Małgorzata Sadurska w zarządzie PZU. Jest decyzja Rady Nadzorczej

• Małgorzata Sadurska obejmie stanowisko członka zarządu PZU
• Decyzję podjęła Rada Nadzorcza ubezpieczyciela
• Wcześniej Sadurska była szefową Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy

Od jutra Małgorzata Sadurska będzie członkiem zarządu PZU. Taką decyzję podjęła dziś Rada Nadzorcza. Jak pisze w komunikacie PZU, powołanie następuje na okres wspólnej kadencji, która rozpoczęła się 1 lipca 2015 roku i która obejmuje trzy kolejne pełne lata. Pierwszym pełnym rokiem kadencji był rok 2016. Wcześniej Małgorzata Sadurska była szefową Kancelarii Prezydenta. Kilka godzin temu pożegnała się ze stanowiskiem, rezygnację złożyła w ubiegłym tygodniu. Zastąpiła ją Halina Szymańska, dotychczasowa wiceprezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Dowiedz się więcej:

Kim jest Małgorzata Sadurska?

Małgorzata Sadurska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ukończyła też podyplomowe studia Organizacja i Zarządzanie w Lubelskiej Szkole Biznesu. Od 2002 do 2005 roku była Członkiem Zarządu Powiatu Puławskiego. W latach 2005-2015 sprawowała mandat posła. Była członkiem Krajowej Rady Sądownictwa, przewodniczącą Rady Nadzorczej ZUS. W 2007 r. była Sekretarzem Stanu w KPRM. Od sierpnia 2015 r. do 12 czerwca 2017 r. była szefową Kancelarii Prezydenta RP.

Sprawa Sadurskiej pokazuje prawdziwą twarz PiS. "Fałszywi moraliści"

Więcej o:
Komentarze (241)
Małgorzata Sadurska w zarządzie PZU. Jest decyzja Rady Nadzorczej
Zaloguj się
 • antonikarcz

  Oceniono 82 razy 34

  A tyle piany bili o zegarki, a teraz ograbiają Polaków na skalę o której głupie PO, PSL, czy SLD nawet nie pomyślały prawie dwa tysiące stołków za miliony rocznie, rośnie nam w siłę rasa Panów.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 66 razy 16

  tymczasem w PISlandii...

  do SEJMU NIE WPUSZCZONO LICEALISTÓW na debatę, bo mieli 'nieprawomyslne' przypinki partii RAZEM

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • herbalworld

  Oceniono 26 razy 14

  Czy dawaliście kiedyś świniom do koryta?Jedyne co może je wtedy uspokoić, to dobry kopniak z gumofilca w tłusty świński ryj.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 58 razy 14

  Misiewicze Misiewicze wszędzie pisowskie zlodziejskie Misiewicze.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 62 razy 12

  Ojczyzna dojna od marionetkę Adriana.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 57 razy 11

  Oj tam, oj tam, nie należy jej zazdrościć zarobków 90 000 pln miesięcznie, bo biedactwo musi oddać dużą część kasy (po stołem) preziowi, aby było czym opłacić nieustanną kampanię wyborczą i na judaszowe srebrniki dla piździelczych trolli.

 • piotrus.zibi

  Oceniono 10 razy 8

  właśnie zrezygnowałem z ubezpieczenia. dwie godziny temu, dom, auto, i zdrowotne. a wy cebulaki na wybory

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX