Nieoficjalnie: szefowa kancelarii Dudy idzie do zarządu PZU. Komentarze? Złośliwe

Szykuje się kolejna zmiana w kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy. Jak wynika z nieoficjalnych doniesień, ze stanowiskiem pożegna się jej szefowa, Małgorzata Sadurska. Miała dostać inną ofertę pracy.

Najpierw informację o możliwym odejściu Małgorzaty Sadurskiej z kancelarii Dudy podały "Super Express" oraz portal wsensie.pl, teraz w swoich źródłach potwierdziła ją Polska Agencja Prasowa. Sadurska miała dostać ofertę pracy w PZU, a konkretnie miałaby zostać wiceprezesem. Informator "SE" twierdzi, że Sadurska zarabiała u Dudy kilkanaście tysięcy złotych, a teraz może zarabiać kilkadziesiąt.

Nadal są to doniesienia nieoficjalne. Kancelaria ich na razie nie komentuje. Polityczny Twitter jednak aż huczy. Wiele osób jest zaskoczonych, pojawiają się pytania o kompetencje i przytyki do PiS-u, że sam wcześniej piętnował zatrudnianie "swoich".

Są też przytyki i złośliwości:

To kolejna zmiana w najbliższym otoczeniu prezydenta Dudy. Na początku maja z jego kancelariiodszedł rzecznik prasowy, Marek Magierowski. Zastąpił go poseł PiS, Krzysztof Łapiński. 

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Łapiński wraca z banicji. Ma uchronić Andrzeja Dudę przed losem Komorowskiego >>>

Obrady Sejmu Dzieci i Młodzieży dla wielu były szokiem

Więcej o: