Nie tylko my oglądamy komisję. Żenujący komentarz szefa publicystyki w TVP Info

Przesłuchanie Michała Tuska przed sejmową komisją śledczą ds. afery Amber Gold cieszy się dużym zainteresowaniem dziennikarzy. Niektórzy pochwalili się przy tym swoim nietypowym poczuciem humoru.

Zeznania Michała Tuska - syna byłego premiera, Donalda Tuska - dotyczą m.in. czasów, gdy pracował on dla Portu Lotniczego w Gdańsku oraz doradzał liniom lotniczym OLT Express. Udziałowcem tych ostatnich była spółka Amber Gold, założona przez Marcina P. Tuskowi towarzyszy podczas przesłuchania jego adwokat, były wicepremier Roman Giertych. 

Relacja z przesłuchania Michała Tuska minuta po minucie >>>

Temu, jak przebiegają prace komisji śledczej, przysłuchuje się wielu dziennikarzy w Polsce. Jednym z nich jest Dawid Wildstein - dziś szef publicystki TVP Info, wcześniej dziennikarz m.in. "Gazety Polskiej Codziennie. Oto jeden z jego komentarzy do dzisiejszego przesłuchania: "Giertych - proszę o uchylenie pytania. Wassermann - nie uchylam. :D Tego się nie robi koniom".

Jego wpis doczekał się wielu krytycznych reakcji. "Pan jest szefem publicystyki w TVP Info? Czym więc różni się ta stacja (patrząc na poziom jej pracowników) od podrzędnego baru?" - pyta użytkowniczka Pola.

"Poziom intelektualny dyrektora TVP Info. I dziwicie się ,że ludzie nie chcą na was płacić abonamentu" - skomentowała pani Marzena. "Mam prośbę. Swoje chamskie wypowiedzi pisze pan w wiejskim portalu niezależna i nie zmusza ludzi, by płacili abonament na takie chamidła" - czytamy w innym komentarzu.

Więcej o:
Komentarze (241)
Nie tylko my oglądamy komisję. Żenujący komentarz szefa publicystyki w TVP Info
Zaloguj się
 • lodzermensz1

  Oceniono 98 razy 28

  Funkcjonariusz partyjny na linii frontu ideologicznego.
  Tatuś Bronek ostatnio narzekał na propagandowy charakter synkowej telewizji. Naprawdę? Do tego doprowadziliście, panie Wildstein, razem z Semką i innymi. Młodsze pokolenie musi być jeszcze bardzie bezwzględnie oddane wielkiej idei, jeszcze bardziej pozbawione skrupułów i jeszcze bardziej chamskie. To wy wychowaliście Wildsteinów juniorów, Pereirów, Karnowskich i Sakiewiczów - pozbawionych charakterów, usłużnych propagandzistów.

 • probelpl

  Oceniono 35 razy 23

  Potorocze intelektualne tak można określić wypowiedź Wilnsteina, wstyd że taki człowiek jest w TV ale to chyba poziom osób znajdujących się w Rządzie

 • kataryniarski

  Oceniono 83 razy 15

  Dawid Wildstein - ostoja POLSKOŚCI w TVPiS, razem ze Szlomo Pereirą! :D

  Ciemny lud i to kupi ;)

 • jacekkolech

  Oceniono 38 razy 8

  Żydowska gazeta atakuje Żyda.
  A wszystko to w kraju, w którym Żydów od dawna już przecież nie ma ;-)
  Szalom, cenzorze. Czemu kasujesz? Nieprawdę napisałem jakąś, prawo złamałem?

 • stanislaw291

  Oceniono 50 razy 8

  Pytanko do GW brzmi..Dlaczego wy już w tytule wciskacie ocenę? Dla was żenujący dla mnie nie .

 • Corven Dallas

  Oceniono 9 razy 7

  Wildstein po pierwsze spójrz w lustro bo tak brzydką gębą mało kto może się 'pochwalić'.
  Po drugie zadam pytanie w stylu TvPis: Wildstein.Czy to Polskie nazwisko? Nie sądzę!

 • janrobin2015

  Oceniono 35 razy 7

  Pamietam jak GWSoros pozawala na komentrze na tym forum o czlowieku koniu i wszyscy sie z tego smiali (z ministra rzadu nadmieniam). Teraz kiedy czlowiek kon zostal przyjacielam GWSoros to te same slowa sa nie na miejscu. Ogarnijcie sie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX