 5 razy -1

  zabrac wsiowym chamom DOPLATY
  szybko przestana sluchac zlodziejskiego KOSCIOLA
  i idacego sladami WERMACHTU
  FASZYSTOWSKIEGO PIS-u......

 • pietrix79

  Oceniono 13 razy -1

  PiS sprytnie nie dąży wprost do wyjścia z UE. Robią tylko tyle, żeby UE sama nas wykluczyła. Najpierw UE będzie próbować karać rząd, ale to nic nie da. Jak miarka się przebierze, będzie wyrzucenie z UE. A PiS wszystkim wytłumaczy, że zła UE chciała nam mówić jak się rządzić w swoim kraju. Na to rząd Polski nie może pozwolić dlatego opuszczamy UE bez żalu... Zobaczycie sami...

 • ad2009

  Oceniono 11 razy -1

  Możecie Szyszce skoczyć na nasionko..
  Za nim sa mysliwi i leśnicy polscy oraz cały kosciól, czyniacy sobie Szyszke poddanym...

 • remo29

  Oceniono 13 razy -1

  Już widzę polską odpowiedź:
  - To nie są nasi drwale. Takie piły można kupić w każdym niemieckim markecie.

 • zoltar666

  Oceniono 9 razy -1

  skorumpowany dziad, towarzysz Szyszko, za duże pieniądze sprzedał puszcze na wycinkę. On się śmieje nam w twarz, spoglądając na stan swego konta. A my za to zapłacimy

 • tumaxer

  Oceniono 8 razy -2

  A w twardych danych z inwentaryzacji będzie, że od wycinki ilość drzew w puszczy wzrosła a ilość siedlisk pozostała niezmieniona.

 • spluwa-orginal

  Oceniono 12 razy -2

  " Komisja Europejska pozywa Polskę do unijnego Trybunału Sprawiedliwości "...
  Jak sie kaczor wkoorwi ,to nocnym glosowaniem ,pod przewodnictwem Piotrowicza , wam ten Trybunal w stado baranow zamieni .

 • kniazwitold

  Oceniono 5 razy -3

  Trzeba nie mieć mózgu tylko vegańską paszę zamiast mózgu, żeby nie zauważyć ponad 800 tysięcy zabitych przez kornika i vegebandytów drzew.

 • konigin

  Oceniono 13 razy -5

  Eko, wegekolesie z Eurokolchozu znowu chca ograniczyc nasza polskowsc i wolnosc. Jarek, wychodzimy. ZBiR czeka.

 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 10 razy -8

  Społeczności sąsiadujące z Puszczą Białowieską, mieszkańcy gmin, na terenie których się znajduje jak i mieszkańcy innych gmin sąsiadujących z Parkami Narodowymi zdecydowanie nie życzą sobie poszerzania ich granic. Pokazywano to wielokrotnie także organizując społeczne protesty przeciw Parkom Narodowym. Pamiętacie np. demonstracje organizowane pod dyrekcją Karkonoskiego Parku Narodowego w Szklarskiej Porębie?! Polityka Parków Narodowych, ich dyrekcji czy rad naukowych, zachowanie pracowników Parków Narodowych - izolowanych i odrzucanych w lokalnych społecznościach, pozwalających sobie na ekscesy jak np. były dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego - przegradzający trasę narciarską - zawsze uderzała w interesy i prawa mieszkańców gmin z nimi sąsiadujących. Szyszko robi prostą rzecz. Dba o interesy mieszkańców gmin otaczających Białowieski Park Narodowy. Dba tak jak sobie tego życzą. Takie traktowanie interesów i idei powiększenia Białowieskiego Parku Narodowego wynika z faktu, iż Parki Narodowe nie zdobyły serc i umysłów sąsiadów a wręcz odwrotnie - doprowadziły do poczucia opresji, wyzucia z praw i odrzucenia jako tworu wrogiego i obcego. Parki Narodowe pracowały na taką sytuację kilkadziesiąt lat. Teraz zbierają owoce swej polityki wobec otoczenia. Nie sądzę, by kampania ekologów i tym podobnych osób czyli raczej marginesu w kwestii opinii, na dodatek - wywodzącego się z miast - ocaliła Parki Narodowe przed gniewem mieszkańców gmin na terenie, których istnieją.
  Białowieski Park Narodowy, który tak bardzo chciał poszerzyć swe granice wbrew zdecydowanej opinii mieszkańców gmin sąsiednich a teraz po wycince nie będzie miał na to argumentów to początek "wyrównywania rachunków" lokalnych społeczności z Parkami Narodowymi. Początek zabezpieczania swych interesów przed nimi!

 • 1pirat2

  Oceniono 12 razy -10

  KE chce wstrzymać wycinkę suchych świerków, chroniąc tym samym naturalne siędlisko kornika.

 • Jerzy Kołodziej

  Oceniono 14 razy -14

  I znow jakas komisja w Brukseli! To juz sa szczyty technokracji w spektaklu live. Odpowiedzialne za ochrone srodowiska wladze krajowe maja byc mniej wiarygodne niz kilku urzednikow z Brukseli, ktorzy prawdopodobnie nie wiedza gdzie ta puszcza jest, nie mowiac o tym, ze nigdy tam nie byli.
  Czyzby zdesperowani federacyjni politycy z Brukseli sa tak zle notowani, ze ratuja sie....uciekajac do lasu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX