Giertych: Komisja nie osiągnęła celu swojego polowanka na Michała Tuska

- Michał Tusk nie skłamał przed komisją ds. Amber Gold. Skłamała pani Wassermann - oświadczył mec. Roman Giertych. Jego zdaniem przewodnicząca komisji dopuściła się prowokacji.

W środę Komisja Śledcza ds. Amber Gold przesłuchała w charakterze świadka Michała Tuska - syna byłego premiera. W czasie przesłuchania przewodnicząca Małgorzata Wassermann spytała Tuska, czy autoryzował wywiad dla tygodnik "Wprost", w którym miał opowiedzieć o obietnicy swojego ojca. Świadek zaprzeczył, mimo że doszło do autoryzacji przez telefon. Mec. Roman Giertych uważa, że Michał Tusk nie skłamał, ponieważ w pytaniu przewodniczącej "zawarta była fałszywa teza".

CZYTAJ TEŻ: Michał Tusk przed komisją ds. Amber Gold. Zeznaje w charakterze świadka [RELACJA]

Nieudane polowanko

- Michał Tusk nie skłamał zeznając przed komisją - mówił jego pełnomocnik w Radiu ZET. - Skłamała pani przewodnicząca Wassermann. Powiedziała o autoryzowanym wywiadzie, w którym rzekomo padły słowa na temat obietnicy jego ojca i komisji śledczej. Takich słów w tym wywiadzie nie ma. Odpowiedź pana Michała Tuska była prawdziwa - zaznaczył.

Roman Giertych podkreślił, że "należy zbadać sprawę kłamstwa pani Wassermann", ponieważ dopuściła się "prowokacji, która jest niedopuszczalna w świetle KPK". 

Cała ta historia z kłamstwem i opartym na tym zarzucie TVP Info wynika z faktu, że komisja nie osiągnęła celu swojego polowanka i szukają swego rodzaju luk, aby dorwać Michała Tuska

  - ocenił prawnik. - Nie udało się i się nie uda - dodał.

Więcej o:
Komentarze (156)
Giertych: Komisja nie osiągnęła celu swojego polowanka na Michała Tuska
Zaloguj się
 • elkasowa.02

  Oceniono 77 razy 11

  Jak nie osiągnęła celu, jak osiągnęła!
  Co ty Giertych taki niekumaty!
  Prędzej, czy później wszyscy traficie do pierdla!

 • polonia102

  Oceniono 34 razy 8

  Panie Giertych to wszystko co Pan powiedział to LIPA!!!

 • polonia102

  Oceniono 42 razy 8

  - Michał Tusk nie skłamał przed komisją ds. Amber Gold. Skłamała pani Wassermann - oświadczył mec. Roman Giertych. Jego zdaniem przewodnicząca komisji dopuściła się prowokacji.
  Młody Tusk zrobił to pod przysięgą!!!

 • jozbieszczad

  Oceniono 52 razy 8

  A to panie mecenasie ?

  -Kolokwialnie lipa
  -Z tego komisji nie będzie

  Te słowa też nie padły?

 • suwaratk

  Oceniono 46 razy 8

  No myślę że cel to osiągnie prokuratura:) Bo stenogramy rozmów jakoby to Amber było pod parasolem ochronnym syna premiera, rozmowy żony prezesa AmberGold że jeszcze miesiąc i LOT padnie i słowa z tych lat samego Tuska że LOT nie ma jakich śpecjalnych przywilejów układają się w całość:)

 • kolos100

  Oceniono 56 razy 8

  Czy to prawda, że była ostatnio jakaś libacja u Giertycha z udziałem Marcinkiewicza, Nałęcza, Budki, Kalisza?

 • gaz-eciarz

  Oceniono 17 razy 7

  Polowanka na Michała? Giertych zawsze był takim idiotą? Przecież tu nie chodzi o Michała. Zresztą to co już powiedział szanowny M.Tusk jest w pełni wystarczające.

 • s-ad

  Oceniono 11 razy 5

  Nagonka dopiero się zaczęła a Pan już kończy polowanie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX