Wulgarny wpis posła PO o Kaczyńskim i miesięcznicy. Szybko musiał się kajać

"Mój ostatni wpis za ostry" - przyznał poseł PO Arkadiusz Myrcha po tym, jak dziennikarze i politycy skrytykowali go za wpis o Jarosławie Kaczyńskim na Twitterze.

Poseł Arkadiusz Myrcha krótko przed manifestacją przeciwników miesięcznic smoleńskich zamieścił na Twitterze zdjęcie z pl. Zamkowego i krótki komentarz.

"Stojąc jak co miesiąc na taborecie, Prezes będzie dochodził. Na oczach swoich fanów. Bardziej rock'n'roll niż akt religijny" - napisał parlamentarzysta z PO.

Taki komentarz wobec Jarosława Kaczyńskiego spotkał się z krytyką na Twitterze, m.in. dziennikarzy i polityków różnych opcji. "Dorośnijcie", "bardzo niski poziom", "wstyd", "poziom rady uczniowskiej w podstawówce" - komentowali pod wpisem dziennikarze.

"Mój ostatni wpis za ostry, nie chciałem nikogo urazić. Oddaje emocje, jednocześnie nawiązując do wygłaszanych tam słów" - napisał później Myrcha. Jednak wcześniejszego wpisu nie usunął. 

Poseł od znikającego serduszka WOŚP

Poseł Myrcha zasłynął w mediach w styczniu. Kiedy grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w głównym wydaniu "Wiadomości" poświęcono jej dokładnie 14 sekund.

W innym materiale wypowiadał się poseł Arkadiusz Myrcha. Jak zauważył na Twitterze Piotr Witwicki, z kurtki parlamentarzysty zniknęło orkiestrowe serduszko. Poseł twierdził, że miał je przyklejone przez cały czas. Okazało się, że serduszko rzeczywiście wymazano, jak tłumaczyła TVP - w wyniku "pomyłki".

Podczas innego nagrania dla TVP to Myrcha zaliczył wpadkę. W rozmowie z dziennikarzem w studiu poseł wymienił czterech Trzech Króli, w tym... Belzebuba jako jednego z nich.

Więcej o:
Komentarze (241)
Wulgarny wpis posła PO o Kaczyńskim i miesięcznicy. Szybko musiał się kajać
Zaloguj się
 • lodzermensz1

  Oceniono 81 razy 57

  Od miesięcy sam prezes opowiada, że dochodzi. W czym problem?
  Czy prezes przeprosił za komunistów i złodziei, gorszy sort, gen zdrady i inne teksty?

 • ziggybum

  Oceniono 77 razy 47

  Ostry? To przecież sama prawda. No może za wyjątkiem tego rock'n'rolla - to przecież najwyżej Disco Polo.

 • jurek4491

  Oceniono 56 razy 30

  Przecież napisał prawdę że wdrapuje się na taboret i ględzi że już niedługo prawda wyjdzie na jaw i tak w koło wojtek przez 7 lat .

 • psakreda

  Oceniono 50 razy 24

  Bardzo trafny wpis!

 • srv14

  Oceniono 47 razy 23

  Chciałem zauważyc ,że prezes dzisiaj dobitnie podkreślił dokąd zamierza doprowadzic naszą biedną Ojczyznę -" idziemy drogą odwrotną od poprzedników".Biorąc pod uwagę pomysły z międzymorzem oznacza to kierujemy się prosto nad Bosfor i panujący tam "ład i porządek "

 • newjerseyvulcan

  Oceniono 46 razy 20

  Nie za mocny! kretynizm miesiaczek malego kurduple tepic nalezy, Dzizas...kiedy to hooystwo sie skonczy...

 • bkiton

  Oceniono 41 razy 19

  Panie Zioło, a kiedy poseł Kaczyński kogoś przeprosi. I dobrze pan wie, za co.
  A może Jojo zatwittuje. Ten to dopiero ma język.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX