Nie tylko my oglądamy komisję. Żenujący komentarz szefa publicystyki w TVP Info

Przesłuchanie Michała Tuska przed sejmową komisją śledczą ds. afery Amber Gold cieszy się dużym zainteresowaniem dziennikarzy. Niektórzy pochwalili się przy tym swoim nietypowym poczuciem humoru.

Zeznania Michała Tuska - syna byłego premiera, Donalda Tuska - dotyczą m.in. czasów, gdy pracował on dla Portu Lotniczego w Gdańsku oraz doradzał liniom lotniczym OLT Express. Udziałowcem tych ostatnich była spółka Amber Gold, założona przez Marcina P. Tuskowi towarzyszy podczas przesłuchania jego adwokat, były wicepremier Roman Giertych

Relacja z przesłuchania Michała Tuska minuta po minucie >>>

Temu, jak przebiegają prace komisji śledczej, przysłuchuje się wielu dziennikarzy w Polsce. Jednym z nich jest Dawid Wildstein - dziś szef publicystki TVP Info, wcześniej dziennikarz m.in. "Gazety Polskiej Codziennie. Oto jeden z jego komentarzy do dzisiejszego przesłuchania: "Giertych - proszę o uchylenie pytania. Wassermann - nie uchylam. :D Tego się nie robi koniom".

Jego wpis doczekał się wielu krytycznych reakcji. "Pan jest szefem publicystyki w TVP Info? Czym więc różni się ta stacja (patrząc na poziom jej pracowników) od podrzędnego baru?" - pyta użytkowniczka Pola.

"Poziom intelektualny dyrektora TVP Info. I dziwicie się ,że ludzie nie chcą na was płacić abonamentu" - skomentowała pani Marzena. "Mam prośbę. Swoje chamskie wypowiedzi pisze pan w wiejskim portalu niezależna i nie zmusza ludzi, by płacili abonament na takie chamidła" - czytamy w innym komentarzu.

Więcej o: