Komentarze (185)
"Jeśli Kaczyński uważa, że SN to twierdza postkomunizmu, to niech mu odbiorą doktorat"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mariuszdd

  Oceniono 38 razy 4

  Wszyscy powinniście stracić te lewe doktoraty,bez żartów studiowali komunistyczne prawo a teraz mędrkują

 • polonia102

  Oceniono 21 razy 3

  Odebrać doktorat? Prof odebrano rozum

 • vald

  Oceniono 6 razy 2

  Pisowcy pochlebcy , ślepo wierzący w tzw "dobrą zmianę" obudzą się kiedy dotknie ta "dobra zmiana" ich samych .Kiedy np będą mieli sprawę w sądzie z kimś kto ma działacza , posła, senatora z PISu w rodzinie, lub w gronie znajomych , a sędzia , jego awans był zależny , czy wynikał z nadania politycznego. Wyrok jest raczej oczywisty takie sprawy. I co zrobi wtedy zwolennik PISu .To jest największe zagrożenie dla zwykłego obywatela , i to jest największe draństwo jakie PIS robi Polsce.

 • faustxyz

  Oceniono 15 razy 1

  To jest patriotyzm, pisie kmioty. Pan prof. Strzembosz to jest KTOŚ, a kaczy pomiot to komuch pełnokrwisty, nawet ma wygląd komuszy, doktorat tego ciula unieważnić czyli dekomunizować, dziada do Tworek, a majątek kaczego dziada nagrabiony poprzez przekręty rozmaite niech przejmie państwo polskie, już nie kaczowolskie.

 • jndy

  Oceniono 16 razy 0

  Prezes- Liliputin nie potrzebuje doktoratu. Ziobro nie ma żadnych doktoratów, a wykiwał wszystkich profesorów. Cwaniactwo, cynizm, bezwzględność i bezwstydność - to cechy ważniejsze od wykształcenia.

 • kreciarobota59

  Oceniono 6 razy 0

  Diabelskie szaleństwo opanowało świat !!!

  Czyją jestem „żoną”: kota czy psa?

  Zwariować można na wiele sposobów, ale w ostatnich czasach tylu jest chorych… W Holandii kobieta wyjdzie za mąż za swego psa po śmierci swego męża-kota, z którym spędziła 16 lat. Obrzędu zawarcia małżeństwa kobieta dokona poprzez założony przez siebie portal Marryyourpet.com.

  a

  Mieszkanka Holandii Dominique Lesbirel, będąc wdową, zdecydowała się ponownie wyjść za mąż. Jej pierwszym mężem był kot Dorak, a drugim, najprawdopodobniej, zostanie jej pies Travis.

  „Przeżyłam ze swoim kotem 16 wspaniałych lat i trudno mi było pożegnać się z nim. Travis był bezpańskim psem w tym czasie, kiedy mieszkałam w Grecji. Spotykał mnie każdego dnia, gdy chodziłam na plażę. Zostawiałam mu jedzenie i wodę, żeby nie pił z morza. Początkowo ukrywał się w krzakach, ale w końcu zdobył się na odwagę i podszedł do mnie” – opowiada 41-letnia kobieta …

  Według niej, małżeństwo zostanie zawarte poprzez stronę Marryyourpet.com. Została ona stworzona przez Dominique w 2003 roku po śmierci jej kota o imieniu Zeus. „Przyjaciele mówili, – rozluźnij się, to tylko kot, ale dla mnie był on drogi” – opowiada kobieta.

  Portal ma dobrą frekwencję, a kobieta kilka razy w miesiącu dokonuje rytuału ceremonii ślubnej właściciela i jego pupila. Po otrzymaniu zamówienia, panna młoda lub pan młody zobowiązani są, aby kliknąć „Zgadzam się” i następnie Dominique wysyła pocztą elektroniczną certyfikat małżeństwa.

  Według słów kobiety, istnieją pewne ograniczenia. Tak więc, właściciele mogą poślubić jedynie zwierzęta domowe.

  „Dostaję wiele zamówień z całego świata Ludzie chcą sobie wziąć za małżonka /kę lwa, tygrysa i małpy. Takich rytuałów nie dokonuję …” – powiedziała i podkreśliła, że oprócz tego musi się przekonać o prawdziwej miłości właściciela do pupila.

 • mtarczynski

  Oceniono 12 razy 0

  co ten dziadek plecie? Jarek z największą ochotą pozbyłby sie tego doktoratu, nigdy do niego sie nie przyznawał, nigdy ł sie tym watpliwym stopniem nie tytułował ( jak niejaki biznesmen dr K.) bo ten jego doktorat to jedna wielka kompromitacja ( o organach włądzy ludowej czy coś w tym stylu), która najlepiej dla Jarka gdyby zaginęła ( niestety, ktoś przed laty odnalazł ją zakurzoną na strychu na UW); chyba , że Strzembosz przewrotnie chce od tej strony uderzyć w Jarka przypominając o tym obciachu

 • janzkolna

  Oceniono 1 raz -1

  Jeśli uwazam , że Kowalski nie umie jeździć to muszę oddać swoje prawo jazdy ?
  Taka jest logika p. Strzembosza....
  To , że nie zdekomunizowano sędziów to fakt i nie da sie tego zagadać.
  To , że opozycja używa powolnych sobie sędziów do walki politycznej to fakt który porównać można tylko do wypuszczenia dżinna z butelki.
  Kiedyś wszyscy za to zapłacimy.
  Zapłacimy za wykreowanie demokratycznej arystokracji postawionej ponad prawem.

 • wolak_pospolity

  Oceniono 11 razy -1

  Pan się nie trudzi bo nieudolny Jarosław i tak nie rozumie o czym pan mówi.

 • barab-ara25

  Oceniono 11 razy -1

  Dlaczego "odbierać" ? Wszyscy opisujący potworności "komunizmu" powinni sami to zrobić ! Ze wstrętem !
  A nie zrobił tego nawet naczelny plwacz i opluwacz Polski Ludowej, niejaki Wojciech Roszkowski.
  A przecież wszystkie tytuły naukowe otrzymał w "komunizmie". I mu to nie przeszkadza ?

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 13 razy -1

  Jaroslaw Rajmundowicz, wybitny egzegeta dzieł Lenina, miałby być pozbawiony doktoratu?

 • prawdziwykatolik1

  Oceniono 19 razy -1

  Doktorat ?
  Chyba robieniem druta wyssany.
  Przecież on jest upośledzony.

 • starszy-65

  Oceniono 17 razy -1

  Osobiście nie widzę powodu by Kaczyński stracił doktorat bo przecież kupił go od komunistów to ma i żadne prawo nie pozwala mu go zabrać.

 • mgrzemow

  Oceniono 33 razy -1

  Prywata i Synekury...

 • marymania

  Oceniono 14 razy -2

  Maturę też idiocie z Żoliborza odebrać, bo ktoś kto mówi "wzięłem" nie może mieć matury z języka polskiego.

 • druit

  Oceniono 12 razy -2

  klamczynki, dupa, obrzydlo i cala klika beda mieli wiele szczescia jesli ich mala rewolucja nie skonczy sie ich wywieszeniem na latarniach. niestety ale tak uczy historia, tak zamiata smieci pod swoj dywan. z komuchami mozna bylo zrobic inaczej gdyz pokojowo oddali wlacze... a mogli wyciagnac wojsko i zrobic tu kompletny sajgon.z pissowszitami tak prosto nie bedzie i ta wladze bedzie im trzeba odebrac sila. a pozniej odkrecac caly syf jaki narobili. bedzie to sadny dzien na cale to pissowskie poganskie plemie. do stanu az zaden nie bedzie nawet chcial glowy wyzej niz parapet podniesc.

 • inny

  Oceniono 4 razy -2

  Obecni zbrodniarze przeciw Narodowi mają prawa nabyte do wysysania z nas krwi wg potrzeb i nie wolno łamać lewego prawa realnych okupantów nad Polakami, prawda

 • 1963mw

  Oceniono 28 razy -2

  Dyktatorek i karzełek reakcji ma swoje radio, telewizję, media, swoje plugawe nazistowskie gazetki, no i swoją religią. Czyli religią rzymsko-katolicką, która jest przystawką PiSu i tubą propagandową PiSu. Nawet związki zawodowe stały się przybudówką PiSu. Ale Kaczorowi to mało. Ma chrapkę na Trybunał Konstytucyjny. Chce wykastrować TK aby piszczał cieńko pod dyktando Jarka Mlaskacza. Jak tak się stanie to skończyła się Polska wolna i demokratyczna. Polska będzie dryfować w kierunku państwa autorytarnego, dyktatury nazi-katolickiej. Będzie dużo obłudy, mszy i rocznic, mało praw obywatelskich.

 • spyderman2

  Oceniono 24 razy -2

  kłamczyński doktorat pisał na temat lenina a jego promotorem był zatwardziały komunista. ten ruski agent dziś rządz i ma czelność ujadać na frasyniuka. takich czasów dożyliśmy

 • mazzini890

  Oceniono 22 razy -2

  Nie mu odbiorą, niech sam odda.Brata pośmiertnie także.

 • aaz1

  Oceniono 100 razy -2

  Panie Profesorze z odebraniem Kaczyńskiemu doktoratu to strzał w dziesiątkę :-)
  zgadzam się
  Niech prezes teraz się doktoryzuje, w swojej Polsce (prawej i sprawiedliwej inaczej).

 • do_mappiego

  Oceniono 36 razy -2

  Poseł JK urodził się w PRL. Czy to oznacza, że akt urodzenia ma nieważny?

 • pregierz

  Oceniono 5 razy -3

  Adamie, włos siwy na głowie a taka nieroztropnośc, chcesz zeby Twoje prof. zniknęło ?? No powiedz sam czyż nie ściagałeś na maturze chociażby ?

 • drugiepietro

  Oceniono 5 razy -3

  "Wiceminister sprawiedliwości w latach 1989-1900 ...".
  Chyba jedyny na świecie minister pełniący urząd przez 89 lat wstecz.

 • mk.i

  Oceniono 5 razy -3

  Panie Zacny ministrze ale naród czeka na zmiany żeby sądy tak szybko działały żeby przeszkodzić w zmowie komorników i paserów, dotychczas mam wrażenie że współdziałają w zmowie pod pana niezawisłością bezkarnością kastową . Gdzie większy przekręt tam zacni wzieci prawnicy czy to normalne ?

 • inny

  Oceniono 7 razy -3

  Brednie. Przecież jego doktorat nie dotyczył obecnych buców z ważniejszych sądów antypolskich a realiów z czasów komuny w zakresie sądów pracy.

 • dron1234567

  Oceniono 15 razy -3

  Odda i zrezygnuje z miesięcznic pod warunkiem, że w Polskich domach zapłoną Chanukowe świece, wzorem gorącego zmarłego żydowskiego patrioty Lecha Kac. ale czy to będzie jeszcze Polska?

 • oakpark

  Oceniono 21 razy -3

  ///spyderman2 przed chwilą

  kłamczyński doktorat pisał na temat lenina a jego promotorem był zatwardziały komunista. ten ruski agent dziś rządz i ma czelność ujadać na frasyniuka. takich czasów dożyliśmy ///

  Ehrlicha dobrze się czyta - klasyka mentalności Wschodu, jak z Konecznego...8^). Pomysł z postawieniem Frasyniuka przed sądem, zabrania młodym Woodstocku Owsiaka - to sielne idiotyzmy... Kaczora nie cierpię ale prawicy źle nie życzę.... Kaczyński prawicę zniszczy...

 • henyk

  Oceniono 19 razy -3

  Pamiętam ja komuchy po utracie władzy odgrażali się mówiąc - "my jeszcze wrócimy" i wrócili. Z pierwszym komuchem Kaczyńskim. Do niego dołączyli rządni władzy i naszych pieniędzy kłamliwie twierdząc, że walczą z postkomuną.

 • grobelozaur

  Oceniono 23 razy -3

  niezmiennie śmieszne są pisowskie trolle za każdym razem starające się obrzygać prof. Strzembosza- pisowskiego (wtedy jeszcze Porozumienia Centrum) kandydata na prezydenta w 1995.

 • oakpark

  Oceniono 9 razy -3

  Aha, zapomniałbym: I pozdrowienia od Kukiza - Jaruniu!

 • spyderman2

  Oceniono 19 razy -3

  "balbina" kłamczyński syn komunisty nie cierpiał komuny TYLKO dla tego bo to nie on rządził. chciał jedynie zająć miejsce jaruzelskiego. nie udało mu się, komuna upadła więc komunę wprowadza teraz ku uciesze kremla i z jego błogosławieństwem

 • oakpark

  Oceniono 7 razy -3

  Prawie .... Sprawiedliwość

  Bardzo mi się Drodzy Państwo tu podoba
  Pomysł PiS weryfikacji doktoratów
  Bom sytuację znalazł taką, że osoba
  Aż się prosi....i mam tu dwóch kandydatów

  Kwestia tyczy tej ustawy, co naprawia
  A przynajmniej w PiS za taką ma uchodzić
  Co przyczyną główną jest dwuprawia?
  Faszyzm? Nie - lecz to, że PiS do szkoły nie chciał chodzić....

  Uparł się PiS mianowicie magna voce
  Że Trybunał badać ma nowelę - już nią samą
  Gros prawników, co to nie wypadli spod ogona sroce
  Komentuje: to wymyślił ktoś, kto z logiki jest olamą

  Jeśli wyrok TK ma być prawomocny
  To oparty musi być na obowiązującym prawie
  PiS Herrenvolk Wolą Mocy ekstramocny
  Olał rzecz tę - i zrobiło się ciekawie....

  Gdyby TK orzekł niekonstytucyjność
  Procedując - jak chce PiS - wg noweli
  To wadliwość podstaw zapośredniczyła by tu decyzyjność
  Wyrok z wadą - Z DEFINICJI - PiS-logikę wziął ch... strzelił!

  Wyrok miałby więc prawomocności tutaj szansę
  Tylko gdyby dobrą jakość tej noweli sąd potwierdził
  Ale prawnik, co z PiS nie jest ni szympansem
  Czuje w starciu z Konstytucją - coś tu śmierdzi!

  Skoro TK bowiem może tylko w jedną stronę orzec
  To szlag trafia niezawisłość sędziów jego
  Nic nie dziwi, że PiS broni taki wzorzec....8^)
  Pryncypialnie, Dudą - długoPiSem Kaczyńskiego

  Zaś poza tym, nawet jeśli kaczkę się umyje
  Z terpentyną, perhydrolem w pięć ablucji
  To i tak ta w błoto wlezie - póki żyje
  Bo sędziowie tu podlegli - tak: noweli a nie: Konstytucji

  Wniosek z tego się wyłania miłe Panie
  I rzecz jasna też, Panowie bardzo mili
  Że posłowie i posłanki z PiS - wychlali walerianki
  I ustawy tej nowelizację, na spokojnie, procedurą - spierdzielili!

  To nie o to chodzi, że Trybunał za podstawę użył Konstytucji
  Czy naruszył jej artykuł (197) rzecz tak zdrożna
  (Duda z Kaczką co egzamin ten z logiki - tylko wykuł)
  Coś załapał, że go z sensem użyć w myśl logiki tu nie można!

  Ergo - wnoszę, by Instytut ten PiS-owski
  Co ma doktoratów sprawdzań robić akcję
  Kazał się ponownie bronić
  Nie od kpiny czy ironii
  Lecz od prawa - niech nie liczą tam na kwiaty i owacje...

  Jeszcze tu refleksja taka cicha się nasuwa
  Wykształciuchy trzęsą brzuchy, nawet niemi
  Sadzi się PiS - mają władzę
  Co by było - nie poradzę
  Wyobrazić - gdyby Oni mieli - doktoraty z chemii....8^)

  Miłe Panie i Panowie bardzo mili
  Ułaskawić głos tu wnoszę - za drem Kwietniem
  Bo Kwak z Dudą w jednej chwili
  Państwo Prawa wysadzili
  Gdyby to chemicy byli już na pryczy dziś by tkwili....

  ....a tak - w końcu na czerninę - śmiechem - łby Im zetniem.....8^)

  Sam się proszę Państwa czasem zastanawiam
  Psu na buty analizy, myśli, z kabaretu wiersze
  Jeszcze rok miesięcy parę oglądamy ICH kabaret
  I ten faszyzm
  By nie straszył
  Trzeba ludziom ŚWIADOMOŚCI - demonstracje to nie dość Im
  Trzeba te ICH mity, beret zryty - też rozłożyć - na czynniki pierwsze!

 • krynolinka

  Oceniono 37 razy -3

  To absurd, ale musiało to sobie załatwić kilku takich synów..Dużo tych ....synów.

 • Roman Majcher

  Oceniono 31 razy -3

  i słusznie jeżeli ktoś WSTYDZI SIĘ SOCJALIZMU i PRL-u ! to niech odda te swoje stopnie naukowe nadane przez KOMUNISTÓW PSIA MAĆ !
  KIM BYŚCIE BYLI GDYBY NIE SOCJALIZM ??

 • zbanowany-za-prawde

  Oceniono 24 razy -4

  a co do prezesika

  doktorat na bolszewickiej uczelni za PRL - wedle PIS nie jest nic wart... :)))

 • oloros11

  Oceniono 24 razy -4

  ale `Kaczynski jak kazdy katolik ma prawo w d,, jego to sa prawa boskie i miejscowy biskup
  100 procent katolikow nie wie ile krwi sie polalo zeby wprowadzic Prawo pisane - oni chca powrocic do sytuacji sprzed Rewolucji Francuskiej

 • maria18

  Oceniono 26 razy -4

  Ciekawe jaki temat tego nieszczęsnego doktoratu Kaczyńskiego, chętnie bym poczytała. Pisał w PRLu?

 • johang28

  Oceniono 36 razy -4

  PiS to zakamuflowana opcja komunistyczna.

 • jojo148

  Oceniono 28 razy -4

  Dla zrozumienia motywów wypowiedzi i działania Jarosława Kaczyńskigo trzeba koniecznie zapoznać się z charakterystyką pana prezesa, którą naszkicował Jarosław Gowin w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" w lipcu 2012 roku ,:
  "To stuprocentowy cynik(...). Fanatyczna wiara w słuszność celów usprawiedliwia w jego oczach sięganie po dowolne środki.Nie ma w polskiej polityce człowieka równie bezwzględnego jak on".
  Tak, to ten sam Jarosław Gowin, który dzisiaj patrzy Kaczyńskiemu z psią pokorą w oczy, czeka na polecenia i licytuje się z Kaczyńskim w nienawiści do Tuska,
  przechwala się wobec wszystkich tym, że to on wymyślił Saryusza Wolskiego jako kontrkandydata Tuska.
  Za co Gowin tak nienawidzi Tuska? Czy za to że Tusk zrobił goministrem sprawiedliwościw swoim rządzie? Chyba za to, że Tusk pokonał go w wyborach przewodniczącego Platformy. Widać z tego, jak mali są ludzie występujący przeciwko Tuskowi!!!

 • almagus

  Oceniono 14 razy -4

  Wina Putina!

  Państwowy Zakład UBez-pieczeń dla PiSiORnego intelektualisty brzmi jak Radiokomitet zamiast Radio Maryja.
  Więc Małgorzata Sadurska idzie do PZU robić dezubekizację i pełna nazwa będzie brzmieć:
  Państwowy Zakład Pieczeń Rzymska, tym spełni wolę prezydenta i prezesa, Ryzdyka i to nie za byle ile.
  Tak doceniana jest odwaga i mądrość.

  2017-06-13 almagus

  W ramach dezubekizacji w nazwie PZU słowo UBezpieczeń M. Sadurska zmieni na Pieczeń Rzymska!

 • oakpark

  Oceniono 12 razy -4

  ///qznia przed chwilą

  Oceniono 1 raz 1

  Kim byście byli gdyby nie KAczyński?
  Czym byście żyli, czym byście się zajmowali?
  Jarkacz ewidentnie Was stymuluje, ewidentnie napędza Was do aktywność... więc mu dziękujcie za istnienie. ///

  Poniekąd prawda - jakby mi 40 lat ubyło... ale z drugiej strony, gdyby nie Kaczyński to nie martwiłbym sie o mój kraj, o los moich dzieci.... Kaczyńskiemu to ja mogę podziękować za TRUD, bo za efekty już się nie da... za stymulację? O wiele mocniej stymulujący wpływ na Europę miał niejaki Adolf Hitler....8^).... nie bój się Kolego Internauto - naszemu lokalnemu "skocz-hyclerkowi" też ludzie podziękują.... Bóg zdać się może istotą bezsilną... ale na krótką metę.... A Piekło, Prezesie? Do kotła ze Świętym Dominikiem de Guzman proponuję.... 8^). Święty palił albigensów... wg Wieszcza... nasz Kaczuś tylko pali głupa... na ten chałat po Ehrlichu próbuje założyć kontusz.... jasne, że ukradziony....8^)!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX