Nieoficjalnie: Bartłomiej Misiewicz dostanie nową pracę. W telewizji

Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik Antoniego Macierewicza, ma dostać pracę w Telewizji Republika - ustalił nieoficjalnie branżowy portal Wirtualne Media.

Tomasz Sakiewicz z zarządu TV Republika zaznacza, że Misiewicz jeszcze w telewizji nie pracuje, ale nie ukrywa, że chętnie by z nim współpracował. 

- Wielokrotnie byłem zainteresowany współpracą z Bartłomiejem Misiewiczem, ale miał inne plany. Jak będzie wszystko wiadomo, to ogłosimy, a jak nie - to nie - powiedział Sakiewicz w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Według nieoficjalnych informacji branżowego portalu Misiewicz w Republice miałby się zajmować się m.in. pozyskiwaniem reklamodawców.

Bartłomiej Misiewicz i jego polityczna kariera

Bartłomiej Misiewicz rozpoczynał polityczną działalność w wieku 17 lat jako asystent Antoniego Macierewicza - współpracował z nim m.in. gdy Macierewicz kierował parlamentarnym zespołem ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Jako działacz PiS, Misiewicz m.in. był pełnomocnikiem tej partii w Piotrkowie Trybunalskim i członkiem Krajowej Komisji Rewizyjnej, startował bez powodzenia w wyborach parlamentarnych 2015 r. Był też zatrudniony przez biuro posłanki PiS do Parlamentu Europejskiego Beaty Gosiewskiej, przez PiS oraz w aptece "Aronia" w Łomiankach.

Od apteki "Aronia" do zarządu państwowego producenta broni. Tak wyglądała kariera Misiewicza - CZYTAJ WIĘCEJ >>>

A TERAZ ZOBACZ: Misiewicz przed specjalną komisją PiS

Więcej o: